WOTLK > Guilds

BloodShed

<< < (2/38) > >>

BulgarianSS:
Поздравления,станало е много добре  :clover:

untaught:
Мерси, мерси.
Само да спомена, че неактивните потребители от форума ги трия - не си правете труда да се регистрирате само за спорта. :freak:

DoomStyle:
от: Doomstyle
Пиша относно това че искам да вляза в вашата гуилдия Но незнам къде да задам кандидатура и се надявам и тук да ме одобрите значи :) !
Играя Добре от скоро съм в Сървара не съм някакво лапе разбирам от играта и ще се надявам да ме удобрите и да стана част от вас :)
Благодаря предварително  :blush: :blush:  :up:

untaught:
Не й е тук мястото на тая кандидатура. Мисля, че напълно еднозначно съм го написал, където трябва. :-?

Makedonski:
Днес става точно месец от както се присъединих към BloodShed и реших да драсна няколко реда с впечатления ,както за хора, които са нови в Ево и сега започват да си търсят гилд,така и за всеки който има желание да поцъка с нас.Играя от 6-7 месеца в ево и смених няколко гилда, докато намеря това което търсих в лицето на BloodShed.

1.ПвЕ насочен гилд доколкото е възможно това тук.Добра организация със записване за райд , така че всеки да може да си направи сам сметката 2-3-5 дена преди мероприятието дали може или не може да присъства.Райдове се правят почти всеки ден на 10 мен с изгледи скоро да се започнат и 25-ци.Също така се организират групи за achievementi като For the Horde и гилд батълграунди.

2.Хората в гилда , поне тези с които съм контактувал за това време независимо от възрастта (от 14 до 40 годишни) се държат зряло и рядко отказват да помогнат.(на някой не дотам облечен герой да мине PoS примерно или да му се направи енчант/JC и така нататък) Атмосферата е приятелска ,никой не псува и смятам това доста повишава удоволствието от играта.Офицерите се грижат правилата да се спазват и на края на деня всички печелим.Хората от гилда дори са се постарали да преведат клипчета с гайдове за райд босове за още улеснение.

3.Все пак не играем в blizzard и всякакви сравнения са излишни според мен.И все пак сървъра е достатъчно добър за да се правят сносни райдове и вярвам че ще става по-добър.Няма такъв кеф като да убиеш бос на който си умирал 20-30 пъти преди това ,но си научил уменията му,действал си бързо според ситуацията, дал си най-доброто от себе си заедно с още 9/24 човека и ЗАЕДНО сте станали по-добри отколкото сте били 20-30 опита по рано.Пожелавам ни успех и дано оцелеем още много ъпдейта  ;-)

П.С. Очакваме http://www.wowhead.com/npc=36789. Can`t wait :mrgreen:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия