Автор Тема: Новият експ...  (Прочетена 3063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

The Blood Falcon

  • Гост
Новият експ...
« -: Юни 27, 2007, 07:52:13 pm »
Вече на сървъра експито за да вдигнеш ниво е двойно. Добре, така е по - близлайк, но не е честно, защото например някои хора са вдигнали до 70 лесно, а тези, които са под 70 ниво ще им е по - трудно....поне да го бяхте направили така в началото, когато всички бяхме 1 - 10 ниво... Защото по начина, по който е сега не е честно..

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Новият експ...
« Отговор #1 -: Юни 27, 2007, 09:30:02 pm »
Наистина е така. И Smiley няколко пъти го писа тва ама никой не отговаря. Като сървара е почнат на завишен експириънс така и да си остане. Както каза Блууд не е честно спрямо всички играчи дето не са 70 лвл даже дето и не са 60 лвл.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Новият експ...
« Отговор #2 -: Юни 27, 2007, 11:56:08 pm »
Това за XP-то не зависеше от нас.А от разработчиците на silvermoon и mangos project ядрата.Тези файлове се използват предполагам от всички пиратски сървъри.Там е проблема,че повечето от тях променят нещата и спират ъпдейтите на ядрата(което според мен не е добра идея,тъй като всеки път се оправя нещо което преди не е работело или се подобрява нещо друго),друго е,че голяма част от хората които ползват този проект го използват за фън сървъри,което според мен е загуба на време за хората които са решили наистина да релаксират и да се заемат сериозно докато играят тази игра.Така,че пак ви казвам-В момента и да променим нещо,на следващият ъпдейт(който може и да е през ден) това което сме променили,ще е изчезнало(това е една от причините да не ви оправям хонор магазините).
Благодарен съм на повечето от играчите (и на някои от тях съм заинтересован доколко биха могли да помогнат,но е рано все още да споменавам имена),че ни помагат с добре подредените постове за грешки в играта и репортват навреме за да помогнат.
Но също така има и някои играчи които са до толкова вманиачени в играта,че понякога ме дразнят до толкова.....айде няма да казвам колко  :clover: вие сами си знаете колко нагли могат да бъдат хора които само искат а нищо не дават от себе си.
Благодаря ви и за търпението по отношение на развитието на сървъра,все пак от самото начало на проекта до сега има доста голям напредък в сравнение с wow emu-то което се разви едва след 3-4 години(мисля).
Все пак сървъра е на всичките си играчи,въпреки че някои вместо да играят се занимават(до колкото могат) с това да е приятно на играчите от сървъра.Всеки един от администраторите,модераторите и GM-ите отделя от собственото си време за да се занимава със сървъра.За което им благодаря още веднъж.
Та това е всичко от мен за сега.Надявам се някои от играчите да прекратите с нахалните си искания за това и онова и да се замислите с какво сте допринесли за развитието на сървъра.
Тук ще споделя с вас,че първият сървър на който бях GM беше wow reloaded(сървър от англия).Там започнах от гном мейдж 1 левел и след почти година без дори и да съм си представял бях провъсгласен като GM за заслуги към сървъра.Които заслуги няма да ви споменавам в момента,че ще се олея и ще има да пиша....да пиша  :woot:  :clover:

Успех на всички играчи и дано да успеем и да ни издържат нервите да направим сървъра едно добро място за отпускане и релаксиране след тежкия ден.До скоро  :clover:
« Последна редакция: Юни 28, 2007, 12:00:23 am от MeKeTa »

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Новият експ...
« Отговор #3 -: Юни 28, 2007, 10:40:31 am »
Разбирам те, МеКеТа и се извинявам за уплакванията от новия ъпдейт. Вие не сте виновни за промените.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Новият експ...
« Отговор #4 -: Юни 28, 2007, 11:50:54 am »
То верно незнаят сичко квото ще направи тоя ъп. Надявам се да излезне по бързо ядрото за 2.1.0 и да се опрвят повечето работи ако ГМто може естествено.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Новият експ...
« Отговор #5 -: Юни 28, 2007, 08:17:29 pm »
Като разбрах същността на проблема мога да кажа само: Ще си останем 60 лвл. Първо преди беше 300 000 експ до 70 ся е 5 000 000. Разликата е доста голяма, приблизително 17 пъти по голяма. Тва значи че ше дигаме 70 лвл 17 пъти :( (по-трудно).  :confused: :confused: :confused: :no: :no: :no: :no: :down: :down: :down: :down: .

Знам че не сте виновни но няма ли някаф начин да се върне стария ъп преди новите които сложи алеин.
« Последна редакция: Юни 28, 2007, 08:21:11 pm от ShadowEyeS »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Новият експ...
« Отговор #6 -: Юни 28, 2007, 08:47:25 pm »
Аз лично не мисля да променям нищо по ядрото,поне докато не излезе нова стабилна версия.

Smiley

  • Гост
Re: Новият експ...
« Отговор #7 -: Юни 28, 2007, 10:39:27 pm »
Не е чак толкова, от 60-70 беше 2.5 милиона експ., преди сега е някаде към 7.5 милиона. Като съм в игра играчите който са над 58лвл( тези които могат да ходят в Оутландс)  да ми се обаждат ще им помагам да си изпълняват куестите, то и без това няма какво да правя вече.
 Моля не ме занимаваите с искания да помагам да биете някакви боссове в Молтен Коре  или където и да е където падат итеми до 60левел и за мен и за вас си е губене на време, а при анличието на толкова малко играчи  и на нерви.
МеКеТа пратих ти ЛС, даже пуснах тема ако не се ооправят тея куести за който ти писах скоро ще стане фън сървър тук.Може направо да изтриеш NPC-тата който ги дават докато се намери по свястно решение.
" Но също така има и някои играчи които са до толкова вманиачени в играта,че понякога ме дразнят до толкова.....айде няма да казвам колко  clover вие сами си знаете колко нагли могат да бъдат хора които само искат а нищо не дават от себе си. "- Ако в това число включваш и мен, да ти разясня първо работя в Компютарна зала и играя докато съм на работа( 12 часови смени кво да праиш друго) признавам си зарибил съм се доста на УоУ-а, и ако можех отново да играя в Близз нямаше да ви занимвам с глупости, не съм на ти с програмистиката така че не мога да помогна в тези аспекти, откъм геймплая обаче съм доста по напред от другите играчи, но при невъзможноста да работите по ядрото не виждам с какво пак мога да помогна. Без лоши чуства.
« Последна редакция: Юни 29, 2007, 02:31:22 am от Smiley »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Новият експ...
« Отговор #8 -: Юни 29, 2007, 09:48:21 am »
Smiley не съм имал теб в числото за наглите играчи.При положение,че ми помагаш(както и на играчите)съм ти благораден.Що се отнася до куестите които ми репортна,след ден два ще са готови.В момента нямам достъп до sql-а и съм безсилен по този въпрос.

п.п.:Съжaлявам,че не влизам всеки ден в играта,но правим ремонт и нямам много свободно време да се занимавам със сървъра.Скоро всичко ще е готово и съм отново в играта.
« Последна редакция: Юни 29, 2007, 10:31:28 am от MeKeTa »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Новият експ...
« Отговор #9 -: Юни 29, 2007, 11:58:24 am »
Както разбрах експа ще остане 7.5 ?

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Новият експ...
« Отговор #10 -: Юни 29, 2007, 12:30:53 pm »
Както разбрах експа ще остане 7.5 ?

За сега да.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Новият експ...
« Отговор #11 -: Юни 29, 2007, 02:36:29 pm »
Добре че съм още 34 левел. Надявам се докато стана 60 левел да се е променил.  :mrgreen:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Новият експ...
« Отговор #12 -: Юли 11, 2007, 09:40:04 pm »
Здр на всички аз съм готов да помагам с каквото мога на играчите които имат нужда било за куести или нужда от пари и предмети,за помощ пишете на [ Oziris ] [ Venera ] ще се постарая да помогна с каквото мога. :) :) :) :smart:
Uno Sanctum