Автор Тема: Новия ъпдийт направи някои хубави и лоши промени....  (Прочетена 1822 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

The Blood Falcon

  • Гост
След новия ъпдеит имаше малки промени, които малко ме дразнеха.

1 - Една гадна промяна. Преди каналите в чата си бяха General,Trade i LocalDefensе, а сега са на немски...малко дразни тези, които не знаят този език...

2 - Под името на повечето НПС-та пише NULL. Пак малко дразни.

3 - Вече в Social листата виждаш само хората от твоята фракция (Horde или Allience). Това е по - близлайк, но не ми харесва, защото не виждаш колко хора общо играят на сървара. Пък и в сайта на сървара пище, че няма хора онлайн, а всъщност има.

4 - Това вече е голяма промяна. Вече не можеш да правиш ордски и алиенски герой в един акаунт. Да, това е по - близлайк, но тук задължително си на PvP сървар, а на Близард можеш да си и на Normal, където можеш да имаш ордски и алиенски герой в един акаунт. Аз бих искал да можеш да имаш герои и от двете фракции в акаунта си, незнам за другите...Защото например ако имаш 70 ниво алиенски герой и искаш да пробваш орда трябва да правиш друг акаунт, а е забранено да имаш 2 акаунта по глупави причини.

Smiley

  • Гост
 :down: :down: :down:
Тоя скандинавски(шведски диалект некав предпологам) по-точно не немски, найстина е дразнещ, и това NULL. НО  всичко останалото което си писал е пълна глупост.
Лошото е че няма орде и което е по интерсно там играчите са  слаби, те повечето алианс и те голяма боза ма как да е, свикнал съм да играя срещу доста по-силни ордски фракции.
Гледам сте вкарали тук таме спелове на мобовете в старите земи ( в Оутландс нищо не каства)  това е похвално  :up:, ма сега експирианс бара е станал като близардският и не ги виждам тея как ще дигат от 60 до 70 лвл 5 милиона експирианс с толкова много неработещи куести  :confused:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Наистина е мн тъпо тва с немския и тва NULL и тва да не мога да вида али хирота и следователно не мога да вида колко хора играят в сърва. Тъпо е и да не мога да прая 2 фракции в 1 акаунт а за целта трябва да почна в др но е забранено, защо не знам. И за тва че е ПвП не зная кво му е ПвПто на тоя сърв като не може да се срещем 25 човека никъде (или чат пат с някаф френд да се уговорим да му направя някаф айтем или той на мен)!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Новия ъпдийт направи някои хубави и лоши п
« Отговор #3 -: Юни 27, 2007, 11:14:58 am »
Ок оправил съм това да имате и от хорда и алианс в 1 акаунт

Чата ще се оправи при следващия коре релийс.
« Последна редакция: Юни 27, 2007, 01:27:50 pm от MeKeTa »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

The Blood Falcon

  • Гост
Oк, много ти благодаря Алеин :). Много си добър  :).