Автор Тема: Справедливост  (Прочетена 2582 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

MorbidDawn

  • Гост
Справедливост
« -: Август 21, 2007, 02:02:17 pm »
Eеее стига вече на какво прилича това.Ще се съберем ние да бием босовете в столиците за хонор, тъкмо ще убием двама и ГМ сам атакува оргри.Отиваме ние да го защитаваме кво да ви кажа Grimmjow невидим или малак незнам избива всичко с .kill или .die не съм ГМ не разбирам от команди и ние кво нищо, неможем да го защитим.Полсе тругваме за Дарнасус тои там телепортирал всички алита дето бяха в отланд и изопщо не им пукаше за столиците в астранар и засада ни праи добре ма като ги убихме за кво използава .revive да ни убият докато сме на малко НР.Аз доколкото знам ГМ няма право да се меси в играта на PPL и да им я разваля,направил си 100000000 НР и ги хилва а като умрат .revive.Направи си  и гилдия водеше ги в бляк темпала и темпест киип облече ги в Т5 и Т6 само за гилдията естесвено не беше общ event (ние хопдата половината се разкарваме с разни зелени итеми) и  те пак са си ламери.Е ние сега какво, все пак има и хора дето искат да играят нормална игра не да им се месят.ИСКАМ GRIMMJOW ДА БЪДЕ САНКЦИОНИРАН ИЛИ ДА МУ СЕ ОТНЕМАТ ГМ ПРАВАТА.

P.S.
имам всичко направено или казано от Grimmjow за даденото време на Screen shots,както и Deyn,Tiran,Loz,Nekro могат да потвардят както и някои от малките левели герои които неможаха да си изпълнят куестите в оргри понеже NPC-тата бяха убити или бъгнати
това е Screen shots-a,на които ни се подиграва с тънак намек (имам още много ако желаете да ги видите кажете ми!)
   

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Август 21, 2007, 02:14:40 pm от MorbidDawn »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Справедливост
« Отговор #1 -: Август 21, 2007, 03:14:49 pm »
Нека да отговоря отзад напред.

Първо, не съм обиждал никого, нито съм правил намеци. Вие, обаче, сте се възползвали, че не съм в канал LookingForGroup, и там сте ме обиждали както си изкате, Nelly е направил screenshots и може да покаже. За обида не считам "искаш война" или "от къде на къде прави ..." , а обидни думи.

Второ, "някои от малките левели герои . . ." ... А какво да правят "малките левели" в Stormwind, Ironforge ? Или за това не сте мислили, за вас е важно по honor да сте първи.

Трето, ако някой от по-горните реши, че за поведението си заслужавам наказание, каквото и да е било - добре, уважавам тяхното мнение, за разлика от вашето.

Относно Keepers of Time : създадох гилдията с цел по-цивилизованите играчи да играят, да съберат предмети, да се научат да играят тези, които не могат, и тогава да се разпределят в различни гилдии, да си правят войни и каквото друго искат. Не им давам предмети, които не заслужават. Водил съм ги на Black Temple 2 пъти, на Matheridon's Lair може би също 2 пъти, и предметите съм ги събирал и разпределял по моя преценка. За сравнение - много пъти съм питал дали има хора за Black Temple. Водил съм всякакви герои - от тези , които не уважавам, до приятели и т.н. И там съм разпределял предметите честно, за системата съм писал в друга тема. Само не ми говорете, че повечето имате зелени предмети - получавам десетки съобщения на ден да правя евент, за да си допълнят Tier 6 / 5 комплектите. Дори някои искат без да правят нищо да им раздам token-и и после да ги разменя!
Относно hp - и какво като съм си го направил на 10 милиона ?

