Автор Тема: имам проблем помогнете  (Прочетена 2334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pboth_

  • Гост
имам проблем помогнете
« -: Май 15, 2009, 05:10:29 pm »
Първо се извинявам че слагам темата тук сигорно не и е мястото но не издаржам като сменихте на WOTLK и тругвам да я инсталирам играта от оригиналното СД като започна да инсталвам пачовете ми изписва някъф ерор и иска да се преинсталира играта или да се ънинсталне преинсталвах я и от различни от оригиналните СДта изтеглих си инсталнатата игра и пак нестава при самите инсталнати пачове излиза ерора неможе да започна да ги инсталвам моля помогнете

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #1 -: Май 15, 2009, 05:19:54 pm »
А каккъв ерор изписва.Не можем да гадаем, обясни точно.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

pboth_

  • Гост
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #2 -: Май 15, 2009, 05:32:50 pm »
еми незнам не пише нищо пише само че има проблем при инсталирането и трябва реинстал или ънинстал на играта правих тия неща по сякъф начин и нестава излиза само това проблем при инстала

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 05:35:03 pm »
В торента я има играта. Изтегли си я готова.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

pboth_

  • Гост
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #4 -: Май 15, 2009, 05:38:22 pm »
The patch "pc-hdfiles\WowError.exe" could not be applied. (Invalid source file size: expected 217232, actual 290960.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate:TCApply)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.

ето това е проблема които ми излиза като инсталвам какфито и пачове да са отсякаде и нестава а като я дръпна инсталнатата тя е на 3.0.8 и като инсталвам пача пак същотото

pboth_

  • Гост
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #5 -: Май 15, 2009, 05:40:35 pm »
вашиа торент не трябва да имам другите 2 wowa само тегля и е готово без ТБЦ и такива простотии нали ?

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #6 -: Май 15, 2009, 10:59:46 pm »
Да.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

pboth_

  • Гост
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #7 -: Май 16, 2009, 10:58:41 am »
Снощи започнах да тегля вашия торент и антивирусната ми показа че има вирус в фаила

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #8 -: Май 16, 2009, 11:24:37 am »
Спри антивирусната  :freak:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #9 -: Май 16, 2009, 11:41:28 am »
Спри антивирусната  :freak:
да няма проблеми в трента

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #10 -: Май 16, 2009, 12:31:28 pm »
няма вирус в торента просто антивирусните понякога обичат да си измислят.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

pboth_

  • Гост
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #11 -: Май 16, 2009, 03:37:12 pm »
няма значение, ако инсталвам пачовете enGB дали ще мога да влезна после че един фр каза че за лич кинга трее да са enGB ще проам пак страх ме е да не ми затворят аццто

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #12 -: Май 16, 2009, 03:46:16 pm »
Виж сега аз как "ъпдейтнах" играта.Изтрих всичките уоу-ове, които имах и си свалих този торент http://zamunda.net/details.php?id=157827 . След като се свали пуснах Launcher-a и той започна да ъдейтва.Ъпдейтна се до 3.0.9.9551, но понеже има още по-нови пачове тръгна да ги сваля.Като видях, че е ъпдейтнал до желаната версия 3.0.9.9551 просто натиснах Х горе в дясно и затворих Launcher-a.След това просто пускам играта през WoW.exe-to, а не през Launchera и не се ъпдейтва повече.Направи каквото казах и ще можеш да влезеш.Също така след като ъпдейтнеш до желаната версия влизаш в папка Data след това в папка EnUS, отваряш файла realmlist.wtf с Notepad. Вътре триеш всичко и трябва да присъства само следния текст: set realmlist wow.evo.bg Като направиш това си пускаш играта през wow.exe , а НЕ през launchera, accept-ваш там Term of use, които ще ти се появат, и си играеш.Дано се оправиш.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #13 -: Май 16, 2009, 03:56:04 pm »
Е, след толкова подробно описание "step by step" просто няма начин да не се оправи. Само трябва да го повтори. И вярно - понякога антивирусните програми пискат за глупости и не трябва да им се връзваш :clover:.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:имам проблем помогнете
« Отговор #14 -: Май 16, 2009, 04:13:13 pm »
мдаа аз и затова карам без такива програмки  :freak:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell