Автор Тема: allyta v bg ta :) :)  (Прочетена 34294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #90 -: Май 06, 2010, 01:02:16 am »
Извинявам се че се намесвам във тази ваша дискусия.
@Devistator1 крайно време беше да му го кажеш с точни думи.Той човека очевидно не разбира езика на който пишеш и не е компетентен във постовете си :cap:
П.с Не че аз всичко разбирам де  :freak:
Получаваш 1 карма от мене за точните си постове  :fun:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #91 -: Май 06, 2010, 01:10:53 am »
Извинявам се че се намесвам във тази ваша дискусия.
@Devistator1 крайно време беше да му го кажеш с точни думи.Той човека очевидно не разбира езика на който пишеш и не е компетентен във постовете си :cap:
П.с Не че аз всичко разбирам де  :freak:
Получаваш 1 карма от мене за точните си постове  :fun:

Благодария и на теб и на предишните 2 постта за позитивното мнение. Не мислех, че ще се появят и хора които са против тоталното вманиачаване в тази игра и виждат в нещатата малко повече от...нууб и про. Това е възможно най-задръстената идея за света и ОБЩЕСТВОТО /което явно изключва про-тата/.

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #92 -: Май 06, 2010, 01:32:48 am »
Пише се, пише се и някой допълни спама с "+1" .. хах

devistator от къде тръгна всичко - от това, че с идването на играчи от кроуоу нивото на пвп се подобри.. А ДА НЕ СЕ ВЛОШИ БЕ  :doh: и никой не ти казва, че тук няма добри играчи..

Говориш ми за комплексина,  та ти 1-ви тръгна да избиваш "я я бУлгАр'... а за какво интегриране ми говориш или просто беше 1-вата дума намери в речника, всеки пост слагаш некво безмислено разделение...

интегрираи, деференцираи.... и полюсите на филтъра са в единичната окръжност, значи е устойчив.. бла..бла...бла..

От доста време уоу-а се е превърнал в една формалност, влизам колкото да се чуя с някои "приятел", преди накой заядлив човечец ми е вкиснал настроението
 
А що се отнася хобитата. В кой свят живееш - да не искаш да ми кажеш, че напрамер лекари и банкови служители си направят музикална група и се явят на някакъв конкурс - няма се постараят да се представят добре - ПЛОДА на това ХОБИ се пак да даде накакъв резултат;
Впрягаш сили и усилия там където имаш интерес, каквото и да било - важното е да ти харесва и да се чувстваш удовлетворен от това, а на като в случая  да се водят някакви НАПЪЛНО безмислени дебати. Е мисля, че сме досатъчно големи да престанем с този фарс.. :clover:

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #93 -: Май 06, 2010, 01:36:42 am »
Божее кои би повярвал че уоу "маняци" владеят такъв висок стил на изразяване... посмях се от сърце на някои истини и други сравнения и съответно извращения, но забележете в краина сметка спора се състои в това че някои нещо казал друг пък че си го помислил(или не разбиране на садържанието и многократно набиване в на теории и мнения отново с този висок стил).С мои думи казано ебах*е мамата на темата
 пп:подкрепям девистатор ако трябва да бъда честен... баце господ здраве да ти дава  :clover:
 

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #94 -: Май 06, 2010, 01:43:36 am »
Пише се, пише се и някой допълни спама с "+1" .. хах

devistator от къде тръгна всичко - от това, че с идването на играчи от кроуоу нивото на пвп се подобри.. А ДА НЕ СЕ ВЛОШИ БЕ  :doh: и никой не ти казва, че тук няма добри играчи..

Говориш ми за комплексина,  та ти 1-ви тръгна да избиваш "я я бУлгАр'... а за какво интегриране ми говориш или просто беше 1-вата дума намери в речника, всеки пост слагаш некво безмислено разделение...

интегрираи, деференцираи.... и полюсите на филтъра са в единичната окръжност, значи е устойчив.. бла..бла...бла..

От доста време уоу-а се е превърнал в една формалност, влизам колкото да се чуя с някои "приятел", преди накой заядлив човечец ми е вкиснал настроението
 
А що се отнася хобитата. В кой свят живееш - да не искаш да ми кажеш, че напрамер лекари и банкови служители си направят музикална група и се явят на някакъв конкурс - няма се постараят да се представят добре - ПЛОДА на това ХОБИ се пак да даде накакъв резултат;
Впрягаш сили и усилия там където имаш интерес, каквото и да било - важното е да ти харесва и да се чувстваш удовлетворен от това, а на като в случая  да се водят някакви НАПЪЛНО безмислени дебати. Е мисля, че сме досатъчно големи да престанем с този фарс.. :clover:

Не знам в кой свят живееш .....ти какво мислиш че има безплатен обяд ли? Конкурс и плодове...алооооо КАПИТАЛИЗЪМ...както спечлиш конкурса ще дойдат директно мениджари, компаний, промотери, договори.....бизнееесссс. Докато истинското хоби пич, е точно това .......УДОВЛЕТВОРЕНИЕ...и в 1 от постовете и това съм написал, така че и да парадираш и да не парадиш с неща от сортта на ''интегрираи, деференцираи.... и полюсите на филтъра са в единичната окръжност, значи е устойчив.. бла..бла...бла..'' не би ти помогнало....най-малкото говори за беден речник.

За какво интегриране ти говоря ли ми някой хора го разбраха, значи не е било напразно, това че ти не виждаш никав смисал си е лично твоя работа. Не си чел добре посттовете ...не само че има обяснено какво, но има и указания как да процедираш при появила се идея какво и при липсата на такава за това въпросно интегриране. Та процедирай формално и протоколно тогава, не се мъчи.

П.с: bobibgi, баче мерси...жив и здрав и ти :)
« Последна редакция: Май 06, 2010, 01:45:51 am от devistator1 »

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #95 -: Май 06, 2010, 01:57:37 am »
Не знам в кой свят живееш .....ти какво мислиш че има безплатен обяд ли? Конкурс и плодове...алооооо КАПИТАЛИЗЪМ...както спечлиш конкурса ще дойдат директно мениджари, компаний, промотери, договори.....бизнееесссс. \

А ти постояно се вкарваш в някакви филми и отиваш мн мн далеч и размиваш темата, а тона ти е все почече злободневен, мога ти кажа че грам не четеш  какво другите пишат и не зачиташ чуждото мнение ( е освен тези де ти одисват на акъла и нямат собствена позиция)

Е мислих, че темата може да бъде приключена, но да си го кажа направо - не ми дреме за жалкото ти мнение. Пиши си каквото искаш, както казах няма да участвам повече в този фарс...

хахахах капитализаъм.. боже господи.... засегни  и световния мир да подчетаеш ерудираността на  постове си  :freak:

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #96 -: Май 06, 2010, 02:06:58 am »
Дори и да не можете да играете е добре, че можете да пишете. Тука (във форума) хорд и али са едно и ми харесва, че споделянето протича малко по-разбрано от това да си в играта. Логиката следва да се изтълкува, че с повече игра, се трупат повече умения. Бъговете са за сметка на техните консуматори и потребители.
И двете раси и всичките им разновидности са практически еднакви като сила, ако можеш добре да играеш с тях.
Сигурен съм, че лидерите (мастер плеърите) ако си сменят един друг героите, ще стане мазало и ако някой погледне отстрани ще сте една жалка картинка. Идеята е да си правите кефа, а не да оревавате World chata или форума с мерене на пишки и кой бил по-по-най.
Не забравяйте, че остарявате, рефлексите ви намаляват и пръстите ви се збръчкват, така че дайте път на младото поколение.

Извинявам се ако съм засегнал някой, но играта е игра и трябва да остане затворена в света на игрите. Бате Бойко, може да е заспал, но съдебната система работи денонощно.

Успех :)
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен devistator1

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: 26
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #97 -: Май 06, 2010, 02:08:01 am »
А ти постояно се вкарваш в някакви филми и отиваш мн мн далеч и размиваш темата, а тона ти е все почече злободневен, мога ти кажа че грам не четеш  какво другите пишат и не зачиташ чуждото мнение ( е освен тези де ти одисват на акъла и нямат собствена позиция)

Е мислих, че темата може да бъде приключена, но да си го кажа направо - не ми дреме за жалкото ти мнение. Пиши си каквото искаш, както казах няма да участвам повече в този фарс...

хахахах капитализаъм.. боже господи.... засегни  и световния мир да подчетаеш ерудираността на  постове си  :freak:

То освен злободневно не знаех, че може да се говори с преубедени хора като теб по друг начин. Аз грам не чета, даммм прав си...то при теб няма нищо за четене...и какви фарсове нон-стоп виждаш не е ясно. Ехехехехехех менение различно от твоето няма така ли? Тези хора нямат мнение...за това мислят като мен....кой е злободневен????Ерудираност????Ехехехехе а какво..WTF ли?Или  LOL...ако така ще разбираш НП. Това, че някой не говори както ти си свикнал не значи че парадира с ерудиция. И не мисля, че не зачитам чуждото мнение...на бая места се съгласих. И фарса си ти...така че участието върви с теб.
 Ето ти малко цитати от самият теб: ''и не зачиташ чуждото мнение''...''не ми дреме за жалкото ти мнение''...нууб ехехехехе
« Последна редакция: Май 06, 2010, 02:17:20 am от devistator1 »

Неактивен WeatBug

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 311
  • EVO Karma: -5
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #98 -: Юли 11, 2010, 11:26:45 pm »
Като гледам отговорите на "засегнатите" не ми изглеждате по-интелигентни от създателя на темата  :clover:
И все пак има нещо вярно - днес имам 11 победи    :blink:
ПС: Пишете малко да се смеем после ще трия  :freak:

Време е да чистиш !!!  :woot:

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #99 -: Юли 21, 2010, 09:00:39 pm »
allytata imame po silni geroi kato calo ama sme glupaci polovinata nz kakvo se pravi po BG-tata razdelqme se  i taka ina4e kato cqlo stavat hubavi meleta  :blink: :freak:
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #100 -: Юли 28, 2010, 05:05:25 pm »
allytata imame po silni geroi kato calo
тука сгреши  :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Messi

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 43
  • EVO Karma: -26
  • Beastmastar
    • http://actofwar.shivtr.com/
  • Side: For The Alliance
  • Герой: BEastmastar
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #101 -: Декември 26, 2011, 01:31:55 pm »
тука сгреши  :clover:

Миии начиииии само 1 ше кажа пвп ивентите кой ги печели ?  Алианса тогаа не ми гоори, че маняка  е сгрешил с изказването си !!!

Като цяло Алианса има по-добри идиници  :clover:
Beastmastar -> Retri Paladin -> ......<ActOfWar>....
Elfprotector  ->  Hunter        ->.....<ActOfWar>....
Ludak         -> Shaman       ->......<ActOfWar>....

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #102 -: Декември 27, 2011, 12:42:28 pm »


Като цяло Алианса има по-добри идиници  :clover:
Единици ДА, но като цяло алианса е далеч по-глупав от хордата

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re:allyta v bg ta :) :)
« Отговор #103 -: Декември 27, 2011, 12:54:30 pm »
Единици ДА, но като цяло алианса е далеч по-глупав от хордата

Това е защото "умни" алианси преминаха хорди и така хордата стана "умна" и "глупави" хорди преминаха алианси. Но на **** колкото и захар да му сложиш пак ще си е ****...

П.П. с идиотските си изказвания ме карате да пиша неща, които не ми утиват.

П.П.2. крайно много се радвам че форума има цензура
« Последна редакция: Декември 27, 2011, 12:57:57 pm от nixxer »
The pain is my best friend.

Неактивен stanchevs7z

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -1
  • Duduriol of The Alliance
  • ISP: Blizzo
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Duduriol
Re: allyta v bg ta :) :)
« Отговор #104 -: Декември 27, 2011, 03:01:43 pm »
Така,като почнете да се карате направо пощурявам на компютъра. :doh:
Като почнете да казвате алиансите са по силни,другите хордите са по силни и какво става един голям спам в форума.
Според мен и двете фракции са еднакви.Зависи с какви играчи ще се паднем.Ако сега например влязат в БГ някакви 6,6 GS от хордите,а от алиансите влезнат по-малки Gearscores,много ясно че ще са по силни.Също така зависи и какви герои ще има в БГ-то,кой играе,как играе.Просто късмет !!Според мен и двете фракции са силни,но пак казвам зависи:кой,с кого,как,къде и по какъв начин играят.

 :thankyou: