Автор Тема: 3 Бъга с Куести  (Прочетена 1044 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DeadlyX

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
3 Бъга с Куести
« -: Януари 03, 2010, 12:52:29 pm »
(Поради това че докато писъх проблемите с куестите, тока спре, ще напиша начините за решаването им...)
Имам проблем с три куеста, който на пръв поглед са ултра лесни.

Тоя куест е от верига, която си работи перфе... самоче за втория куест от веригата.
[Quest][11582]Monitoring the Rift: Sundered Chasm
Куест гивъра неми даде итема, с който трябва да си свърша работата.
[item][34669]Arcanometer

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Куеста си работи!
За този небих изпадъл в подробности, само да кажа че неработи портала в инста "The Oculus"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Quest][12137]Chill Out, Mon
Куеста си работи! Бъга е само при мен... Накракто удряш едни гонгове пред куест гивъра и ставаш мъртъв, говориш с куест гивъра и ти дава куест. Само ако си мъртав можеш да видиш кой да убиеш, ама проблема е че бъффа "on the Other Side" Който ме направи мъртъф просто се изпари, докато отида до кенефа и нз какво стана.
Освен да ми се добави итема , който дава бъффа при удряне на гонга пред куест финишъра.
[item][36834]Charged Drakil'jin Mallet

Блогодаря за отделеното внимание!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:3 Бъга с Куести
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 03:21:39 pm »
[Quest][11582]Monitoring the Rift: Sundered Chasm - тествай след рестарт. Абадон куеста и пробвай на ново да го вземеш.

UPDATE `quest_template` SET `ReqItemCount1` = 1 WHERE `entry` = 11582;
"The Oculus" е затворен.

[Quest][12137]Chill Out, Mon просто абадон куеста и го вземи на ново.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database