Автор Тема: Работи ли на 100% Mutilate ?  (Прочетена 10517 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #15 -: Септември 07, 2009, 03:51:02 pm »
Определено не се тръгва на маг със стън, защото веднага ще се махне, и докато стигнеш до него, ще е изтекъл.Дае, разбери го, не е просто теория, трябва да познаваш и двата класа.А на роуг също е добре с Гароте,защото му режеш квитанцията да ти направи Blind и да влезне в стелт,много ефектен ДоТ.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #16 -: Септември 07, 2009, 05:57:21 pm »
Момчета ... Отдавна съм спрял да говоря само на теория... Ако вие не можете да ги задържите толкова време, колкото ви е необходимо за убиване, в стън, то тогава не струвате... На практика както и на теория това е 100% възможно и реално. Това, че хора които избират клас които не могат да управляват и не са адекватни с него не могат да го направят нещо качествено е просто неразбираемо... Това е като да можеш да караш колата и да я управляваш, демек във всеки един момент да можеш да реагираш на 90% вярно и правилно според дадена ситуация без да ти отнеме много време...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен celini

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #17 -: Септември 07, 2009, 06:50:21 pm »
От доста време вече почти всеки клас има таланти или спелове които намалят времето на стъна или го премахват изцяло тай че нема как да разчиташ вече само на него в един дуел. Да речем срещу един ретри паладин с Hand of freedom (който ако несе лъжа има 30 сек CD ) с пвп обеца и балон просто няма как да го даржиш през цялото време в стън.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #18 -: Септември 07, 2009, 06:57:11 pm »
За него си имам друг подход... HoF не маха стън...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #19 -: Септември 07, 2009, 07:02:18 pm »
Момчета ... Отдавна съм спрял да говоря само на теория... Ако вие не можете да ги задържите толкова време, колкото ви е необходимо за убиване, в стън, то тогава не струвате... На практика както и на теория това е 100% възможно и реално. Това, че хора които избират клас които не могат да управляват и не са адекватни с него не могат да го направят нещо качествено е просто неразбираемо... Това е като да можеш да караш колата и да я управляваш, демек във всеки един момент да можеш да реагираш на 90% вярно и правилно според дадена ситуация без да ти отнеме много време...

Ае не ми ги говори на изуст щот 1 Mage с Blink ще преебе KS  и може да се видиш в чудо ако ти прасне Frostfire Bolt а влизай в Stealth колкото си искаш. Евентуално ако го Blindнеш преди Frostfire Bolta Ice Block на последната секунда на CheapShot и къвто си ми Stunlocker по енерция удряш KS и пак си преебан. А за Medalion няма да ти говоря ако го ползва правилно.

HoF маха стън при вдигнат талант.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #20 -: Септември 07, 2009, 07:06:13 pm »
За него си имам друг подход... HoF не маха стън...
Нееее, не говориш наизуст, абсурд. :doh:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен celini

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #21 -: Септември 07, 2009, 07:06:40 pm »
За него си имам друг подход... HoF не маха стън...

Ако си дигнал таланта на ретри който е нещо задалжително го маха. И какъв е тоя подход може ли да го чуем поне най важното ако може :)

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #22 -: Септември 07, 2009, 07:42:35 pm »
Нееее, не говориш наизуст, абсурд. :doh:

Изобщо не говоря на изуст... Това, че има талант не е говорене на изуст...
@Prokaza: Ботец... Не знаеш как правя стънлок не знаеш какво пускам. След Cheap Shot никога, ама никога не бия веднага KS. Gouge>all... 90% от маговете които съм дуелирал(и са PvP облечени и си разбират от маговете) напомпват блинка на gouge... Ако не го направят, а се махне gouge чакам да FN->blink-нат, за да пусна CoS и да отида при него и да му набия KS... Оттам съм сигурен, че не си толкова голям идиот да не се досетиш, че трябва да умре до края на стъна... Медальона винаги го пазят за Blind... Рядко го пускат преди Blind, но ако го направи то тогава Blind/Vanish и ако тогава не го пречукаш те признавам, за мега голям некадърен идиот... Паладините изискват повече време за убиване и използване на CD-те по 2 пъти...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #23 -: Септември 07, 2009, 08:28:28 pm »
Помисли си кой е бота в случая

И тук изпускаме Ice Block-а които мислиш че не го ползват въобще. Горе явно не съм се изразил правилно - ако го пуснат на първата секунда на KS    :freak:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #24 -: Септември 07, 2009, 08:36:40 pm »
Еми нека го пусне бе... Preparation->CoS+Vanish->Cheap Shot->Death... sfe...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #25 -: Септември 07, 2009, 09:03:17 pm »
Prepa не ресетва СД на CoS. Тук идва часта с Poly & Еvocation

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #26 -: Септември 07, 2009, 11:18:34 pm »
Тогава Vanish ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #27 -: Септември 07, 2009, 11:44:43 pm »
Не ми се спори с теб. Не всичко което казваш ще стане така. Разбрах та що за Pro Rogue си.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #28 -: Септември 08, 2009, 12:04:02 am »
Момче. Толкова ли си б**** ?!? Няма как иначе да стане... Всеки 1 момент Rogue>Mage...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Работи ли на 100% Mutilate ?
« Отговор #29 -: Септември 08, 2009, 10:23:37 am »
Aми да по твоя начин наистина няма как да стане.