WOTLK > Guilds

Invasion [Horde Guild (PVP)]

<< < (2/16) > >>

HokauT:
Под конкуренция имах предвид, че в момента има мноого гилдии и всеки се е 'задомил' някъде. :)

SKO:
Здравейте,

Аз съм от скоро член на Invasion. Като цяло идеята аз PVP гилд е много добра. Отдавна не ходя толкова често по инстанции. В старият ми гилд Otbor Chereshka има много свестни и добри играчи, бяхме направили много добър колектив. От там минаха много от новите играчи, които сега са част от други по-големи гилдове. Но се правеха няколко инстанции редовно и Naxx, а това омръзва изключително. Рядко се правеха дуели, арени и в BG си ходех сам.
Сега ми е по-интересно. А и идеята на гилда е такава, че не трябват толкова много играчи, а само отбрани.

Ngp:
Поздрави за идеята. Успех на идеята :)

П.П. само да вметна :) В гилдиите членуват и 'хора' приятелства ала бала ... :)


--- Цитат ---Малко оффтопик е, ама то вече в Annihilation МИ ПИСНА ОТ РЕВЛИОВЦИ!!!( няма да споменавам имена) дойде ми до гуша и реших да напусна.
--- Край на цитат ---

ами :) ето ти отговор :)


--- Цитат на: ozzi в Декември 22, 2009, 08:22:20 pm ---В гилда случайни хора няма :) С едно-две изключения :)

--- Край на цитат ---
:clover: :clover: :clover:

SKO:

--- Цитат на: Ngp в Февруари 12, 2010, 03:06:56 am ---Поздрави за идеята. Успех на идеята :)

П.П. само да вметна :) В гилдиите членуват и 'хора' приятелства ала бала ... :)


--- Край на цитат ---

Един гилд не може да замени човешките взаимоотношения. Това в кои гилд съм, какво искам да правя в играта и т.нт не ме спира да имам много приятели.
Ако си сам и нямаш гилд означавали, че нямаш приятели в играта. НЕ. Така, че тук се говори за нещо друго ...
И помнете всичко е само игра!

pain:
Доста добра гилд като влязох веднага ми направиха място за раида  :woot: :woot: :woot: :woot:  и са доста печени   :freak: :freak: :freak:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия