Автор Тема: Поща и Аукцион  (Прочетена 2902 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Поща и Аукцион
« -: Юли 19, 2007, 02:20:31 pm »
Абе забелязах неможе да се праща от Орда на алианс и от алианс на орда. Нито пък в аукциона не мога да виждам алиански айтеми и те мойте.

Ще помоля да се направи нещо щото няма как да стане прехфърляне. ПвП Сърв ако му викате на тва сте сгрешили. Тук така или иначе не може да се срещнем с други играчи и само дигаме което го прави РП сърв. Така че ако може да се орпави тва. Вярвам че може до ся е могло, могат се барнат някой настройки (поне така мисля нямам и най малко понятие от програмиране) или поне ГМтата да ни ги прехфърлят с трейд.

Благодаря Предварително.

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #1 -: Юли 19, 2007, 02:31:43 pm »
Забелязах, че орда и алианс в парти, гилд и треид един до друг също не може....
« Последна редакция: Юли 19, 2007, 11:35:38 pm от The Blood Falcon »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #2 -: Юли 19, 2007, 09:58:04 pm »
Не разбирам много от gameplay-a на играта но. мисля че не трябва да можете господа.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #3 -: Юли 19, 2007, 11:35:25 pm »
Прав си, не трябва. Но преди можеше и аз си направих 2 героя, на които пращах предмети, за които нямам място. Те са орда, а главния ми герои е алианс. Сега тези предмети не мога да ги върна в главния си герои, защото са различни фракции. Можеш ли по някакъв начин да прехвърлиш предметите, да изтрия героите и да си направя нови герой - банки, които да са алианс, или направо да трия ордските ми герои заедно с преедметите в тях, макар да ми трябват? Само питам.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #4 -: Юли 20, 2007, 12:30:55 am »
Прав си, не трябва. Но преди можеше и аз си направих 2 героя, на които пращах предмети, за които нямам място. Те са орда, а главния ми герои е алианс. Сега тези предмети не мога да ги върна в главния си герои, защото са различни фракции. Можеш ли по някакъв начин да прехвърлиш предметите, да изтрия героите и да си направя нови герой - банки, които да са алианс, или направо да трия ордските ми герои заедно с преедметите в тях, макар да ми трябват? Само питам.

Не.За това са направени банките в играта.За да си слагате там предметите.Не в други герои.

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #5 -: Юли 20, 2007, 11:58:22 am »
Не разбирам много от gameplay-a на играта но. мисля че не трябва да можете господа.

Не трябва в ПвП Сървъри, ама тва не е ПвП. До ся съм видял 3 4 алита и само тва. Сичко друго ходи да дига и не му пука за ПвПто. Тва не е ПвП щото до ся няма и 1 масово меле.

П.П. МеКеТа Блууд иска да каже че банката му е пълна и неможе да слага нищо вече.

+тва в Близ в РП сървърите може да се праща и да се гледа в аукциона. Дори може и парти и гилд. ПвП реалмите са за меле ама тука едва ли някога ще стане. За тва по-добре да може.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #6 -: Юли 21, 2007, 12:15:25 pm »
Та ще се опрай ли ? Моля оправете го за всички е по-добре, или поне ГМтата да ни прехфърлят айтемите.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #7 -: Юли 23, 2007, 11:52:59 am »
Ще си помисля в следващия ъпдейт дали да върна старите настройки.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #8 -: Юли 23, 2007, 11:59:26 am »
Ок мерси от сега.

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #9 -: Юли 23, 2007, 05:57:03 pm »
Благодаря и от мен.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #10 -: Юли 23, 2007, 06:55:10 pm »
Да не ви отчайвам,но едва ли ще се промени това.

 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #11 -: Юли 23, 2007, 08:59:35 pm »
Е що, щото е ПвП ли ? Пак ви казвам, тва е е*ахти ПвПто като и 1 алианс с изключение на хората от гилда не съм срещал, освен един хънтър в танарис. Така че не може никой да ме убеди в тва че е ПвП, РППвП предполагам че може но ПвП докато не дойдат над 50 човека в сървъра не може ме накарате да го повярвам. Сички (освен хората на 70 лвл дето са си намерили нечесно сет и не им пука вече) искат да се оправи. Но ваша воля, не разочаровате само мен а и мн други.

Smiley

  • Гост
Re: Поща и Аукцион
« Отговор #12 -: Юли 25, 2007, 10:45:26 am »
Шамандуро изобщо не знаеш какво е чесТно и какво не. Единственното не чесТно нещо което съм правил е да накарам Амев да ми дигне директно един приест 70 лвл и да ми го облече по времето когато се лигавеше с Гм-мода.
Играя на ПвП сървър в момента където минимума на играчи е 300 онлайн, дига се лесно но итемите не се продават и мога ти кажа, че ако е бяха само играчи като вас там щях още си седя с зелените итеми.
 И да не ми пука, прекалено малко играчи прекалено много циклене за левел и пак няма с кои да направиш свестен инстанс.
 Минете на HIgh rate u x 50 drop items (без златото) никакви подаръци от ГМ никакви вендори за итеми, Масов LookingForGroup chanel ( и за хорде и за алианс ) Пуснете са в wowstatus и след време като съберете и повече играчи може да почнете да продавате ВИП-ве и Тиери за реални пари което би ви направило и на печалба особенно ако станете толкова популярни че почнат да публикуват и реклами на страницата.