Автор Тема: Ъпдейт - проблеми  (Прочетена 3792 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен frosmourne

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #15 -: Януари 04, 2008, 09:15:22 pm »
Рудите в Hyjal не могат да се лоотват,и така не мога да направя нито един джем с Jewelcrafting защото камъните които ми трябват се срещат само там.(има ги и на други места но с почти нулев дроп)

П.С : на елементал шамана не му бачка най важния талант - Lightning Mastery(намаля каста на Lightning bolt & Chain Lightning)

П.С 2 :Батълграундите бачкат ли ?  :smart:

Неактивен verd

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: -1
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #16 -: Януари 05, 2008, 10:50:35 am »
П.С : на елементал шамана не му бачка най важния талант - Lightning Mastery(намаля каста на Lightning bolt & Chain Lightning)
Lightning Mastery - то работи без проблем преди малко реснах талантите сложих ги отново и voala  :up: работи си  :wink:

Неактивен frosmourne

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #17 -: Януари 05, 2008, 11:40:15 am »
П.С : на елементал шамана не му бачка най важния талант - Lightning Mastery(намаля каста на Lightning bolt & Chain Lightning)
Lightning Mastery - то работи без проблем преди малко реснах талантите сложих ги отново и voala  :up: работи си  :wink:
Lightning Mastery - то НЕ си работи!!! Преди 5 минути реснах талантите и воала - не работи. Ресвам отново - пак не работи.....На тебе ли да вярвам или на очите си?

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #18 -: Януари 05, 2008, 12:29:54 pm »
П.С : на елементал шамана не му бачка най важния талант - Lightning Mastery(намаля каста на Lightning bolt & Chain Lightning)
Lightning Mastery - то работи без проблем преди малко реснах талантите сложих ги отново и voala  :up: работи си  :wink:

Talent-а не работи. От гилда шаманите не им бачка.

П.С. Батълграундите бачкат. Ама са бъгави не ти даа точки..... И медали (не може да зимаш знаменцата а така и да завладяваш...) иначе работят но с по 10 човека което е супер шибано..... Треа се саберат по 10 човека от сяка фракция..... Тъпооо.... ГМ ако ги напрай поне по 5 ще е дъ бест ;-) ....

Неактивен verd

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: -1
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #19 -: Януари 05, 2008, 08:44:14 pm »
П.С : на елементал шамана не му бачка най важния талант - Lightning Mastery(намаля каста на Lightning bolt & Chain Lightning)
Lightning Mastery - то работи без проблем преди малко реснах талантите сложих ги отново и voala  :up: работи си  :wink:

Talent-а не работи. От гилда шаманите не им бачка.


Shadoweyes, след този твой пост аз ги ресках( от време на време ) още три пъти за по - сигурно ( дължите ми 130 g за тази моя потъпка, шегувам се  :lol: ) и цял ден играх с друг герой ей така от нямане ко да правя ( почивен ден ми е  :wink:) докато викам си се "опреснят" талантие на моя герой.  Доколкото знам ти играеш с Маge извини ме, ако бъркам  :cap: направил съм си този извод от това което чета по постовете ти, таланта не работи просто е БЪГНАТ, за радост на всички шамани в сървъра  :up: поне докато не го оправят  :cry2:, толкова по този проблем. Не искам да те обиждам, просто отговори за клас, който си мисля, че не познаваш, по информация от други хора, които ти били казали, да пишат те,  не ти,  да не си им адвокат :wink:.

П.С.1 А, и кажи на шаманите от твоя гилд да си опознаят по - добре класа герой, не само да го използват като някакъв си там клас за игра  :confused:, както е в момента cast time на Lighting Bolt е така, когато героя е 1 - ви лвл иначе е ... абе няма ги уча нали с шамани играят  :wink:, същото се отнася и за cast time на Chain Lightning само, че за лвл 32 ( тогава се учи, ) казвам това за да разберете, че наистина има нещо нередно след ъпдейта на сървъра.

П.С.2 Към МеКеТа, нека първо ви изкажа благодраност за това, че никой не ви плаща за удоволствието което доставяте  на всички в тоя сървър и въпреки това продължавате напред { или по точно трябваше на Alein (много лимони съм хапнал май, от тях езика ставал по - грапав идеален за ... сещате се нали  ) } :up:.
Мисля си, че тоя Бъг ако е по силите ви, наистина трябва да се оправи, щото просто не е честно спрямо другите играчи, все пак това са 5 точки бонус от таланти, кой играч на WOW не би мечтал за такова нещо  :wink:.
Колко ли ще ме ...  другите шамани в сървара  :lol: Но така , честно няма к'во да си кривим душите.
Приятна игра на всички фенове на WOW.  :up:

Неактивен frosmourne

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #20 -: Януари 05, 2008, 08:50:11 pm »
Ей тва сарказъма е голямо нещо :blink:
И за "да си опознаят героя"...е съмнявам се да си по добър Шаман от Tdevil и мен....Have a nice day

Неактивен verd

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: -1
Re: Ъпдейт - проблеми
« Отговор #21 -: Януари 05, 2008, 09:23:04 pm »
Ей тва сарказъма е голямо нещо :blink:
И за "да си опознаят героя"...е съмнявам се да си по добър Шаман от Tdevil и мен....Have a nice day
Това, че ти си мислиш че е сарказъм, си е твоя работа  :lol:, не съм искал да засягам никого просто казах какво констатирах аз ( ти като си толкова добър шаман, защо не се сети по рано, че самия Cast time не е както трябва, но както и да е няма се чекаме за глупости, все пак това е игра  ). Като казах "да си опознаят класа герой" имах впредвид   не само това което, ти си разбрал, а и самата история на WOW( според мен за да играеш с определен клас нещо трябва да те е накарало да го направиш, а в тая игра това е историята и  ), не смятам, че това е съраказъм. :up:

П.С.1 Колкото до това кой е по добър Шаман, няма как да разберем аз играя за удоволствие { както казва един мой приятел играта не е само куестове, инсове, арени и дуели а и начин на разбиране (а той наистина е фен )}.Шамана ми тук е само 42 лвл и играя за да си почина. Иначе ако искаш заповядай в Neptulon ( ако не знаеш, това е сървър на близард, където има най - много българи и с удоволствие ще ти помогна  :wink: ).А, колкото до Tdevil не знам дали това си ти, няма как да знам дали е по добър Шаман от мен, а и не ме вълнува.  :wink:
Дано сега си ме разбрал, без кавги да се уважаваме викам.  :up:

П.С.2 До МеКЕТа, извинете ме за офтопика.