Автор Тема: Argent Pony Bridle  (Прочетена 3061 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #15 -: Юли 14, 2010, 04:34:22 pm »
Angerfist, вероятно говори за битките в Колизеума? На 77левъл ти пращат писмо, с което те канят да си премериш силите с другите рицари ... и започваш поредица куести с които се обучаваш. Специален маунт+копие ти се дава, и отстрани на откритите аренки тренираш.

http://www.wowwiki.com/Argent_Tournament

*Преди време в Ево не работеше системата с маунтовете и от там цялата галимация - сега не знам. Иди и виж можеш ли да влезеш през портала(северната страна) на Колизеума? > влизаш и до стената има маунтове и оръжия > взимаш си и говориш с моба посредата на арената > той нещо дъра-бъра и вратите се отварят и влизат други рицари да се биете ... а куестите в тази връзка се намират в палатката на съответната фракция (източната част на комплекса).

« Последна редакция: Юли 14, 2010, 04:47:10 pm от jamesbg »

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #16 -: Юли 14, 2010, 04:55:24 pm »
Не там бе.. Ти говориш за самия ToC 5 man.. Аз гововя за турнира отвън..  Влиза в палатката на sunreavers и започва куестите.. Първо го пращат да се научи на dummy-тата. След това се биеш на конче срещу aspirants. Като направиш дейлитата с тях ти дава да се биеш със шампионите. На всеки 5 дни изпълняваш куеста за фракцията която си взел и след това трябва да биеш Argent Champion, които пак е на конче и е мега лесен. Побеждаваш го и връщаш куеста. Така ставаш шампион на дадената фракция...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #17 -: Юли 14, 2010, 05:46:11 pm »
Да де,ама или аз не знам кой куест да взема или не работят  :confused:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #18 -: Юли 14, 2010, 05:48:09 pm »
Карай всички наред. Няма куест които да не ти е полезен..
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #19 -: Юли 14, 2010, 05:50:16 pm »
Tова правя в момента,но от 7-те които съм взел,изпълних само 1,този дето се целува жабата(няма я) и този с цветята където се взима някакаъв меч,не работят

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #20 -: Юли 15, 2010, 09:53:42 am »
Tова правя в момента,но от 7-те които съм взел,изпълних само 1,този дето се целува жабата(няма я) и този с цветята където се взима някакаъв меч,не работят
http://thottbot.com/q13673
Няма жаби на езерцето в Grizzly Hills ли? http://i.thottbot.com/ss/o/77460.jpg. Би трябвало да има доста жабки които скачат по брега, пишеш /kiss на някоя и тя се превръща в момиче.  :clover:

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Argent Pony Bridle
« Отговор #21 -: Юли 15, 2010, 12:27:32 pm »
Би трябвало,ама нейсе...  :blink: