Автор Тема: Hunter на WOTLK  (Прочетена 16807 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен V.I.P.DOG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 2
  • Static-X
Hunter на WOTLK
« -: Май 01, 2009, 10:43:12 am »
Според мен доста е променен дмг му пада много, още не ми е ясно защо сложиха Readiness в ММ дървото.БМ май ще е най-добре много увеличаване дмг-а на пет-а  и с талантите стават доста зли  :cap: .
Вие как мислите ?  :freak:
Madness is the gift that has been given to me.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #1 -: Май 01, 2009, 10:51:20 am »
Подкрепям те. Хънтъра не е това, което беше, но малка промяна не е излишна. Десориента вече е в Сърв.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #2 -: Май 01, 2009, 09:28:48 pm »
Хухаухаухахаххахахахххаха ... Хънтъра не е бил по-силен ... Сега един haste хънтър има поне 5к AP и мачка с по 1,8 каст на Спам Shot ... А под 20% на всеки 10-15 секунди бие по 15-20к критикали ...  :cool:  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #3 -: Май 02, 2009, 10:42:38 am »
Добре Дае, виждам, че разбираш от Хънтър (поне от коментара ти личи), но били ни казал как да го развием според теб. Не те упреквам, просто искам 1 добър билд, защото на думи, както сам знаеш, много хора могат.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #4 -: Май 03, 2009, 01:30:37 pm »
Аз лично моя в момента го направих 56/0/5 за вдигане на лвл - тия 56 са на всички таланти за дмг,хп и квото ти хареса на пета

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #5 -: Май 03, 2009, 04:55:12 pm »
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #6 -: Май 03, 2009, 07:41:09 pm »
Мерси много.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

l1mpb13k17

  • Гост
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #7 -: Юни 17, 2009, 10:08:56 pm »
не сам сагласен с това че беаст мастери-то е само за гринд и лвл-инг беаст мастерито е перфектното сачетание на хунтар и неговият пет вав 1 пвп гарантира брутален килл добри скилове за оцеляване срещу повечето от класовете една от тези магии е беастин вратх неможе да се пракасне по никав начин няма стан няма разни такива ефекти та .. беаст мастер според мен е наи добро за пвп

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #8 -: Юни 18, 2009, 12:36:37 pm »
Първо да благодаря на dae за билдовете които даде  :up: Разучаването им ми помогна много за разбирането на класа като цяло и в момента си правя свои билдове според стила ми на игра.

l1mpb13k17, сподели нещо по-конкретно за Beast Mastery в практиката?

Аз се спрях на Marksmanship(Night elf 71) дрехите и оръжието ми са умерени до слаби за левъла, пета ми е вълк - хапе много ама постоянно трябва да го лекувам(и умира често), замислям дали да не го сменя с мечка примерно? Shimera Shot - ми дава най-голям крит(3200)! ... следва го(не толкова плътно)Aimed(2800) ... Arcane(2500) рядко го включвам в ротацията, но тъй като има най-бързо презареждане докато чакам другите го пускам и него чат/пат. Забелязвам също че Auto Shot - също дава високи щети и между "магическите" стрели оставям да стрелне и Auto Shot. Срещу мобове ползвам пета за танк и обикновено започвам с Hunter's Mark>Rapid Fire>Serpent Sting>Steady Shot>Aimed Shot>Chimera Shot ... Kill Shot! Мобове на моя левъл(в Northrend) се убиват с лекота, двама наведнъж с умерени затруднения, трима - ако преди да умре пета успеем да убием двамата третия го довършвам иначе падам и се правя на умрял и пак отначало. Срещо няколко моба едновременно пускам пета+лекуване и почвам с Volley(доста щети нанася) и Multi-Shot(много бавно презарежда и не става за повече от един/два изтрела). Капани също ползвам, но много рядко. Много бързо се развива действието и не успявам да се организирам. Предполагам че с времето ще натрупам скил ... играя играта едва от половин година и това ми е първия развит герой  :cap:
При "случайни срещи" с ордата обаче, пета не играе почти никаква роля: противника много скача и вълка я го догони я не и отделно целят първо мене да убият(което е и логичното). Ако видя врага първи и е до моя левъл имам известен шанс, но обикновено съм улисан по куест(трябва повече да се оглеждам) ... предимно попадам на паладини които първо ме замайват после ми вкарват два чука и дотам - дори не стрелвам нито веднъж. В този ред на мисли съм замислил да сложа 3 точки на Concussive Shot.

Това е за моя стил на игра, върши ми работа, най-вече ми е много приятно да играя по тази схема но с удоволствие ще пробвам и друга. Съвети от по-опитни играчи винаги са добре дошли  :clover:
« Последна редакция: Юни 18, 2009, 12:39:08 pm от jamesbg »

Stormscream

  • Гост
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #9 -: Юни 18, 2009, 01:38:54 pm »
james.Предпоръчвам ти някое животно от семеиството на котките.Защо?
Щом си елф ти имаш умението да се криеш.Котките също имат това умение(бих ти предпоръчал spirit beast).И би било много полезно докато дебнеш някоя жертва(в случая орда) ;)
П.п. не се правя на разбирач просто това е моята гледна точка и се опитвам да помогна ;)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #10 -: Юни 18, 2009, 02:45:31 pm »
Защо да се правиш на разбирач?!? Споко човече  :cap:, казвай си каквото си преценил че е от полза по темата ... та за котките: близо 40 левъла ходих с едно тигърче, но го смених на 50+ с вълк заради http://www.wowhead.com/?spell=64495. Това че става невидима си беше голям плюс ... мдааа, замислям се в тая посока макар че по-скоро ми трябва пет за танк при куестовете(напоследък виждам зор с живота на вълка). Spirit Beast изглежда много добре, но е от семейство Екзотични и иска 51 точки на Beast Mastery - а аз играя на ММ.

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #11 -: Юни 18, 2009, 03:02:40 pm »
jamesbg има 3 вида петове сам избери какъв вид пет ти трябва. Ще ти кажа кои са най-добрите петове - Tank pets , DPS pets или Middle-of-the-road pets .

Tank pet - понасят много щети , добър избор са за leveling на героя , защото издържат в продалжителна битка и при танкване на моб или мобове .
За танк пет ти препорачвам Bear - Предлагам ти да вземеш за пет Ursius бяла мечка намираща се в Winterspring , ако си по малак левел има още 2 бели мечки . Едната се намира в Dun Morogh , 11 level e и се нарича Mangeclaw ,а другата е 12 level и се нарича Bjarn .

DPS pet - причиняват повече щети в сравнение с другите петове , но не са много издражливи . Тези видове петове са най - добрия вариант за сериозните PVP играчи , тъй като в пвп противника рядко бие вашия пет и неговата Tank функция се обезмисля . В същото време вие се опитвате да нанесете колкото се може повече щети на противника и поради това този вид пет е подходящ за PVP .
За DPS пет ти препоръчвам Cat ( могат да научат повече способности от всеки друг пет , като изучат трите осночни способности - bite , claw и dash също притежават и умението Prowl ( stealt ) . Има много петове котки препоръчвам ти следните - Broken Tooth намира се в badlands , Rake ( level 10 ) намира се в Mulgore , Humar - намира се в The barrens както и Echeyakee и Sian-Rotam също се намират в тази местност . Araga - намира се в Alterac Mountains . И накрая  Rak'Shiri, Shy-Rotam и Frostsaber Pride Watcher които се намират в Winterspring . Shy-Rotam и Echeyakee се spawn-ват само чрез Horde quest-и .

Middle-of-the-road pets - тези петове са доста здрави и добри дпс-та , но не изпъкват особено нито като DPS нито като Tank . Те са подходящи за играчите , които искат много и различни неща от своите петове - единия ден да ги ползват при solo PVE , а на другия да ги ползват за PVP на Battleground . Tези петове се представят доста добре при всяка ситуация .
За Middle-of-the-road pet ти препоръчвам Wolf - предлагам ти да вземеш за пет Snarler намира се в Feralas , Ghostpaw alphаs намират се в Ashenvale , Deathmaw намира се в Burning stepes , Lupos който се намира в Duskwood ( неговата атака - Bite бие Shadow damage чиито дмг не се намаля от armora-а на противника и е перфектен пет за PVP с/у warrior-и и paladin-и ) .

Надявам се съм помогнал на начинаещите хънтери и на някои по напреднали  :clover:
« Последна редакция: Юни 18, 2009, 03:05:55 pm от Wollverine »

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #12 -: Юни 18, 2009, 09:08:33 pm »
"With Patch 3.0.2, hunter pets have been completely reworked. Pet families now are divided into the three classes Cunning, Ferocity, and Tenacity. All pets of a class share the same stats and the same skill tree. Each pet family has one special skill. It seems special characteristics that some rare pets used to have were removed.
With Patch 3.1.0 all Cunning, Ferocity and Tenacity pets now all have identical
    * +5% Health
    * +5% Armor
    * +5% Damage
bonuses.
(exotic) means the pet can only be tamed by hunters with the 51-point talent Beast Mastery."
------------------------
Patch 3.0.2 Всички петове са разделени на три класа. Всички петове от съответния клас имат еднакви параметри. Всяка фамилия има специфична способност. Специфичните характеристики на някой по-рядки петове са премахнати.
Patch 3.1.0 ... изравнява и малкото останали разлики между класовете.

С две думи уважаеми ловци, свърши "еди коя си котка(по именно) имала 1.3 атак спийд и моряла много кастърите", така че си избирайте домашния любимец САМО по специфична способност на фамилията към която принадлежи и не на последно място "по красота"!  :clover: ... димек всички котки са еднакви помежду си, вълк и котка се различава само по специфичната способмност а именно котката да става невидима а вълка да прибавя АП бонус и т.н. В този ред на мисли черно на бяло се разбира че котката НЕ прави по голям ДПС от вълка(дори напротив) ... или бъркам?

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #13 -: Юни 18, 2009, 09:12:47 pm »
Ами 5% не е дотам много, но все пак, танка си е танк... ДПСто дпс, а хибрида хибрид. За последните две винаги може да се поспори, но за ПвП котката не винаги е правилният избор. Не знам как стоят нещата с рапторите, но на ТБК се държаха доста добре.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Hunter на WOTLK
« Отговор #14 -: Юни 18, 2009, 09:59:14 pm »
90% от нещата които Woll написа вече не са така. Има нови фамилий, уменията на пета и това за какво ще може да се използва зависи от талантите който има даденото семеиство, но все пак те продължават да се делят на танк, дмг и хибрид.