Автор Тема: Кражба на акаунт  (Прочетена 1305 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Legu

  • Гост
Кражба на акаунт
« -: Септември 16, 2009, 12:04:18 am »
    Бях въвлечен в грозна кражба на акаунт доколкото ми е известно до момента и се чувствам поне виновен, че бях така измамен и изпитвам съчувствие на притежателя на акаунта. Не ме разбирайте погрешно аз не съм крал акаунта и никога не съм, просто исках да помогна на приятел, а се оказа, че правя "сделка с Дявола".
    Ето какво се случи - въпросният човек наричащ се мой "приятел" ме помоли да вляза в уж негов акаунт и да му пратя парите от най-големият левъл герой, аз се усъмних понеже той има такъв герой и не иска да го използва го разпитвах защо не го иска, не може ли да се помогне по друг начин да се оправи героя и т.н. - Той ми обясни обаче, че за него героят бил бъгнат и т.н. и не можел да се оправи ... но да спра да разтягам локуми смятам да ви покажа скрийн шотове на част от въпросният разговор, защото предусещах, че може да последва нещо такова.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2369/51684001019778454101253047732XP9SaXRHpPeVKAtHHpMX.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2879/5739032093991505531253047724i4RFl5eEfCDJue8vYLpI.JPG
      Искам също така да добавя, че не разбрах за факта, че героят е откраднат до тази вечер, когато 1 негов приятел ме попита презрително "ти ли си този, който му открадна героя", след което аз веднага разбрах какво ще последва и ето ме тук след 20 мин пишещ тема във форума.
      Та въпросът ми към Модераторите, админите, Game Master-ите и който там чете тази тема е, според тях след видяното и прочетенето дали заслужавам "БАН-ичката", така и така съм нов не искам да имам нещо такова на гърба си. Играя тази "тиня" от 5 години и нещо и съм се нагледал на такива неща. Дойдох да играя във вашият сървър заради стари приятели още от 1.8 patch и ако решите да ме баннете ви разбирам. Благодаря за вниманието.
         Искрено ваш Critdat

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Кражба на акаунт
« Отговор #1 -: Септември 16, 2009, 10:53:52 am »
Никой няма да те гони.

Кой ти даде паролата на този акаунт и кой е акаунта който мислите че е откраднат.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Legu

  • Гост
Re:Кражба на акаунт
« Отговор #2 -: Септември 16, 2009, 07:51:08 pm »
Станала е грешка, акаунта наистина е бил откраднат, но собственика си го е върнал темата, мисла че вече е излишна, Благодаря за вниманието.
« Последна редакция: Септември 16, 2009, 08:40:17 pm от Legu »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Кражба на акаунт
« Отговор #3 -: Септември 17, 2009, 10:21:25 am »
Пратих нова парола на e-mail-а на акаунта за да няма грешки.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database