Автор Тема: Cloak of Shadows  (Прочетена 4048 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Pistarka

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Cloak of Shadows
« -: Ноември 08, 2009, 01:48:59 pm »
Искам да ви питам имате ли проблем със магията като мен.Пускам Cloak-а и след 2-та секунда като сам го пуснал обирам сякакви лайна било стънове слоу и т.н знам че имат 10% да ми вкарат дот стън и сякви други спелове.Правих 4 дуела със паладин и 4-те пати в дуелите ме стъна през Cloak в Бг-та сащата работа.Някои да провери и да драсне няколко реда да знам дали е само в мен проблема  :clover:

П.П. Пуснете Cloak-а изчакайте 2 сек и някои да ви стън или да ви пусне слоу да видим какъв ефект ще има

Неактивен seni0

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Cloak of Shadows
« Отговор #1 -: Декември 21, 2009, 06:31:06 pm »
Имен шинаги ме стънват.

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Cloak of Shadows
« Отговор #2 -: Декември 25, 2009, 11:11:04 pm »
COS си работи нормално - Късмет е

Неактивен SiraoN

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Cloak of Shadows
« Отговор #3 -: Януари 05, 2010, 02:04:26 am »
Искам да ви питам имате ли проблем със магията като мен.Пускам Cloak-а и след 2-та секунда като сам го пуснал обирам сякакви лайна било стънове слоу и т.н знам че имат 10% да ми вкарат дот стън и сякви други спелове.Правих 4 дуела със паладин и 4-те пати в дуелите ме стъна през Cloak в Бг-та сащата работа.Някои да провери и да драсне няколко реда да знам дали е само в мен проблема  :clover:

П.П. Пуснете Cloak-а изчакайте 2 сек и някои да ви стън или да ви пусне слоу да видим какъв ефект ще има

I Win Button си работи нормално на паладина стъна не е наред :) А на Рога стъновете те не се водят магии :)