Автор Тема: [FIXED]Social mobs  (Прочетена 1768 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Lyubz

  • Гост
[FIXED]Social mobs
« -: Юли 22, 2007, 01:03:15 pm »
Здравейте, това ми е първия пост. Прекосих доста сървъри, но реално погледнато не намерих много поджодящи. И така имам въпрос: Защо social mobs не работи? (демек, когато праскаш 1 моб, и в рамките на няколко ярда до него има още 1, те ти скачат). Вярно,че това е полезно да дигаш, но все пак това не е истинската игра. Вие сте на версия 2.1.3 което предполага, че би трябвало да го имате вече :) Очаквам отговор.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 02:26:06 pm от untaught »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Social mobs
« Отговор #1 -: Юли 22, 2007, 01:15:18 pm »
Работи само с "червените" мобове. И по точно тези които са от 1 група. Скорпион - Скорпион Куче - куче и така на татък, но и аз забелязах че след новите ъпдейти стана така. +тва сървъра от скоро е на 2.1.3 така че все още има работа по него.

Lyubz

  • Гост
Re: Social mobs
« Отговор #2 -: Юли 22, 2007, 01:22:20 pm »
Мм, съгласен съм, но като гледам е единствения сървър със стабилна поддръжка, макар и все още малкия брой на играчи - дали е имал char wipe или нещо е станало.. не знам. Любимия ми клас е warlock, но за жалост ако почна сега, преди да бъде дооправен, имам някакво лошо чувство, че петовете не дигат правилно stats. За това ще почна с друго, ей така за занимавка :)

Та по проблема - дано в скоро време да се оправи, защото определено играта става по-динамична ;)

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Social mobs
« Отговор #3 -: Юли 22, 2007, 02:11:10 pm »
Дано да не се оправи. Мейдж роуг и доста класове трудно се справят със 100 моба на веднъж  :rolleyes:  :blush: .

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Social mobs
« Отговор #4 -: Юли 22, 2007, 03:06:23 pm »
Е, на теб проблем да ти е, че не вдигат статус ... warlock-ове ми се оплакват, че куестовете за pet-овете не работят и ми се налага да им давам scroll-ове, за да научат скила ...

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Social mobs
« Отговор #5 -: Юли 22, 2007, 04:10:25 pm »
Офф/ Ама неможе да даваш фърст ейд :( .
« Последна редакция: Юли 22, 2007, 08:54:00 pm от ShadowEyeS »