Автор Тема: Кои инстанции не работят  (Прочетена 21722 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Кои инстанции не работят
« Отговор #15 -: Август 05, 2010, 04:43:09 pm »
За това трябват доста тестова и познанието на начина, по който работят наистина :freak: За момента съм сигурен че Gundrak работи на 70% от това, което трябва да е, като даже на моменти е по-силна, на други - по-лесна

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Кои инстанции не работят
« Отговор #16 -: Август 05, 2010, 10:52:25 pm »
Реално, в момента няма нито един инс.. в сървъра която да работи на 100%,може и да бъркам,но поне тези в нортренд(бил съм във всичките) са на тва дередже  :confused: няма  идея на какво точно се дължи,но е факт !

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Кои инстанции не работят
« Отговор #17 -: Август 10, 2010, 09:43:49 am »
Реално, в момента няма нито един инс.. в сървъра която да работи на 100%,може и да бъркам,но поне тези в нортренд(бил съм във всичките) са на тва дередже  :confused: няма  идея на какво точно се дължи,но е факт !

дължи се на това че сме в пиратка и единствения начин тези инсове да се подкарат е чрез custom fix а алейн ясно каза че е против тези неща ;) спокс иде ката мина му времето да ревете за дребни неща като т10
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Кои инстанции не работят
« Отговор #18 -: Август 10, 2010, 01:35:52 pm »
http://www.speedyshare.com/files/23735851/CrusadersColiseum.rar
Това са файловете от мен за ToC / ToGC (готови и тествани с фиксовете, които са дадени от потребители на TrinityCore). Има само един проблем с началото на ToC - в началото идват 3 боса,  които трябва да се бият с маунтове, но дава, че неможе да се бият. Ако се убият маунтовете им, то те слизат и евента започва. Предложете начин за започване на евента, дали ще е да се изтрият маунтовете и направо да се започва или да им се промени факцията и флага (маунтовете са на по 12к лайф и мисля този вариант за безсмислен). ToGC работи на едно много високо ниво и мисля, че ще е голямо предизвикателство ако заработи и в ЕВО. Има само един проблем с ToGC - 2 от босовете (мисля че единия беше Lord Jaraxxus, а за другия не се сещам) не винаги имат луут, т.е. ако имате късмет ще има. Относно ICC - работи по-добре при YTDB, но в момента се разработва фикс от потребител на TDB, който твърди, че неговия е по-добър от този на болвор. За Ruby - не съм видял никъде до сега 100% работещ. Казват, че Trinity Developers работят по ToC / ToGC и на следващ релийз щяло да има добавки, както и по ICC, но мисля че ще мине много време докато се стигне положението на фиксовете. Ако Алайн все още чете глупостите, които пиша ще се радвам ако ми даде някакъв отговор по въпроса.  :clover:
П.П. http://paste2.org/p/951140 Ето за шампионите в началото. Вече и двата инса ще работят доста добре.
« Последна редакция: Август 15, 2010, 03:06:57 pm от zelen4uk »
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re:Кои инстанции не работят
« Отговор #19 -: Август 21, 2010, 01:05:19 pm »
Ulduar не работеше ли с едни пичове ходихме и си работеше

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:Кои инстанции не работят
« Отговор #20 -: Август 21, 2010, 06:58:03 pm »
Само един инс знам да работи както трябва и това е Deadmines  :freak:.От новите  несам посещавал отдавна но едва ли са нещо различно от Tank and Spank. :doh:

Неактивен morgot89

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: -4
  • MoD - Rulezzz
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Oli
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #21 -: Ноември 09, 2010, 07:44:53 pm »
Небачкат куестовета за ПоС  а без него неможе да се влиза там...
Без тези инсове много се затруднява обличането на зелените герои и ги принуждава да влизат в БГ-та където биват буквално златни мини за хордите.
+ това и чух че има забрана за рескането на инсовете което затруднява допълнително играчите.
Дори да можеше в ПоС 3-тя бос нещо е багнат (слухове)
това се отнася за Алианса па за хордата ко да кажем кат всичко им бачка..
Данеговорим че ИЦЦ за алианса бе оправен с поне месец закъснение с което се развали баланса между хорда-алианс в резултат на което хордите бяха оядени и това доведе до голямо превъзходство в БГ-тата.
Oli - Restoration Shaman
Limpy - DK (Tanking)
They are all.... Minions of Destruction

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #22 -: Ноември 09, 2010, 08:24:59 pm »
чакай малко :freak: сега ще ти опиша кои инстове работят:
UK
Nexus
AN
VH
Gundrak - само елементъла трябва някой, който бие по повече от 1 таргет
HoS - има малко бъгове, ама са поносими
HoL - като HoS
UP

не работят както трябва:
CoS - последният бос го няма
AK - трябва задължително warlock и вторият бос да се пропусне
DTK - има много бъгави мобове, които не могат да се таргетват
Ocуlus - скоро не съм ходил, ама не работи, ясно е

Ако това не е достатъчно да се облечете с емблеми, не знам кое ще да е :doh: + рейдовете работят :freak:

Неактивен Kanibal

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #23 -: Декември 22, 2010, 10:04:06 am »
А какво става с Pit Of Saron i http://www.wowhead.com/npc=36658#drops.Толкова ли е сложен проблема с него или умишлено е направено така това NPC?

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #24 -: Декември 22, 2010, 10:45:36 am »
Мммм , как се стартирва Cos и сигурно ли е че Up работи . Някой минавал ли го е Up-то?
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #25 -: Декември 22, 2010, 11:53:14 am »
Работят:
AK - трябва да се пропусне 2рия бос, като се използва лок, може би ще е добре да се премахне стената, която е за прохода след него
AN - всеки може да го мине
Gundrak - нищо сложно
HOL - до първия бос има едни мобове, които бият много, имената им завършват с Bersercer, препоръчвам всички да бият по тях, докато не умрат, препоръчително е да се минава по лявата (горната) дъга, мобовете преди 2рия хвърлят назад, така че трябва да се внимава, мобовете след него са малко трудни, минава се плътно вляво, докато не се стигне пред 3тия бос, с него няма проблеми, в следващата стая има humanoid-и, по-високите представляват трудност, бият се първо те, защото пускат много гадни неща, минава се вдясно и плътно до стената, внимава се как седят всички, защото хвърлят назад
HOS - при първия бос има едно бъгаво място, което пуска нещо, което бие човека с най-много aggro, но не може да се taunt, не може да се бие, мобовете преди 2рия бос са малко трудни, 3тия бос е доста по-лесен отколкото трябва, но няма loot, останалото е нормално
COS - но трябва да се пусне от някой, който преди е минавал куеста, т.е. не всички могат да го пускат
FOS - всички го знаете, прекалено :doh:
Nexus - няма нищо странно
UK - напълно, минава се от всеки
UP - работи си напълно, малко е трудничка с третия бос, но иначе няма проблеми
VH - порталите се spawn-ват доста бързо, трябва да се бият бързо мобовете, които излизат от порталите, защото бият много, останалото е лесно
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 01:59:43 pm от Bl1zAlkA7a »

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #26 -: Декември 22, 2010, 01:53:32 pm »
Искам да те питам, каква е далaверата на третия бос в UP - Skadi the Ruthless?
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 01:57:29 pm от piem_qko_bira »
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #27 -: Декември 22, 2010, 02:00:32 pm »
Там е въпрос на късмет, има и друг начин за минаване, но там се изискват отделни класове, умения и доста сериозна подготовка :freak:

untaught

  • Гост
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #28 -: Декември 22, 2010, 02:34:44 pm »
Искам да те питам, каква е далaверата на третия бос в UP - Skadi the Ruthless?
Боса си работи точно както трябва, но сега е малко кофти с тея инфернали където пречат да видиш копията за харпуните. 

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Кои инстанции не работят
« Отговор #29 -: Март 14, 2011, 02:39:58 pm »
Нахх на колко % работи и много ли е бъгав,че ми се ходи ?