Автор Тема: Изчезнала рецепта след краш.  (Прочетена 1119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен antonbelev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Изчезнала рецепта след краш.
« -: Юли 27, 2009, 11:14:02 pm »
Става въпрос за рецептата Crusader за енчантерите. Шанса да падне е 0,1% от един вид мобове които са 7-8 и 1,1% от друг пак 6-7. Гриндих 2-3 дена за нея и днес най-после падна ... Като я взех ведкага написах .save защото имах чувството, че ще крашне какъвто съм карък. Естествено крашна, но рецептата се запази. След това дадох я на енчантера и тоя я научи (и той веднага писа .save няколко пъти). Сложи ми я 1 път и после крашна :( след като влезе вече я нямаше в енчант листа му нито като рецепта в чантите. Какво правим в такъв случай ...
1 Ако при сериозни доказателства, че не лъжа може ли ГМ да ми я върна или не
2 Не слагам скреен защото първо искам да разбера дали дори да покажа скриинове има шанс ГМ да я върне или просто нямам шанс .. :(
Ако има шанс ГМ да се намеси и да я върне да пише аз ще кача и скренове.  :blush:  :sad:

Неактивен antonbelev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:Изчезнала рецепта след краш.
« Отговор #1 -: Юли 28, 2009, 09:04:12 am »
Има Господ !!!   :up: днес след 4-5 врътки на тия мобс ми падна пак дано не крашне пак сега  :freak:   :unsure:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Изчезнала рецепта след краш.
« Отговор #2 -: Юли 29, 2009, 12:25:51 pm »
Предмети не се връщат при подобни ситуации.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Изчезнала рецепта след краш.
« Отговор #3 -: Юли 29, 2009, 02:04:03 pm »
Антоне, не пиши .save, ползвай logout. Това е най-сигурното  :up:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer: