Автор Тема: Трейлър  (Прочетена 1551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Трейлър
« -: Юли 16, 2009, 07:28:27 pm »
Здравейте хейтъри и маняци това което поствам сега е трейлъра за филмчето което почти съм направил.Тей като имах доста стар материал и свободно време ми се струваше за редно да го използвам във някакъв филм затова в най-скоро време смятам да пусна филма тука във форума надявам се това да ви хареса само трейлър е но всички сцени в него са взети от битки по арени и батълграунди от филмчето. Коментирайте, плюйте кажете си мнението.

За хората които не наблягат на качеството и имат бавен нет - http://www.sendspace.com/file/szmw6d - Много кофти качество но много по-малко като обем
За хората с хубав нет и любители на качеството - http://www.sendspace.com/file/mwqilo -супер качество :)

П.с: Само да кажа че за това нещо съм отделил 2 часа с ренд-ването ^.^
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 07:30:19 pm от Art2 »
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Трейлър
« Отговор #1 -: Юли 16, 2009, 08:06:08 pm »
Доста гот направено според мен, но не ми изглежда като филм, все пак нормално е.

П.С. Добра работа Toushirou. ;-).
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 08:40:52 pm от Sparrow »
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Трейлър
« Отговор #2 -: Юли 17, 2009, 01:04:41 am »
Кое точно очакваш да се коментира от това? о_О Критовете или... то друго няма де :\
Обаче щом искаш коментар... Липса на Pummel в/у "екрана" ти, следователно явно не го и ползваш, а както се вижда при heal или sheep кастове си спамиш Mortal Strike... Никаква смяна помежду станциите, пък за Spell Reflect несмея да питам, защото преди няколко дни един от "могъщите" warriori ми сподели че не бил чувал за този спелл. Та.. за в бъдеще се опитай да ползваш споменатите спеллове и може и да излезе нещо "по-така", вместо да разчиташ на гиъра ти за наливане на повече дмг(което се вижда от моментното състояние на клипа). Надявам се да греша и очаквам да остана изненадан от цялото произведение лол.
GL

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:Трейлър
« Отговор #3 -: Юли 17, 2009, 01:41:41 am »
такам corpses признавам че преди спамех като ненормален дори и в морф такам пъмъл също като се загледам не съм ползвал много много(my bad). така що се отнася до смяна на станцийте единственото нещо което печеля при батъл стенс е charge, овърпоуър(който btw билда ми не го покриваше ) и така наречения спел рефлект който между другото в повечето случаи повечето warrior-и се досещат да използват но нямат достатачно редж и в крайна сметка нищо не правят(спокойно всеки е гледал клипчета на Swifty). За това според мене батъл стенс на TBC е само стартов(само мое мнение все пак) а след това продалжаваш в Berserker в който имаш възможност за Intercept pummel(за който не се досещах много много ^.^ и сега даже ме е яд на мене за старите грешки но...) и също така нова атака Whirlwind. И все пак признавам че нивото ми преди беше критично слабо и приемам коментара ти макар че това с спел рефлекта смятам че е ненужно (No hard feelings)
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Трейлър
« Отговор #4 -: Юли 17, 2009, 10:52:41 am »
Евала момчера.Възхищавам ви се на организацията.Продължавайте само така! :clover:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен shieldenemy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: -7
  • Be my Friend : )
Re:Трейлър
« Отговор #5 -: Юли 17, 2009, 12:15:43 pm »
++ Jackson ;]]  :clover:
LIMP BIZKIT - BEHIND BLUE EYES.MP3