Автор Тема: Ако играта ви crash-ва в Outland  (Прочетена 2441 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Ако играта ви crash-ва в Outland
« -: Юли 02, 2007, 07:19:02 am »
Ако играта ви crash-ва в Outland, можете да намерите инсталационните дискове + последните пачове тук :
World of Warcraft 4CD
World of Warcraft The Burning Crusade
Patch 2.0.0 to 2.0.3
Patch 2.0.3 to 2.0.12

vladkob4

  • Гост
Re: Ако играта ви crash-ва в Outland
« Отговор #1 -: Юли 02, 2007, 09:15:26 pm »
Извинявам се предварително, но понеже в момента немога да дръпна играта, защото в момента ми е вън6ен трафика и скороста е 1,2к от клиентите на ЕVO, имали вариант да се зипнат и ка4ат само фаиловете които трябва да се променят за да не забива ж outland? или вапросният фаил е common.MPQ ?

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Ако играта ви crash-ва в Outland
« Отговор #2 -: Юли 03, 2007, 12:53:37 am »
Извинявам се предварително, но понеже в момента немога да дръпна играта, защото в момента ми е вън6ен трафика и скороста е 1,2к от клиентите на ЕVO, имали вариант да се зипнат и ка4ат само фаиловете които трябва да се променят за да не забива ж outland? или вапросният фаил е common.MPQ ?

Не няма такива варианти.Но мен лично ме съмнява да е от дисковете проблема.Моята игра е също от тях и пак ми дава на места грешки.Интересното е,че понякога на места когато ми е давало грешки се е случвало и да си играя без проблем.Все още не може да се определи от какво е проблема.Единственото обеснение е от екстратора на картите за версията на сървъра.Явно проблема е само за територията Outland и докато не се завърши до край няма да преснатат и проблемите с герoите и грешките. :clover:

п.п.:Не смесвайте Tuborg с болярка и мелба.... :doh: :clover: :puppyeyes:
« Последна редакция: Юли 03, 2007, 08:25:45 am от MeKeTa »

Неактивен Gomes

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 461
  • EVO Karma: 7
  • hentai ftw
Re: Ако играта ви crash-ва в Outland
« Отговор #3 -: Юли 04, 2007, 05:37:30 pm »
Извинявам се предварително, но понеже в момента немога да дръпна играта, защото в момента ми е вън6ен трафика и скороста е 1,2к от клиентите на ЕVO, имали вариант да се зипнат и ка4ат само фаиловете които трябва да се променят за да не забива ж outland? или вапросният фаил е common.MPQ ?

Не няма такива варианти.Но мен лично ме съмнява да е от дисковете проблема.Моята игра е също от тях и пак ми дава на места грешки.Интересното е,че понякога на места когато ми е давало грешки се е случвало и да си играя без проблем.Все още не може да се определи от какво е проблема.Единственото обеснение е от екстратора на картите за версията на сървъра.Явно проблема е само за територията Outland и докато не се завърши до край няма да преснатат и проблемите с герoите и грешките. :clover:

п.п.:Не смесвайте Tuborg с болярка и мелба.... :doh: :clover: :puppyeyes:
не виш ... ако искаш само файла който и крашва играта .. ок само че това е common.mpq а той е от порядъка на 2-3 ГБ ^^

Smiley

  • Гост
Re: Ако играта ви crash-ва в Outland
« Отговор #4 -: Юли 05, 2007, 06:01:54 pm »
Ае каква грешка ви дава по точно че не що не мога да разбера, аз от както внимавам коя магия да използвам не ме изхвърляло или да имам проблем с еррор 132, това е близо 3 седмици.
Отгоре на това след последнният ъп някой магии които даваха грешка вече не дават(Viper sting, Bless of Wisdom, Greather Blessing of wisdom и други ).  Някой таланти си работят нормално което за мен означаваше нов рес на талантите да изпозлваам примоцията  :freak:. Предполагам че проблема си е индувидуален и може би зависи от вашият телевизор.
« Последна редакция: Юли 05, 2007, 06:06:33 pm от Smiley »