Автор Тема: REALMLIST BUG  (Прочетена 3287 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

xzibitor

  • Гост
REALMLIST BUG
« -: Март 29, 2008, 03:48:24 pm »
Здр хора инсталнах си WoW след това TBC(the burning crosade) или нещо такова  :redface:  ъпдатнах го до версия 2.3.3 enUS ,но като напиша нещо в реалмлиста и то сякаш не ми възприема сървъра (на коико имам рег) просто като си напише акк и пасс и не тръгва се едно реалмлиста ми е празен   :freak: :fun: :freak:   Please HELP ME ! ! ! WoW -  :woot:   Realmlist -  :down: :down: :puppyeyes: :puppyeyes:

xzibitor

  • Гост
Отговор: REALMLIST BUG
« Отговор #1 -: Март 29, 2008, 03:51:06 pm »
също така искам да попитам може ли да е от нета (БТК) щот немам реал ИП , но като се замисля много мой фр си играят WoW и са на БТК нз но както вече казах Please |-|3|_P me ... (сичко съм инсталнал както трябва)

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Отговор: REALMLIST BUG
« Отговор #2 -: Март 29, 2008, 05:06:44 pm »
Зависи кой е сарвара и дали след като ваведеш релма дали сейваш.А за БТК-то няма начин винаги си хвашташ от DHCP някакво ип самнявам се от тва да ти е проблема.Може ако сарвара е др да са баннати сички ип-та на бтк.Прожери realmlist.wtf   и сеивни отвори го пак и виж дали е сейвнато  :-)

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: REALMLIST BUG
« Отговор #3 -: Март 29, 2008, 08:48:12 pm »
А може да бъркаш нещо в реалмлиста...
Какво пише вътре...
set realmlist wow.evo.bg
това само копирай..

Неактивен Loz

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: 4
Отговор: REALMLIST BUG
« Отговор #4 -: Март 29, 2008, 10:22:54 pm »
Не ти е проблема от нета... понякога се случва да не можеш да се connect-неш, но като рестартираш модема и си готов.

xzibitor

  • Гост
Отговор: REALMLIST BUG
« Отговор #5 -: Март 30, 2008, 03:10:39 pm »
хмм явно причината е била в ресването на модема сега сървърите ми варвят МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ :) извинете за темана на латиница ФлекТаип-а ми се беше бъгнал :) http://gamer.lumak.net едно добро форумче :) 10Х