Автор Тема: Хвърлете едно око  (Прочетена 5347 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен take_a_look

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #15 -: Юли 17, 2011, 11:51:43 pm »
Ехеееееееееее поласкан съм :) Цял профил си си направил заради мен  :up:

Чувствам се.. известен  :yoji:

Дай да баннем целият сървър и да играят 10 човека само, тъкмо за едно WSG да има

При цялата ти наглост един профил нищо не е.... Отнема по-малко отколкото всичкото ти бъгване
Мисля че за теб един фън сървър ще е абсолютно подходящ ...

Неактивен Lucky

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #16 -: Юли 17, 2011, 11:52:26 pm »
Значии.. да кажа и аз няколко неща тъй като става въпрос за МОЯ герой.
1во ПИЧ мн ми е жал за теб.. как може да има такива HATER-i...да не познаваш човека изобщо и веднага Интриганта, Интриганта... 1во се информирай добре тогава репортвай!
2ро се ми е тая дали ще ми баннат героя или ип-то или т.н. просто няма да играя иии нищо няма да загубя. А ти какво печелиш ??? Като съм бъгвала какво? Нито идвам с теб на рейд, нито ти ролвам за айтъмите, нито нищо.
3то ти като почна да играеш ево незнаеше ли че бавно става и дигането и обличането на героя. Като не ти изнася не играй бе кой те кара.
Ако сървара беше перфектен нямаше да има бъгове от които да се възползват хората. То това е като да намериш 10лв на пътя.. няма ли да ги земеш ?
Детски истории не ами..ако не си някое лапе ей ма на.. ми и аз тука се разпраям с тебе а не отивам да спя.. тцтц :)

Неактивен Nikolay

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #17 -: Юли 17, 2011, 11:54:22 pm »
Мисля, че всеки сървър освен Blizzard e Fun. Теб те е яд, че имаш само за 25 емблеми ачийвмънт ли ? Че не си успял и ти да закачиш от бъгчето, или пък съм те бил на арена може би ? И rage-vash нещо май

Неактивен take_a_look

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #18 -: Юли 18, 2011, 12:02:40 am »
Не не ме е яд, че съм само с този ачиевмент
Мисля, че абсолютно начинаещ герой няма да е наясно къде какво да гледа
Незнам дали на теб сега ти стана ясно, че едва ли играя от скоро и че достатъчно добре те познавам, за да ми е ясно че и на Lucky поста е написан от теб ...

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #19 -: Юли 18, 2011, 08:23:31 am »
То това е като да намериш 10лв на пътя.. няма ли да ги земеш ?


Интересно ми е на кой би ги върнал/върнала тия 10 лв  ?
Вашето е по-скоро да видите отворена банка без охрана и да влезете да си земете , и после да кажете : "ма то никой не пази , що да не земем " .

Не ви познавам и бъга не го знам , но ми е интересно какви теории имате за ползването на бъг .

Играйте си за кефа , но не разваляйте кефа на другите (казвам го по принцип , а не конкретно за емблемите).
Приятен ден ви желая
Любопитко  :)

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #20 -: Юли 18, 2011, 08:51:29 am »
Ех ще се изядете за тези емблеми ... деца , деца
Е тука ще поспорим  :clover: казах го и в друга тема казвам го и сега ... защо някой да се мъчат други (хитри като тоя индивид) за 2 седмици прави герой облича си реле-то или т10 и "Кърти миФки леПи плочки " а ?
Данеби това че играе в сървъра отдавна  да му поставя ореол над Празната му тиква ?
Ехеееееееееее поласкан съм :) Цял профил си си направил заради мен  :up:

Чувствам се.. известен  :yoji:

Дай да баннем целият сървър и да играят 10 човека само, тъкмо за едно WSG да има
Не се чуствай известен ... чуствай се нагъл и глупав!...
и да по добре да сме по малко отколкото да играем с такива като теб ... аре
амин!
Timewizard

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #21 -: Юли 18, 2011, 09:27:57 am »
Като съм бъгвала какво?
Ако сървара беше перфектен нямаше да има бъгове от които да се възползват хората.

Такива като теб не заслужават да са в тоя сървър   :clover:. Дано не те виждам никога в играта и надявам се глупостта ти да не е заразна   :mrgreen:

Неактивен xugpa

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #22 -: Юли 18, 2011, 11:34:57 am »
Такива като теб не заслужават да са в тоя сървър   :clover:. Дано не те виждам никога в играта и надявам се глупостта ти да не е заразна   :mrgreen:

Най-вероятно е заразна, тъй като той не може да отиде сам за емблемите. И както всички знаем, че всеки ходи обикновенно с гилда си мисля, че няма да е зле да се погледнат статистиките на другите играчи в този гилд.

Неактивен Trevoman

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -14
  • Торбалан
  • Side: For The Horde
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #23 -: Юли 18, 2011, 12:44:51 pm »
Само едно ще кажа по времето дето си написал а именно 22 юни боса беше ънфрендли ако не се лъжа от 20 някъде го направиха,защото ми свърши сесията и се съвпаднаха събитията и ашива го дава и при триумфи и при фрост :) ,а и ако почнем да качваме всички бъгвали мога да напрая сиг над 100 теми с различни герой някой от които за 1 ден са направили по 2000 емблемки :)
И да ги набием и да ни набият пиенето,жените и тревите пак нема къде да скрият

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #24 -: Юли 18, 2011, 12:50:17 pm »
Само едно ще кажа по времето дето си написал а именно 22 юни боса беше ънфрендли ако не се лъжа от 20 някъде го направиха,защото ми свърши сесията и се съвпаднаха събитията и ашива го дава и при триумфи и при фрост :) ,а и ако почнем да качваме всички бъгвали мога да напрая сиг над 100 теми с различни герой някой от които за 1 ден са направили по 2000 емблемки :)
Какво чакаш :)
Timewizard

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #25 -: Юли 18, 2011, 12:56:08 pm »
Не знам защо толкова злобеете.Нарушението си е нарушение, но това го направиха 50 % от сървъра.Да не говорим пък, че тревомана е прав ачива го отчита и за триумфки.Верно че е трудно 500 за един ден, но не и невъзможно.
Така и така сте тръгнали да инспеквате, потърсете геройчетата, които удариха 3 к емблемки от тоя бъг или пък облякоха по 3 героя набързо.Ако се затруднявате ще ви дам жокер по нататък.Доста бяха тея, които за три дена бяха фул реле или т 10.

Към останалите - ПАЗЕТЕ СЕ!"Инспекторите" са тръгнали на проверка!
А и не знам защо повдигате темата отново тъй като при предишните репорти нямаше наказани, просто боса стана враг и дотам.

П.С. Къде ще ви е удобно да си оставя героя за инспект ?
П.С.2 Тимец не виждам смисъл да седя в играта и да чакаля някой да го снимам.Наказани трябваше да има още при първия репорт, който направихме.
« Последна редакция: Юли 18, 2011, 12:59:14 pm от valio_ »
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #26 -: Юли 18, 2011, 01:06:27 pm »
П.С.2 Тимец не виждам смисъл да седя в играта и да чакаля някой да го снимам.Наказани трябваше да има още при първия репорт, който направихме.
Тук си толкова прав че няма накаде повече  :clover:
+1
Timewizard

Неактивен Ijustbakedcookies

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -17
  • evo user
  • ISP: Nema takuf net..
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #27 -: Юли 18, 2011, 01:23:45 pm »
нека има инспектори да се знае кой поне са бъгвали :clover:

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #28 -: Юли 18, 2011, 02:28:52 pm »
Интересно ми е на кой би ги върнал/върнала тия 10 лв  ?
Вашето е по-скоро да видите отворена банка без охрана и да влезете да си земете , и после да кажете : "ма то никой не пази , що да не земем " .

Не ви познавам и бъга не го знам , но ми е интересно какви теории имате за ползването на бъг .

+1 ;)
The weak will always obey the master

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Хвърлете едно око
« Отговор #29 -: Юли 18, 2011, 05:09:41 pm »
Значии.. да кажа и аз няколко неща тъй като става въпрос за МОЯ герой.
1во ПИЧ мн ми е жал за теб.. как може да има такива HATER-i...да не познаваш човека изобщо и веднага Интриганта, Интриганта... 1во се информирай добре тогава репортвай!
2ро се ми е тая дали ще ми баннат героя или ип-то или т.н. просто няма да играя иии нищо няма да загубя. А ти какво печелиш ??? Като съм бъгвала какво? Нито идвам с теб на рейд, нито ти ролвам за айтъмите, нито нищо.
3то ти като почна да играеш ево незнаеше ли че бавно става и дигането и обличането на героя. Като не ти изнася не играй бе кой те кара.
Ако сървара беше перфектен нямаше да има бъгове от които да се възползват хората. То това е като да намериш 10лв на пътя.. няма ли да ги земеш ?
Детски истории не ами..ако не си някое лапе ей ма на.. ми и аз тука се разпраям с тебе а не отивам да спя.. тцтц :)

 Рядко срещана наглост :) "Поздравления" за опита да защитиш простотията си с някакви (макар и абсурдни) доводи. Дано поне да си добър играч, иначе емблемите са на вятъра :)