Автор Тема: Judgement and Redemption  (Прочетена 1599 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Judgement and Redemption
« -: Март 22, 2008, 10:16:33 am »
Финалния куест от веригата за paladin epic mount-a. (Alliance)
Изисква се да вляза в Scholomance, по - точно в мазата под The Great Ossuary (местност в инстанса). От мен се иска в центъра и да поставя предмет наречен Divination Scryer, който получавам при приемането на куеста. След като бъде поставен на центъра на мазата, трябва да се кача и да избия появилите се Spirit-и. След като ги убия, трябва да дойде Death Knight Darkreaver. Неговата смърт трябва да доведе до 2 неща - 1во да се появи дух наречен Darkreaver's Fallen charger, 2ро след като претараша моба, в него трябва да се намира предмет наречен Charger's Redeemed Soul. След като го взема, трябва да го дам, заедно с друг предмет (който също така имам от взимането на куеста) на Fallen Charger-a и това като цяло ще доведе края на куеста и аз ще науча магията Summon Charger.
Това - би станало по принцип.
Така стоят нещата - Влизам си в Scholomance и в стаята където трябва да се призоват мобовете... те вече там, заедно с Death Knight-a, че и за калпак Fallen Charger Spirit-a беше там, дори без да съм убивал Darkreaver. Почудих се малко, след което реших да избегна мобовете и да се придържам към линията на куеста. Отидох в мазата, поставих Divination Scryer на центъра, както беше описано в лог-а и се качих горе. Промяната беше точно никаква (и аз не знам какво се опитвах да постигна, след като мобовете веднъж са вече там), и така - първо си убих spirit-ите, после и Darkreaver (тук даже се показа и заченък на това какво би трябвало да стане) появи се и втори дух след като го убих, така че вече имаше 2 Fallen Charger Spirit-а в стаята... това добре, но самия Darkreaver не пусна абсолютно нищо от рода на Charger's Redeemed Soul => куеста ми си остана незавършен (и двата fallen charger-a имаха сиви питанки над тях).
Опитах отново, като изоставих целия куест, отидох до Stormwind, взех го наново - същата рутина. Изпълнявам всичко както трябва да е, но Charger's Redeemed Soul я няма никаква. Така може би около 5 - 6 пъти, след което ми писна да обикалям Eastern Kingdoms нагоре - надолу като смахнат. Реших да постъпя другояче. Отидох в инстанса (след като съм приел куеста, разбира се) и убих Darkreaver без да изпълнявам другите изисквания. Отново нищо. Reset-нах инстанса, убих го наново. Това още 15-тина пъти. Надявах се да не пуска Redeemed Soul-a поради малкия drop %, може би. Оказа се, че той не я пусна изобщо...
Бих желал нещо да се направи по това, ако е възможно... Бях свикнал без Charger, но при положение, че куеста си действа безотказно при Horde...  :confused:

 - Ако някой има някакви допълнителни въпроси било то по куеста или каквото и да е друго, да пита тук, на ЛС или в игра, героя ми е Anomen.
« Последна редакция: Март 22, 2008, 10:28:45 am от Snatch »

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Отговор: Judgement and Redemption
« Отговор #1 -: Март 24, 2008, 05:42:07 pm »
Нека edit-на малко инфото. След провелия се ъпдейт куеста се изпълни без проблем.
Поздрави.  :)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Отговор: Judgement and Redemption
« Отговор #2 -: Март 24, 2008, 08:18:33 pm »
Благодаря за проверката ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database