Автор Тема: Хакер?  (Прочетена 3879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Хакер?
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2009, 07:58:24 pm »
На мен ми се е случвало да взема бонус спийд-а от базата и да лагне така, че да ме даржи бонуса докато стигна до базата и там веднага да ми приеме флага. :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен gizans

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: -2
Re:Хакер?
« Отговор #16 -: Октомври 16, 2009, 08:30:46 pm »
А има и хора, които злоупотребяват и перат с dash в travel form

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Хакер?
« Отговор #17 -: Октомври 16, 2009, 08:41:55 pm »
Finalshine иска да ви покаже нещо, което никой от вас не забеляза...

В момента в който Dorne е предал знамето в Хордската база, има някво неизвестно Алианско знаме в собствената им база, а ужким Алианското току що е предадено? 2 знамена ли имат Алиансите? 1 в базата, друго в полята?

Поне от тази снимка това разбирам..

Ако трябва да обвинявам за Хакерство някой (може би дори е бъг), то ще да е Unholypower. За съжаление бях толкова слисан, че едва успях да се съвзема от постъпката му и не се съобразих да направя скрийн, който мисля че щеше да му доведе 100% наказание.
Искам да ви разкажа как стана историята... Един ден влизам в WSG, и що да видя ... както и да е , виждам само как Unholypower взима Алианското Знаме, минава зад оградата, покатерва се отгоре на онова малко покривче дето се води за основния вход към крепостта на Алиансите.. и хоп, Абракадабра - Знамето автоматично е предадено в хордската база... Постоянно следах къде отива със знамето ни и бях с отворена карта. Помислих, че нещо се е бъгнало щото видах на картата нашето знаме, което в интервал от 1 милисекунда изчезва от нашата база и се озовава в противниковата база.  А разстояните м/у двете бази е адски голямо, което едва ли може да бъде прекосено за 1 секунда от който и да е играч, освен ако не злоупотребява по някакъв начин.

За жалост нямам доказателства за тва което Unholypower, може би имам само подкрепата на хората които бяха с мене в конкретното WSG... И дори да ми кажете че е имало лаг - НЕ НЯМАШЕ! С ОЧИТЕ СИ ГО ВИДЯХ!
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 08:52:24 pm от SeanAstin »
Rini shi va izrini!

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Хакер?
« Отговор #18 -: Октомври 16, 2009, 08:56:04 pm »
Finalshine иска да ви покаже нещо, което никой от вас не забеляза...

В момента в който Dorne е предал знамето в Хордската база, има някво неизвестно Алианско знаме в собствената им база, а ужким Алианското току що е предадено? 2 знамена ли имат Алиансите? 1 в базата, друго в полята?

Не си разбрал очевидно.Ордата е предал знамето в 20:48:32, а снимката е направена в 20:51.Т.е. има 3 минути от момента на предаване на флага до момента на снимката.За това време 9 пъти ще се е реснал флага.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Хакер?
« Отговор #19 -: Октомври 17, 2009, 03:21:01 am »
Finalshine иска да ви покаже нещо, което никой от вас не забеляза...

В момента в който Dorne е предал знамето в Хордската база, има някво неизвестно Алианско знаме в собствената им база, а ужким Алианското току що е предадено? 2 знамена ли имат Алиансите? 1 в базата, друго в полята?

Поне от тази снимка това разбирам..

Ако трябва да обвинявам за Хакерство някой (може би дори е бъг), то ще да е Unholypower. За съжаление бях толкова слисан, че едва успях да се съвзема от постъпката му и не се съобразих да направя скрийн, който мисля че щеше да му доведе 100% наказание.
Искам да ви разкажа как стана историята... Един ден влизам в WSG, и що да видя ... както и да е , виждам само как Unholypower взима Алианското Знаме, минава зад оградата, покатерва се отгоре на онова малко покривче дето се води за основния вход към крепостта на Алиансите.. и хоп, Абракадабра - Знамето автоматично е предадено в хордската база... Постоянно следах къде отива със знамето ни и бях с отворена карта. Помислих, че нещо се е бъгнало щото видах на картата нашето знаме, което в интервал от 1 милисекунда изчезва от нашата база и се озовава в противниковата база.  А разстояните м/у двете бази е адски голямо, което едва ли може да бъде прекосено за 1 секунда от който и да е играч, освен ако не злоупотребява по някакъв начин.

За жалост нямам доказателства за тва което Unholypower, може би имам само подкрепата на хората които бяха с мене в конкретното WSG... И дори да ми кажете че е имало лаг - НЕ НЯМАШЕ! С ОЧИТЕ СИ ГО ВИДЯХ!

Пич нещо си се объркал. Друго няма какво да ти кажа. Никога не съм ползвал някакви такива неща, и не смятам. И изобщо за какво толкова се занимавате с мен не мога да разбера. Влизам аз и си играя за кеф. Това е, друго няма. Па щях да забравя, поне ти който играеш с лок на дестро (ест, знаеш какво имам предвид) не бъди толкова нагъл да постваш някакваи неща точно в тоя раздел.
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 03:26:52 am от joffer »

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Хакер?
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2009, 03:30:01 am »
Той пича освен да спами чуждите теми с неговите си проблеми и комплекси за друго не го бива.
:clover:
Rini поне уважавай темите на другите...поне  :confused:

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Хакер?
« Отговор #21 -: Октомври 17, 2009, 03:37:51 am »
Казах ви аз че РИНИ е СТАТИСТ ма не ми вервате  :doh:,продължаваите да ги шамарите требва да си копуват рингове (Пари треа правим в тая криза)

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Хакер?
« Отговор #22 -: Октомври 17, 2009, 07:15:33 pm »
Пич нещо си се объркал. Друго няма какво да ти кажа. Никога не съм ползвал някакви такива неща, и не смятам. И изобщо за какво толкова се занимавате с мен не мога да разбера. Влизам аз и си играя за кеф. Това е, друго няма. Па щях да забравя, поне ти който играеш с лок на дестро (ест, знаеш какво имам предвид) не бъди толкова нагъл да постваш някакваи неща точно в тоя раздел.

Много добре разбирам, че намекваш за Конфлагрейт. А т'ва, че играя на Дестръкшън ме прави нагъл, така ли?
 Както и да е, продължавайте по темата, а не след всеки мой комантар да ми намесвате неща, които нямат нищо общо по случая.

П.С. - atanas1914, случва се човек да обърка - просто не сам доогледал достатъчно снимката.
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 07:21:16 pm от SeanAstin »
Rini shi va izrini!

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Хакер?
« Отговор #23 -: Октомври 17, 2009, 07:19:19 pm »
Т'ва че съм на Дестръкшън не ми дава правото да поствам така ли?

Ти си поствай колкото си искаш, все ми е тая, чета само смислените неща във форума. Постави се сега на мое место. Приятно ли мислиш ми става като чета такива глупости и измишльотини по мой адрес.

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Хакер?
« Отговор #24 -: Октомври 17, 2009, 08:24:10 pm »
Ти си поствай колкото си искаш, все ми е тая, чета само смислените неща във форума. Постави се сега на мое место. Приятно ли мислиш ми става като чета такива глупости и измишльотини по мой адрес.
    Извинявай, ако съм те засегнал по някакъв начин - наистина не съм го имал в предвид. Знам, че на никого не му е приятно да е главно действащо лице в такава ситуация (под "действащо" имам предвид, че ти си замесен, но не твърдя че си виновен). Дано ме разбираш правилно.
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 08:25:42 pm от SeanAstin »
Rini shi va izrini!