Автор Тема: Настоящия XP  (Прочетена 7381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Настоящия XP
« Отговор #15 -: Юни 02, 2011, 04:38:04 pm »
Дали ще е фънско ако подаряват на всяка нова 80-ка по един пвп сет от професия или ако това е трудно за изпълнение, най-смотания пвп сет за 80 лвл? Или пък да не е подарък, а да се взема с някакви токени които можеш да закупиш само с воте точки.
The pain is my best friend.

Неактивен Kanibal

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re: Настоящия XP
« Отговор #16 -: Юни 02, 2011, 04:38:12 pm »
Аз имах предвид 1 вие мислите и пишете нещо съвсем различно.Всичко това е за увеличаване на популацията,защото без популация работата си остава  SUX както и да я погледнеш!!!!!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Настоящия XP
« Отговор #17 -: Юни 02, 2011, 06:27:29 pm »
Всичко е добре погледното, но реално над 90 процента от новите "попълнения" са алтове, тук-там някой нов човек се показва. Фактора бърз левелинг не е никак водещ за привличането на нови хора. Всеки играч търси приятна обстановка за игра, която се формира най-вече от хората, с които играе, и от това да прави нещо ново. Най-големия проблем е, че липсва разнообразие. На мен, лично, ми писна да ходя само по bg-та, някоя арена и icc. Добре, че има стабилни хора, с които мога да влезна да обеля по някой лаф, инъче да съм спрял да влизам.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Настоящия XP
« Отговор #18 -: Юни 02, 2011, 07:19:22 pm »
Аз съм яко ЗА айтеми heirloom (само 2-3 twink-а за сървъра сме) ама съм яко  против тва тука некви хорица без грам идея(и култура) да щъкат назобани до ушите и да пеят "Къде съм аз къде си ти".
Я се постави на мястото на "новите".Сорка дев ама факта,че няма 80ки да се ходи по рейдове нито пък да се правят 5в5 какво остава за помагане на малките левели?Трябва в скоро време да пусна цялостен репорт на 10-20 вериги куестове за 40-60 дето нито ги има,нито работят.На 80 левел какво се получава?Не знам колко там изявени прошляка те псуват на майка,че не си им на "нивото".И как да се играе в такава ситуация?Да слагам игнор на половината faction ли?Трябва да има от къде да се започне защото да влезеш със "зелените дрипи"(цитат на един яко здрав паладин и яко недоразвит лапешар) си е мазохизъм.С толкова не работещи куестове,а кажи ми как се става 5к GS?Без да губиш връзка с реалния свят.x10 за мен е добре дошло и за furious set в магазина съм съгласен,но до там.Да има от къде да почнеш,а не да влизаш със /dnd и /ignore макро.


пп:Против съм тея тринкети минкети и секви простотии над ilev 258

Ами да ти кажа причините са комплексни, не е проблема в липсата на начини, а в това, че искат да имат 50 героя и всеки от тях да е с висок ГС. Всеки който иска може да си направи 1-2 героя на високо ниво и то без кой знае какъв зор. И защо повечето мислят, че старите играчи в сървъра са събрали предметите си лесно. Да ти кажа и на мен ми писна от разни катили и неща от сорта ''ее аз ако имах предмети като твойте....'' ами имай, но те просто искат всичко на готово и когато го получат не влизат с този герой повече и се започва с цялата мъка на нов герой която е главно изразена в това да страдат от липсата на предмети и се намира в комплексираното им съзнание.... за това мога да ти дам бая примери. Играчи за райд има и винаги е имало, това че не са организирани е коренно различен въпрос /а те не са организирани точно поради причините които ти спомена/.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Настоящия XP
« Отговор #19 -: Юни 02, 2011, 08:24:45 pm »
Лошото е че вече не можеш да избереш с кой да идеш на райд, а отиваш с който има и в повечето случаи се оказва, че си с неправилния човек раздаващ итемите както на него му е удобно. Веднага ще кажете "като не ти харесва иди с друг",да  така е, но с кой друг? От алианс райд лидерите за момента признавам само Суйни, а с хорди не съм ходил от около 5-6 месеца.
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 08:26:43 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #20 -: Юни 02, 2011, 11:43:04 pm »
Не си прав  :cool: "Ние си зимахме оръжията айде махайте ги че и някой друг земе да се наяде " ? нещо такова излиза  :clover:

аз не съм си вземал нищо, освен 1 табард и тигъра  :clover:

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Настоящия XP
« Отговор #21 -: Юни 03, 2011, 08:17:29 am »
аз не съм си вземал нищо, освен 1 табард и тигъра  :clover:
Аз говоря като цяло готин, не специално за теб  :cap: :clover:
Timewizard

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #22 -: Юни 03, 2011, 11:02:11 am »
ем, до къде се докарахме с тези итеми ?

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Настоящия XP
« Отговор #23 -: Юни 03, 2011, 11:39:56 am »
ем, до къде се докарахме с тези итеми ?
Райд ICC 10 man , среден Gear Score 5800 .,т.е 1-2 под 5600.
Резултат: 3 епик феил-а на лорда и още един на Лейди.
Цел: Deathbringer
Правете си изводи:П 
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #24 -: Юни 03, 2011, 11:43:17 am »
нема човек, то тези итеми като не са заслужени, а вотнати, хората си нямат на идея какво да правят  :down:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Настоящия XP
« Отговор #25 -: Юни 03, 2011, 01:52:42 pm »
А дали няма възможност алиансите и хордите да правят общи райдове?!
The pain is my best friend.

Problem

  • Гост
Re: Настоящия XP
« Отговор #26 -: Юни 03, 2011, 02:12:07 pm »
тука ГМ трябва да отговори  :clover:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Настоящия XP
« Отговор #27 -: Юни 03, 2011, 02:35:19 pm »
А дали няма възможност алиансите и хордите да правят общи райдове?!


SWP!!!!!!
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Настоящия XP
« Отговор #28 -: Юни 03, 2011, 03:06:50 pm »
Xp-то трябва да си остане такова каквото е в момента и дори трябва да се направи по-високо, в случай, че искаме повече хора в сървъра ни. Точно това е един от водещите фактори за висока популация. Аз ако ще сменям сървъра, не бих се занимавал да вдигам 2-3 месеца при такова ниско xp, каквото беше преди и то в сървър със 100 човека на кръст. Сега знам, че ще започнете да говорите някакви работи за "blizzlike xp", но сървър със 150 човека не е точно "blizzlike", не мислите ли?
   Относно Vote Shop-a, предлагам да се направи така че да може да се гласува във всички сайтове. Нека ако трябва да се дават по 0.25 vote точки за глас или нещо от сорта, така че всичко като се събере на едно, да прави пак 4 точки на ден, но така поне хората ще имат стимул и причина да гласуват във всички сайтове. Нека не забравяме, че ако Evo попадне в топовете на тези vote класации, това ненсъмнено ще привлече доста нови попълнения в сървъра, което според мен не трябва да се пренебрегва.
   Колкото до arena ratе-а, ще е добре ако отборите наистина започваха от по-малко рейтинг - нещо от порядъка 1200-1300, така че да има повече тръпка и предметите да се взимат по-трудно, а не всеки 2-ри бот да се разхожда с wf head или weapon и после да му отъпее играта, като няма какво повече да облича. Арени в сървъра почти не се пишат, от хора, които вече са си облекли героите с максималното pvp облекло. Според мен трябва да се помисли повече над това.
« Последна редакция: Юни 03, 2011, 03:14:21 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Настоящия XP
« Отговор #29 -: Юни 03, 2011, 04:50:42 pm »
Xp-то трябва да си остане такова каквото е в момента и дори трябва да се направи по-високо, в случай, че искаме повече хора в сървъра ни. Точно това е един от водещите фактори за висока популация. Аз ако ще сменям сървъра, не бих се занимавал да вдигам 2-3 месеца при такова ниско xp, каквото беше преди и то в сървър със 100 човека на кръст. Сега знам, че ще започнете да говорите някакви работи за "blizzlike xp", но сървър със 150 човека не е точно "blizzlike", не мислите ли?
   Относно Vote Shop-a, предлагам да се направи така че да може да се гласува във всички сайтове. Нека ако трябва да се дават по 0.25 vote точки за глас или нещо от сорта, така че всичко като се събере на едно, да прави пак 4 точки на ден, но така поне хората ще имат стимул и причина да гласуват във всички сайтове. Нека не забравяме, че ако Evo попадне в топовете на тези vote класации, това ненсъмнено ще привлече доста нови попълнения в сървъра, което според мен не трябва да се пренебрегва.
   Колкото до arena ratе-а, ще е добре ако отборите наистина започваха от по-малко рейтинг - нещо от порядъка 1200-1300, така че да има повече тръпка и предметите да се взимат по-трудно, а не всеки 2-ри бот да се разхожда с wf head или weapon и после да му отъпее играта, като няма какво повече да облича. Арени в сървъра почти не се пишат, от хора, които вече са си облекли героите с максималното pvp облекло. Според мен трябва да се помисли повече над това.

За повечето неща съм съгласен, но това с XP-то не е добра идея. Бая сървъри прибягнаха към тази тактика и ефекта беше НУЛЕВ! Все пак сървъра е с традиции и често е имало както приливи така и отливи на популация, не мисля че трябва да се изпада в крайности.