Автор Тема: Относно некоректно PVP  (Прочетена 2584 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #15 -: Ноември 10, 2009, 06:02:39 pm »
ПвЕ реалм в пиратски сървър.Трудно постижимо.Все пак за да има ПвЕ, трябват инстанции.Не само накс :)
:freak: Не знам дали си бил по време на TBC, когато ево си беше PvE, даже мога да кажа, че беше най-добрия от всички бг сървъри с PvE реалм нямаше лаг, нямаше толкова крашове и за седмица ставаше поне 1-2 краша... откакто минаха на wotlk и стана PvP се промени коренно начина на игра лаг(не е като на Svoge WoW дето се чудя как вдигат 80-ти с такива лагове като тяхните), поносими крашове поне 2-3 пъти на ден... Това си е лично мое мнение...

...И ако някога решите да правите PvE realm, готов съм да участвам с дарение. Вярвам, че няма да съм единствения подръжник на тая идея и ще има и други, които не искат да си късат нервите с пикльовци, които избиват житейските си комплекси в нета.

А колкото до това решение, напълно си го подкрепям, защото не на всички им е лесно когато влезнат за 2 часа максимум и някой келеш (без да се обиждате) започне да те бъхта без да спира, било то малък лв, а ти слаб играч или голям който да си изкарва комплексите... И аз бих дарил нещо за PvE ориентиран реалм, защото спред мен, PvE е да се облечеш и да си бъхташ босовете, а същевременно да си биеш орди/алианси, което си е чисто PvP...
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2009, 06:11:58 pm »
Айде да си кажа и аз мнението :) До сега никога не сам закачал по малки лвл . Но за мен най-голямото удоволствие е докато вдигаш лвл да се биеш със др играчи (на твоя лвл ) Особено във Ств  :mrgreen: Едно време не беше така Но и имаше мн по-малко играчи . Като оправат машината , живи здрави ще има още повече и ПвЕ става безсмислено . *мое мнение*

Неактивен Arthas

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -7
  • For The King
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2009, 06:33:14 pm »
Нйстина мноо се вживявате ми като искате да не ви бият стоите си по безопасните територии не по Counqest-та и аз играя Хорд и съм СВ и ме бият мноо осемдесетки ама и аз бия тяхните ниски ЛВ и се чувствам спокоен  :smart: :smart: дето са там! Както казвам ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА :devil: :devil: а по относно днеска с един фр. се мляхме на Гуробашито вътре в кръга на арената и се питам така мое ли да се спечелят арена точки или трябва да се запишем при арена мастъра БЛАГОДАРЯ предварително :freak: :freak:

Неактивен Arthas

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -7
  • For The King
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2009, 06:34:23 pm »
Айде да си кажа и аз мнението :) До сега никога не сам закачал по малки лвл . Но за мен най-голямото удоволствие е докато вдигаш лвл да се биеш със др играчи (на твоя лвл ) Особено във Ств  :mrgreen: Едно време не беше така Но и имаше мн по-малко играчи . Като оправат машината , живи здрави ще има още повече и ПвЕ става безсмислено . *мое мнение*
НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТВОЕТО МНЕНИЕ С ЦИТАТ ЗА ДОБРИЯ КОМЕНТАР :smart: :smart: :smart: :up: :up:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2009, 07:17:54 pm »
Е да ама вие сте върли фенове на мелетата и PvP играта, а не на спокойния левелинг... А и ако се направи втори реалм който да е на PvE, няма да ви пречим и няма да има излишни коментари от сорта. PvE става излишен, да но във вашия случай, а в нашия не... Все пак ако има добра машина и могат да се потдържат два различни реалма, ще е супер за новите играчи да се тренират на PvE реалм или на старите да си цъкат за отдих и спокойствите... Има такиав играчи, които максимума е поне 1-2 часа игра, ей така ако някой те погне в PvP и не те пуска се обесмисля играта... Аз така като ме хващаха, си пусках другия герой и си цъках с него, жал ми беше, защото исках с главния си герой да си направя другите неща, но тъй като има хора които казват неща от сорта "Война сме баце... Тва ти е PvP реалм ако искащ PvE върви си намери" и още дистина такива изблици ...даже и с псувни  :-? Не искам да обиждам никой, но всеки си има мнение. Както вие се радвате на PvP, така и други на PvE... Честно аз не виждам никаква разлика... Защото и двете са ориентирани по един и същи начин... Левелинг... Взимане на армор и бъхтане на орди/алианси... Единствено дето по имена са разалични и в PvE трябва да се бъхтат босове...А PvP фракция срещу фракция... Одобрявам мненията ви, все пак е само една игра. :)

P.S. For all. Get a life...  :-)
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2009, 08:26:58 pm »
Бях на тбц и смея да ти кажа, че беше изключително скучно.Вдигаш 70,3 дена нонстоп сънуел и бт, събираш итеми,вдигаш професии и какво ? Няма пвп, няма тръпка.Тогава повечето работи работеха, но си беше едни дуелчета в Кел'Данас и толкова.За това имах и 5 70ки, за да се убива времето.

Неактивен Arthas

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -7
  • For The King
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2009, 08:38:13 pm »
Бях на тбц и смея да ти кажа, че беше изключително скучно.Вдигаш 70,3 дена нонстоп сънуел и бт, събираш итеми,вдигаш професии и какво ? Няма пвп, няма тръпка.Тогава повечето работи работеха, но си беше едни дуелчета в Кел'Данас и толкова.За това имах и 5 70ки, за да се убива времето.
Съгласен съм с теб развитието по едно време почва да омръзва затова е добре че сме ПВП според мен по екстремно е защото незнаеш кой от каде те дебне или кой дебнеш ти ПВП доста по добре от ПВЕ но това си е мое мнение :eek: :eek: :exclaim: вярно че могат по-големите левъли да те спукват от бой но ако те имат поне малко достойнство няма да те закачат щот и мен днеска ме издебна една Хюман Mage и ме покъса  пред ъндърсити ама здраве да е  :smart: :smart: :smart:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2009, 10:46:23 pm »
Get a life all:exclaim: :exclaim: :exclaim:...  :blink: :blink: 
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен Arthas

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -7
  • For The King
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #23 -: Ноември 11, 2009, 01:35:09 pm »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #24 -: Ноември 11, 2009, 05:06:26 pm »
И на мен ми писна от комплексарчета, ама то ще ви се върне. :)

Неактивен zemoch

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • MMOPRG fan
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #25 -: Ноември 14, 2009, 10:15:40 pm »
аз когато си дигах BS  на 80 лвл във танарис докато обикалях да копая избих около 50 алита за 1 час все малки лвл-и и доидоха три 70-73 лвл алита да ме трепат ама като ги избих и тях лесно доидоха 5-6 80 лвл и вече един срещо 5 неможах .  :clover:

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #26 -: Ноември 14, 2009, 10:52:04 pm »
аз когато си дигах BS  на 80 лвл във танарис докато обикалях да копая избих около 50 алита за 1 час все малки лвл-и и доидоха три 70-73 лвл алита да ме трепат ама като ги избих и тях лесно доидоха 5-6 80 лвл и вече един срещо 5 неможах .  :clover:
Хм...чакалите малките и после ревете като дойдат батковците им. Най-лесно е да отидеш на BG и да се разтовариш. Аз поне така практикувам.
"Ние сме лошите в страшния филм, тъй пожела си съдбата...." For the Alliance!!!
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Reb0und*

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 125
  • EVO Karma: 3
Re:Относно некоректно PVP
« Отговор #27 -: Ноември 15, 2009, 12:13:36 am »
O Inflame тука ли си ....  :freak: :lol: :lol: