Автор Тема: Предложения относно подобряване на сървъра!  (Прочетена 5664 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #15 -: Май 31, 2007, 08:52:09 am »
Сървъра е наистина добър,но...прави впечатление,че нещо не върви играта-няма герои 70лв,много рядко да се отиде на някоя инстанция...
 Какво се набива на очи?Мисля,че трябва да се има предвид факта,че в оригиналния сървър на Близард се циганосват и главната идея е да се играе колкото се може по дълго,за да се печелят повече пари разбира се-не виждам защо тази тактика трябва да се използва и в пиратските сървъри!Пример:да бия половин час някое население,че да ми дропне най накрая това дет требе за куеста.Сега имало някои бъгове-СЛЕД КАТО СЕ ОПРАВЯТ,мисля че може да се отнеме дадено предимство на някои играчи,за да сме на равни начала...
 Второ,което прави голямо впечатление /без да се сърдят админите /е тия селски истории-аз ще ти банна героя и т.н.приказки от позиция на силата,които не са желателни,защото са във вреда на развитието на героите и сървъра...тоя сървър не е единствен/а да не ви разправям аз колко сървъра съм сменил,откакто напуснах Близз...

По първата част на изказването ти няма да обсъждам,след като никой не ти е искал пари за да играеш.По втората част-кажи ми кой и кога те е заплашвал с бан ? Бан ще сложа на този който не спазва правилата на играта.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #16 -: Май 31, 2007, 09:52:59 am »
По това за играчите 70lvl - The Burning Crusade вдига лимита на нивата до 70, следователно можеш да считаш, че и тези на 60lvl и нагоре също са превъртели играта, само че без expansion-a. На instances никой не ходи, защото няма ... "разбрани" хора, с които да отиде да бие. Пример - отивам с warrior и priest на inst в Stormwind и priest-ката започва да heal-ва само warrior-a, нищо че съм в Cat Form и елитите ме смазват, умрях два пъти (те нито веднъж), а аз ги организирах и бях с нива над тях ... нещо подобно би се случило и с други играчи, така че кой да ходи на ins, като не знае кой е човекът, който му пази гърба ?

jony

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #17 -: Юни 01, 2007, 05:24:02 pm »
Сървъра е наистина добър,но...прави впечатление,че нещо не върви играта-няма герои 70лв,много рядко да се отиде на някоя инстанция...
 Какво се набива на очи?Мисля,че трябва да се има предвид факта,че в оригиналния сървър на Близард се циганосват и главната идея е да се играе колкото се може по дълго,за да се печелят повече пари разбира се-не виждам защо тази тактика трябва да се използва и в пиратските сървъри!Пример:да бия половин час някое население,че да ми дропне най накрая това дет требе за куеста.Сега имало някои бъгове-СЛЕД КАТО СЕ ОПРАВЯТ,мисля че може да се отнеме дадено предимство на някои играчи,за да сме на равни начала...
 Второ,което прави голямо впечатление /без да се сърдят админите /е тия селски истории-аз ще ти банна героя и т.н.приказки от позиция на силата,които не са желателни,защото са във вреда на развитието на героите и сървъра...тоя сървър не е единствен/а да не ви разправям аз колко сървъра съм сменил,откакто напуснах Близз...

По първата част на изказването ти няма да обсъждам,след като никой не ти е искал пари за да играеш.По втората част-кажи ми кой и кога те е заплашвал с бан ? Бан ще сложа на този който не спазва правилата на играта.


  Не става въпрос за реални заплахи,а е така за приказки,които не са приятни...даже не и към мен отправени...

 И според мен въпрос от първостепенна важност е тази грешка 132 в новите земи,дето я дава на някои играчи-ако не се оправи-сървъра въобще не го виждам...
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 05:52:34 pm от jony »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #18 -: Юни 01, 2007, 05:51:20 pm »
Цитат на: jony
Не става въпрос за реални заплахи,а е така за приказки,които не са приятни...даже не и към мен отправени...

Гарантирам ти,че безпричинно никой няма да те заплаши с бан или нещо подобно.Ако разбера,че някой е нарушил правило и се прави на тарикат,няма да го заплашвам-директно го банирам.

Kasapin

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #19 -: Юни 01, 2007, 10:25:52 pm »
Сървъра е добър но нека някой да оправи Тренирането на звяра че не работи. :puppyeyes: :puppyeyes: Иначе се трепа като животно и за два дена сам 23 лвл  :freak: :freak:

Smiley

  • Гост
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #20 -: Юни 11, 2007, 12:08:37 pm »
Браво на пича за 2 дена 23лв.
Забелязах че има доста играчи идващи от близ това е добра реклама няма кво да спорим защото щом дигат тук значи наистина е по добър сървар от останалите, и аз доидох тук по препоръка на един приятел при положение че оставям герой 55 лвл в друг сървър на който съм се бъхтил при близлайк експ до 30лвл( после го качиха, но пак е по нисък от тук) и дефулт настройки на агро метърс и агро моб( с две думи ходиш си по пътя и идва някав от съседното село те бие  :doh:).
Но много неприятно впечатление ми направи живота на мобовете и то на всички мобове е поне с 50% по висок от нормалното( близ) вярно е че не пускат спеллове но явно липсващият дмг от спеловете е вложен в физическият дмг защото и той е доста по висок от нормалното. Дропа също е немислим за 30 човека онлине. Поне х2 може да се направи и пак ще е нисък, но ще е по търпим( няма да се накачулим с итеми бъдете сигурни при х2 дроп).
Това е неприятно защото тези настройки се сменят за 10 мин, но получих категоричен отговор че така ще си останат. Продължавам да играя, но смятам че трябва да се замисли и Меката и който друг подържа сървара дали си струва да се инатят по тези проблеми.
 По въпроса че много работи не работят това е върпоса на мангос ревизии  и някой дребни проблеми който гм-те могат да поправят. Каквото и да правите е ясно че не могат да се дсотигнат не 100% а даже 70% от близз. 

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Предложения относно подобряване на сървъра!
« Отговор #21 -: Юни 11, 2007, 08:18:29 pm »
Намалил съм Rate`s на всички същества с 0.2