Автор Тема: странен проблем  (Прочетена 1275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
странен проблем
« -: Ноември 01, 2009, 09:12:02 pm »
Имам следния проблем: влизам в играта логвам си с героя и когато вляза седи в едно полу заредило състояние мърдам се обикалям, но не ми зарежда повече. Чаках да зареди не стана, пробвах да изтрия cache и wtf пак не се оправи, repair-вах, преинсталирах и нищо спирах и addon-ите. Проблема се появи вчера пусках диагностика на компютъра и той си върви както трябва. Ако някой има съвет как да постъпя за да го оправя ще съм много благодарен.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:странен проблем
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2009, 11:12:00 am »
Единственото за което мога да се сетя като причина е да ти е слаб компа,имах го преди този проблем,като смених кошницата се оправи...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:странен проблем
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2009, 01:57:11 pm »
Имам следния проблем: влизам в играта логвам си с героя и когато вляза седи в едно полу заредило състояние мърдам се обикалям, но не ми зарежда повече. Чаках да зареди не стана, пробвах да изтрия cache и wtf пак не се оправи, repair-вах, преинсталирах и нищо спирах и addon-ите. Проблема се появи вчера пусках диагностика на компютъра и той си върви както трябва. Ако някой има съвет как да постъпя за да го оправя ще съм много благодарен.

Пипал ли си нещо по видео драйверите си?
Сменял ли си видео карта?
Сменял ли си Windows?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:странен проблем
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2009, 07:01:44 pm »
Нищо не съм пипал по настройките нито на windows нито на видио картата. Сутринта си играех и нищо му нямаше, вечерта се връщам от лекции и става така. Снощи на 10-12 опит влезе и си играех спокойно. Днес сутринта пак не иска.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:странен проблем
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2009, 01:09:39 am »
Напиши си конфигурацията на машината,та да видим. Както казаха може отговора да се крие там :unsure:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin