Автор Тема: За или против хонора на магазинчетата за итеми!  (Прочетена 3127 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Amev

  • Гост
гласувайте! АЗ съм против тях защото някой хора са си накупили хубавите итеми а ние сега дето се бахтим и няма какво да си купим, защото .. знаете защо !

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Тъй като няма хора на сървъра аз съм против онъра или поне да е намален драстично, или да се направят итемите със пари.  :freak:
Maiya

Kuch3t0

  • Гост
Аз сам за магазините да са с хонор, стига да го увеличат, защото така както е в момента е направо немислимо да саберем хонора за да си купим дори и една част от някой колекция.Или поне да се правят ЕВЕНТИ, най-малко 3 пати в седмицата.

danivt_bg

  • Гост
Za6to sarvara e za burning........ a ne za obiknovenniq W.o.W

Soulfire

  • Гост
Аз предлагам хонора да се намали сас 70% в магазините. Няма събиране на хонор в сървара при наличието на толкова малко играчи

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Хора аз викам вместо хонор да го направите с голд. И вместо медали със силвър :). Просто сме толкова малко хора че дори не може да се намерим в този голям СВЯТ!

По-добре да се замести с голд и да се премахнат тия медали.

Пример: уорсонг медалите да се манат, силвърмуун де се манат, фростулф де се манат, стормпайк да се манат, дефилиерс да се манат и ония дрте забрайх как се казват да се манат :) !

Smiley

  • Гост
Да и някав дето му трябва компас да излезе от Стормуинд да ми изкочи с Гладиатор сета  ша  ма извинявате, играта е елементарна иска малко англииски и малко математика , ама вие явно сте ги пропуснали тея часове.
ПС: Става дума за тоя от 70лвл не тоя дето пада в Блакрок Дептс за 54лвл( не че повечето знаят за него)
« Последна редакция: Юни 23, 2007, 06:37:38 pm от Smiley »

paladincho

  • Гост
Аз съм против хонора щот сме мноо малко хора  :down:

Smiley

  • Гост
ГМ-те да правят  всеки ден евенти и с евент точките да можете си избирате итеми може. Но Хонор магазини с голд вместо с хонор поинт-забравете. Който е постоятнен и се старае да научи как се играе тази игра ще си изкара итем, ако не ви харесва фън сървари колкото искаш.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Стига да има навити, аз горе-долу всеки ден правя евенти, друг е въпроса, че рядко има съгласни ...

Amev

  • Гост
а е нека да си седят магазините ама поне или намалете хонора за итемите , или увеличете хонора който се дава при килл на играч!

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
1000 на кил е достатъчно  :wink:  :up: :up:!