Автор Тема: Healing Potion-ите за еднократна употреба  (Прочетена 4259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fairplay

  • Гост
Healing Potion-ите за еднократна употреба
« -: Април 25, 2007, 10:03:10 am »
забелязал съм,че когато си в една битка, не можеш да изпиеш повече от 1 potion. когато се опиташ да изпиеш 2ри ти излиза надпис "You are on a transport" и дотука. писах на Meketa в игра за този проблем и той/тя каза, че така трябвало да си бъде,но това не е честно спрямо някои герои,защото някои имат Heal, а другите просто духат супата....


съжалявам,че не мога да дам скрийн,обаче в момента имам доста сериозни проблеми с машинката ми  :rolleyes:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Healing Potion-ите за еднократна употреба
« Отговор #1 -: Април 25, 2007, 01:34:36 pm »
забелязал съм,че когато си в една битка, не можеш да изпиеш повече от 1 potion. когато се опиташ да изпиеш 2ри ти излиза надпис "You are on a transport" и дотука. писах на Meketa в игра за този проблем и той/тя каза, че така трябвало да си бъде,но това не е честно спрямо някои герои,защото някои имат Heal, а другите просто духат супата....

съжалявам,че не мога да дам скрийн,обаче в момента имам доста сериозни проблеми с машинката ми  :rolleyes:

Можеш да пиеш повече от една в зависимост колко продължителна е битката и какви са колбите.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

fairplay

  • Гост
Re: Healing Potion-ите за еднократна употреба
« Отговор #2 -: Април 25, 2007, 08:06:03 pm »
пробвал съм с 3 вида, но след първия(независимо кой е той) ми изкарва гадното съобщение....

Insulter

  • Гост
Re: Healing Potion-ите за еднократна употреба
« Отговор #3 -: Април 25, 2007, 09:00:27 pm »
Говорим за червените колби, които ти възстановяват Х ниво от кръвта.Зависи от колбата.Или?Ако става на въпрос за тях те си имат кулдалн.В смисъл пиеш една колба и то започва да зарежда.Може и аз да не съм разбрал.

fairplay

  • Гост
Re: Healing Potion-ите за еднократна употреба
« Отговор #4 -: Април 26, 2007, 04:56:04 pm »
Говорим за червените колби, които ти възстановяват Х ниво от кръвта.Зависи от колбата.Или?Ако става на въпрос за тях те си имат кулдалн.В смисъл пиеш една колба и то започва да зарежда.Може и аз да не съм разбрал.
знам, че се зареждат,но въпроса е, че след като се заредят и ти се опиташ да ги използваш излиза любимото съобщение: "You are on transport"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Healing Potion-ите за еднократна употреба
« Отговор #5 -: Април 26, 2007, 05:15:55 pm »
Говорим за червените колби, които ти възстановяват Х ниво от кръвта.Зависи от колбата.Или?Ако става на въпрос за тях те си имат кулдалн.В смисъл пиеш една колба и то започва да зарежда.Може и аз да не съм разбрал.
знам, че се зареждат,но въпроса е, че след като се заредят и ти се опиташ да ги използваш излиза любимото съобщение: "You are on transport"

При мен няма такъв проблем, след като се презареди пак мога да си пия от тях (става дума за колби за възтановяване на кръв за мана не съм пробвал)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Insulter

  • Гост
Re: Healing Potion-ите за еднократна употреба
« Отговор #6 -: Април 26, 2007, 09:00:58 pm »
Не знам дали излиза.Откакто си влязох с ацц то в Близз вчера голяма зарибявка отново.Иначе не би трябвало да ти прави проблеми.Ако ти значи си е бъг.По-добре снимай какво ти се показва и опиши проблема в бъг темата, която не се пълни, което е доста глупавичко, защото така подобряването на сървъра ще е значително по трудно(лично мнение). :)

Best Wishes.