Помогнах на съотборниците си от alliance-a (само някой да посмее пак да каже, че не е правилно да ги наричам "съотборници", при положение, че имам права) да ви спрат, не да ви убият. Вие сте тези, които нападнахте Astranaar. Както и Stormwind, Ironforge. И защо - за honor, за да ми "натриете носа" ? Точно за това го направихте, неслучайно Deyn иронично ми писа "виж си stormwind". Целта ви не е да съберете honor, за да вземете предмети. Повечето от вас имат най-добрите за героите си. Да не говорим, че някои използват бъгове, а аз, за да не им направя мръсно, не казвам на никого. Също така малко странно е да наричате петимата срещу Agarenn "убихме ги", в последствие извиках и други играчи на помощ, за да не се наложи да ви спра с команди.

Шесто, телепортирах всички играчи по-високо ниво от alliance-а, за да защитим Darnassus. Respawn времето изобщо не е 10 минути, както вие се обосновахте в играта. Никой град не трябва да бъде атакуван по подобен начин, заради значението му за всички играчи. Там са vendor-и, quest giver-и, trainer-и, flight master-и и други важни NPC-та за играчите. Дори ако изключите тези факти, градът е единственото място, където играчите не трябва да се страхуват, че ще бъдат нападнати, и могат да си починат.

Седмо, да, върнах ви го, като избих Silvermoon и направих някои npc-та в Orgrimmar да ви атакуват. Това не е за постоянно, ако няма кой в града те се връщат към нормалното си състояние. Това също беше, за да ви задържа, но кого ли убеждавам...

Последно, какво сте отишли да защитавате ? Убих всички npc-та по пътя за boss-а и самия boss, според вашата "теория за honor-a", това не трябва да е от такова значение, нали така ?

Последно вече, наистина - освен да убия всички тези npc-та, довърших веднъж Deyn, когато беше на 10% hp, и всичко друго, което съм правил, е да събирам alliance-а и да ги heal-вам. Само ще спомена, че screenshot-а, който си дал, не показва нищо, дори и всички да ги качиш, няма нищо за показване, освен гореизброените от мен 8-9 тези. Прав ли съм , или ще се опиташ да докажеш нещо чрез фантазията на зрителя :?:

Относно заглавието - не сте точно вие, които да раздавате правосъдие, или да искате такова.

И една редакция от моя страна, понеже темата е с атрактивно заглавие и ще я прочетат най-голям брой хора - повече за instance-и не очаквайте никаква помощ, само ще ви организирам.
« Последна редакция: Август 21, 2007, 03:47:01 pm от pres »

X-ecutioner

  • Гост
Re: Справедливост
« Отговор #2 -: Август 21, 2007, 04:22:11 pm »
От където и да го погледнем GM няма право да се меси във борбата между алианс и орда независимо къде се провежда битката и независимо от това какво е съотношението на фракциите. Дали ще са 10 към 5 или 15 към 10.

Просто е изключително глупаво да се твърди "те са по-слаби/малобройни, нуждаят се от помощ" ... близко до логиката е, че като са по-слаби/малобройни ще се откажат да се бият.


MorbidDawn

  • Гост
Re: Справедливост
« Отговор #3 -: Август 21, 2007, 05:08:35 pm »
Значи казваш че не ни си казал тва на Screen Shota по доло...
ние ти викаме бражо бе с комади ламер
ти ни отговаряш
кои както може
жалко 4е е забранено псуването
Аз не съм 13 годишен аз съм 21 и тва го разбирам като много дебел намек за  обида
цитирам:
"Второ, "някои от малките левели герои . . ." ... А какво да правят "малките левели" в Stormwind, Ironforge ? Или за това не сте мислили, за вас е важно по honor да сте първи."

Значи ако беше играл повече щеше да знаеш че само босовете в града дават хонор и ние само тях сме обили + гардоеве които са ни били докато минаваме, а малките левели нямат куести от тях понеже те дават куести от 55 левел нагоре (фиксирам Стормуинд и Иронфордж)
цитирам:
Относно Keepers of Time : създадох гилдията с цел по-цивилизованите играчи да играят, да съберат предмети, да се научат да играят тези, които не могат, и тогава да се разпределят в различни гилдии, да си правят войни и каквото друго искат. Не им давам предмети, които не заслужават. => значи бсе пак им даваш предмети.
Ония ден питах Admin "ГМ разбрах че сте давли Masters Key за каразан"
тои ми каза "излъгали са те" но ти обаче им даде на сички алита и някое др хорде, както по кусно и на нас (но трябваше хиляда пъти да ти казваме) което си е мн гадна дискриминация относно другите играчи
цитирам:
Водил съм ги на Black Temple 2 пъти, на Matheridon's Lair може би също 2 пъти, и предметите съм ги събирал и разпределял по моя преценка. За сравнение - много пъти съм питал дали има хора за Black Temple. Водил съм всякакви герои - от тези , които не уважавам, до приятели и т.н. И там съм разпределял предметите честно, за системата съм писал в друга тема. Само не ми говорете, че повечето имате зелени предмети - получавам десетки съобщения на ден да правя евент, за да си допълнят Tier 6 / 5 комплектите. Дори някои искат без да правят нищо да им раздам token-и и после да ги разменя!
Относно hp - и какво като съм си го направил на 10 милиона ?
И ние сме ходили В Matheridon's Lair сами и по всички др инстанси ти не си ни трябвал, обаче трябваш на по цивилизованите играчи от товята гилда, ЗАЩО? ами на това сяка хорда ще ти отговори.
За сравнение - много пъти съм питал дали има хора за Black Temple -> питал си и като идем да ни направиш номера като в коилфанга
ли (да на оставиш и докадето стигнем, но като беше с  Keepers of time в темпала беше постоянно там,нали -> мн хора ще го потвардят)
Водил съм всякакви герои - от тези , които не уважавам, до приятели и т.н.
=> ми нали уж евент правиш, или евентите вече ще са само за приятели?
Само не ми говорете, че повечето имате зелени предмети - получавам десетки съобщения на ден да правя евент, за да си допълнят Tier 6 / 5 комплектите. Дори някои искат без да правят нищо да им раздам token-и и после да ги разменя!
=>
аз такова нещо не мога да коментирам ти си знаиш кои са, аз предмети не съм ти искал имам един стаф и тои е от Admin от единсвения евент дето съм играл всички др итеми са ми зелени както и на Jony както и на Pytinka както и на други играчи които не ги кефи да ходят на евенти.
Помогнах на съотборниците си от alliance-a (само някой да посмее пак да каже, че не е правилно да ги наричам "съотборници", при положение, че имам права) да ви спрат, не да ви убият
-> еми неможе да, ти си ГМ не PPL като искаш да им помагаш и да им викаш саодборници направи си ОБИКНОВЕН ГЕРОИ не такав дето ще му пише <GM> Grimmjow, нали виждаш разликата <GM>
Също така малко странно е да наричате петимата срещу Agarenn "убихме ги", в последствие извиках и други играчи на помощ, за да не се наложи да ви спра с команди.
на моите Sceen shots се виждат Frozen и Lanselot-> (които беше афк и никои не го закачи ) както и още някви скиин шотовете са над 128 КБ и не мога да ги прекача даите ми маил и ще ги пратя
"за да не се наложи да ви спра с команди" за кво се месиш в играта ни бе че и с команди ква ти е работата да ни се месиш прави си евенти и тва е оправяи си бъгове и куести
Шесто, телепортирах всички играчи по-високо ниво от alliance-а, за да защитим Darnassus-> мене някои телепортира ли ме до стормуинд за убием боса не ние пресякахме целия континент на коне, а те хоп и готово така ли?
Там са vendor-и, quest giver-и, trainer-и, flight master-и и други важни NPC-та за играчите------------->Седмо, да, върнах ви го, като избих Silvermoon и направих някои npc-та в Orgrimmar да ви атакуват -  да така е самоче не го върна на нас а на малките левели, за тва не помисли маи а?
Последно, какво сте отишли да защитавате ? Убих всички npc-та по пътя за boss-а и самия boss, според вашата "теория за honor-a", това не трябва да е от такова значение, нали така ? ----> ами да гардове бяха те това правят като са алианси бият хорда, същото ще е и ако алианса доиде в оргри да кайем сички ще ги нападат.
Последно вече, наистина - освен да убия всички тези npc-та, довърших веднъж Deyn, когато беше на 10% hp, и всичко друго, което съм правил, е да събирам alliance-а и да ги heal-вам.
ми то само по себе си говори тва че е достатачно да ни сасипеш играта
само ще спомена, че screenshot-а, който си дал, не показва нищо да защото са прекалено големи немога да ги прекача, ако иска6 даи е-маил ще ти ги пратя.
P.S.
Вие сте тези, които нападнахте Astranaar. Както и Stormwind, Ironforge. И защо - за honor, за да ми "натриете носа" ? Точно за това го направихте, неслучайно Deyn иронично ми писа "виж си stormwind". -> защо си мислиш че игратаа се върти около теб, може би е искал да каже,  влезнахме нямаше кои да ни спре и тва си е самата истина ништо че на канала лоkал дефенс им пишеше "Stormwind is under attack!" на никои не му пукаше докато не ги телепортира!
« Последна редакция: Август 21, 2007, 05:10:37 pm от MorbidDawn »

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Справедливост
« Отговор #4 -: Август 21, 2007, 05:17:21 pm »
Като го допрочета, ще пиша още, за сега съм до Master's Key - да, дадох на всички, които се отзоваха на поканата ми да ги заведа на Karazhan. Може да се влезе и с портал, но не се бях сетил за това и дадох ключове на всички. Ако още веднъж ви поканя, ще дам и на останалите.
За това "не заслужават" имам предвид "които не са от loot".
Заради странните начини на цитиране не мога да разбера почти нищо, както и да е.

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: Справедливост
« Отговор #5 -: Август 21, 2007, 05:56:57 pm »
Няма какво да се лъжем, истината е че напоследък за Grimmjow ГМ означава повече Гилд Мастър, отколкото Гейм Мастър.

Ако ще има ГМ който да помага на Алианса, направете такъв и за хордата. Някой който да казва на хорд играчите "съотборници". Това вече почва да прилича на подигравка към геройте "...от тези , които не уважавам...".
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Справедливост
« Отговор #6 -: Август 21, 2007, 08:42:06 pm »
Не ми стана ясно кой какво,кого и защо е убил.Когато съм онлайн ще ми обясните.
Когато нападате градове е добре да знаете,че трябва да убивате само гардовете и босовете в града.
Прес се е опитал да защити някой от градовете,но явно той е раздал справедливост след като получавам снимки от играта в които определени играчи го убиждат.(заслужили са си го).Ако е прекалил и си е позволил волности които са нямали разумно обеснение(в което се съмнявам адски много) то той е виновен и "НЕ" няма да му махна правата тъй като той единствен ми помага с поддръжката на сървъра.Просто това ще му е като обица(както се казва),но когато обиците станат две тогава ще се замисля.Аз също съм ви убивал в битка между алианс и хорда, но както и да е...Виждам ви как се репчите докато играете и аз сам си правя една малка картинка каква е била случката.Нападнали сте град на алианса,прес е забелязал това и ви е помолил да не го правите понеже няма кой да го защити и в него явно има герои които са малък левел.След което предполагам сте почнали с хвалбите,че хордата(в случея) е най-велика и т.н..Което предполагам е подразнило прес и той се е опитал да предотврати атаката.След което сигурно сте го почнали по нечий род- не знам и аз по кой :) - Ставам свидетел на подобен род развръзки почти всяка вечер-"Ама ти що ме удари аз ей сега ще ти ***** ******" "На отворен ли ми се правиш ела да ти *****" и там подобни. Та аз така виждам цялата история.Ако греша ще ми обясните подробно когато съм в игра.Предполагам по-късно ще съм онлайн.До скоро и приятна игра.

 :clover: