Автор Тема: Lucky day  (Прочетена 2424 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Lucky day
« -: Август 01, 2007, 06:43:07 pm »
Поради факта че ежедневно получавам оплаквания от рода на "малкото хора 70 левел на сървъра","не можем да си правим битки","не можем да убиваме босовете",днес взех мерки.Всички играчи които бяха онлайн вдигнах на 70 левел.Сега вече можете да си правите битки помежду си,както и спокойно да ходите да биете босовете.Скоро ще предприема и мерки за популяризирането на сървъра.Дори ще съм ви благодарен ако ми помогнете.Толкова от мен по въпроса с днешния "Lucky day"...

 :clover:
« Последна редакция: Ноември 16, 2007, 10:52:26 am от alein »

SnapSTeR

  • Гост
Re: Lucky day
« Отговор #1 -: Август 01, 2007, 06:45:36 pm »
Според мен това с левелите не е честно спрямо другите играчи,но...Това е ваше решение...

Snik4er

  • Гост
Re: Lucky day
« Отговор #2 -: Август 01, 2007, 07:00:09 pm »
Ами добра е идеята.

Сървъра има голям потенциал, но наистина няма кой знае колко хора.
Аз ще сложа realmlista, сайта и версията на играта във подписа си във всеки форум, в кайто имам акаунт.

Поне само това се сещам....
~~~~~
Успех!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Lucky day
« Отговор #3 -: Август 01, 2007, 09:45:48 pm »
Поради факта че ежедневно получавам оплаквания от рода на "малкото хора 70 левел на сървъра","не можем да си правим битки","не можем да убиваме босовете",днес взех мерки.Всички играчи които бяха онлайн вдигнах на 70 левел.Сега вече можете да си правите битки помежду си,както и спокойно да ходите да биете босовете.Скоро ще предприема и мерки за популяризирането на сървъра.Дори ще съм ви благодарен ако ми помогнете.Толкова от мен по въпроса с днешния "Lucky day"...

 :clover:

Само кажи как да помогнем. Днес се разгледах из wowstatus.net и видях че го има там. Ако искате сложете баннери и секи ден по 2 3 пъти да цъкаме за да се популяризира сървъра. Тва с баннерите не знам как става но ще е яко :) .

Blader

  • Гост
Re: Lucky day
« Отговор #4 -: Август 02, 2007, 01:07:17 pm »
Аха по 5-6 пъти нещеш ли ?Ам ип?Мисля че дори и да си го смениш през браузера пак няма ти го зачете..Така че може само по 1 път