Автор Тема: NPC-34885-missing salles  (Прочетена 1344 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
NPC-34885-missing salles
« -: Юли 04, 2010, 05:12:36 pm »
След преминаването на тринити въпросното НПЦ http://www.wowhead.com/npc=34885 е на мястото си, но когато говориш с него не предлага нищо за продан.Принципно продава binds to account items срещу Champion's Seal

Не знам как се процедира в момента.Дали репортвате бъговете или се опитвате да оправяте каквото можете.Надявам се с този репорт да помогна донякаде. :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:NPC-34885-missing salles
« Отговор #2 -: Юли 04, 2010, 05:26:25 pm »
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:NPC-34885-missing salles
« Отговор #3 -: Юли 04, 2010, 06:44:53 pm »
пфф да пак не гледам като хората....е мога да забравя за хеърлумите тогава :)

Купувай си ги с емблеми на героизма е... xD
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:NPC-34885-missing salles
« Отговор #4 -: Юли 04, 2010, 06:54:41 pm »
Амии аз и да ги вдигна ми е малко чудно после champion's seal колко време ще събирам.Само така като се замисля се сещам 10-тина куеста дето не бачкат като a leg up, blesing of the fallen, 3-те куеста със съммон в hrotgar landind, mastery of male и другите от този вид, you really done it this time cul и тея се сещам в момента.breakfast for champions не си работеше и на мангос а сега ме домързя да проверя, така че тея ще има да ги събирам цял месец.Не мерси и така мога си кача геройчето :)
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell