Автор Тема: Най-добрите Арена Отбори  (Прочетена 28500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #30 -: Март 10, 2010, 04:43:31 pm »
хаха ми ако на воина му работят талантите дали ще му свалиш и половината кръв ?

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #31 -: Март 10, 2010, 04:44:31 pm »
От толкова лед и висулки, на война ще му се смрази кръвта :clover:

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #32 -: Март 10, 2010, 04:47:00 pm »
от едан вартележка мага ще остане без кръв ;) а и колкото лед да му слагаш ще работи чаржа и ще те настига ;)  и аис блокчето няма да те спаси защото ще ти го махне ;)

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #33 -: Март 10, 2010, 04:49:47 pm »
А по темата най-добрият отбор е яростен войн и магьосник на висулки. Само да им работят талантите нямат сваляне.  :up:

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #34 -: Март 10, 2010, 10:38:11 pm »
Да особено фюри война  :lol: :doh:
Ами сега ще ви разкажа нещата. Уориора за да прави така наречения "ръш" трябва да е облечен с ПВЕ дрехи. Говоря ви за сървари като Близ и тринити някои. А в повечето пиратки уара прави ръш със ПВП гиър и нали се сещате че като има 1к ресайлънс и 30 хиляди кръв заедно с някой хилър става непобедим. Затова всички се оплакват от уаровете

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #35 -: Март 10, 2010, 10:57:31 pm »
А по темата най-добрият отбор е яростен войн и магьосник на висулки. Само да им работят талантите нямат сваляне.  :up:
По - лошо комбо от нова няма - ама хептен няма "синергия" между тези два класа.Все едно да вземеш Fire Mage и Rogue за арени :D

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #36 -: Март 10, 2010, 11:53:12 pm »
Ами сега ще ви разкажа нещата. Уориора за да прави така наречения "ръш" трябва да е облечен с ПВЕ дрехи. Говоря ви за сървари като Близ и тринити някои. А в повечето пиратки уара прави ръш със ПВП гиър и нали се сещате че като има 1к ресайлънс и 30 хиляди кръв заедно с някой хилър става непобедим. Затова всички се оплакват от уаровете
Много добре знаят те но се правят на ударени с мокър парцал.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #37 -: Март 11, 2010, 11:28:47 am »
Blessed,не лъжи били сте ни 1 или 2 пъти,аз лично за 1 се сещам само,докато ние вас доста повече.Арените наистина бяха интересни и успорвани...а сигурно си останал с впечатлението,че сте ни били повече от веднъж,защото последната ни игра в ево беше срещу вас и точно тогава бихте.

ПС: вчера аз(Coxy) играх с на Crush паладина,той окончателно спря да играе уоу.

Всъщност, ние винаги сме ви биели (говоря и за тогава, когато още не бяхте 1ви ранг). Просто вие дръпнахте напред с rate-а, защото правехте арените като обезумели (по много на ден), а ние с part-a рядко се зачихме, за да правим арени. След това ако сте ни били два - три пъти, то това беше защото се облякохте бързо, тъй като играехте по много и имаше период в който бяхте на линия в почти всяко WSG и се облякохте бързо с relentless предмети, а Reks дълго време стоя с Furious оръжието, поради липса на honor points, а за другите части да не говорим... И все пак ви тормозехме яко, въпреки, че бяхте по - облечени и ни биехте. А колкото до последната ни арена, тогава вече Reks имаше Relentless оръжието, че и back-a, дори :cool:
« Последна редакция: Март 11, 2010, 11:31:01 am от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен bl1nk

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #38 -: Март 11, 2010, 02:14:11 pm »
Blessed,нищо от това,което каза не е истина,но в последния си пост тук ще споря само за това,което ме интересува лично.
http://i734.photobucket.com/albums/ww341/djugs/WoWScrnShot_021510_170422.jpg
Играли сме доста пъти с вас и ето ни загубите(едната е от Sacrament i Lightknight,когато Crush не влезна в арената поради спрял интернет,другата е от Lotus,сещате се защо,третата е от Blindwizard i Ambassador,когато бях на фюри и не се справих успешно).
Сметките оставям на теб.

ПС не сме били в почти всяко WSG,тъй като алианса губи почти всяко такова,ние си правихме хонора с шарди от още 4-5 героя в същия акаунт.
Що се отнася до Reks,той си има героя от ТБЦ още,а ние за кратко дойдохме,видяхме и победихме.
« Последна редакция: Март 11, 2010, 02:16:14 pm от bl1nk »

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #39 -: Март 12, 2010, 02:23:32 am »
Blessed,нищо от това,което каза не е истина,но в последния си пост тук ще споря само за това,което ме интересува лично.
http://i734.photobucket.com/albums/ww341/djugs/WoWScrnShot_021510_170422.jpg
Играли сме доста пъти с вас и ето ни загубите(едната е от Sacrament i Lightknight,когато Crush не влезна в арената поради спрял интернет,другата е от Lotus,сещате се защо,третата е от Blindwizard i Ambassador,когато бях на фюри и не се справих успешно).
Сметките оставям на теб.

ПС не сме били в почти всяко WSG,тъй като алианса губи почти всяко такова,ние си правихме хонора с шарди от още 4-5 героя в същия акаунт.
Що се отнася до Reks,той си има героя от ТБЦ още,а ние за кратко дойдохме,видяхме и победихме.

Би ли ми обяснил, къде по - точно съм "излъгал", че не ми стана ясно. Където казах, че сме ви биели преди да стигнете върха? Взели сме ви поне 5 игри със Xclusive, когато още не правехме двамата Reks, а това, че сте направили отборчето наново (това което си link-нал), за по - добър stats, както сега направиха Hell и Swift си е отделен въпрос. Или пък съм излъгал, там където казах, че вие сте имали времето (и умението разбира се) за да достигнете 1-ви ранг със 1950 rate, а ние с Reks си останахме 2-ри ранг със 1800 rate, защото той не влизаше достатъчно често, че да играем за рейтинг..? Със Reks сте ни били, всичко на всичко 3-4 пъти, ако не и по - малко, но нима беше лъжа, това, че победите ви се дължаха на доминиращия ви, над нашия (и най - вече над този на Reks), gear. Тогава ти, Coxy, беше със 30k hp, навикан за AP. Колкото до hp-to на Reks - и той беше на толокова, само че, навикан за кръв, поради доста по - големите щети които ти му нанасяше с всичките си relent-и. В предпоследната ни арена, когато part-а беше вече сложил някой друг предмет, дори те убихме, макар и след това Crush, като те ress-на и да ни бихте, все пак си беше напредък за нас, малко от малко и говореше нещо. А факта, че ви бихме на последната ни и 30 минутна арена, тъй като Reks вече беше събрал honor points за Relentless wep-a, също ли е в списъка с лъжите... Няма какво да се правиш на ударен. А колкото до това, че ме изкарваш лъжец - така превръщаш само себе си в такъв...
« Последна редакция: Март 12, 2010, 02:31:06 am от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #40 -: Март 12, 2010, 03:28:49 pm »
Pi6a ot tel sujelqvam za koeto , no qvno imam bann v foruma za6toto nqmam dostup ot laptopa si - Crush.Blessed  "otbor4eto " ni ne e reskano s cel po dobur stats i ima mnogo prosto dokazatelstvo za tova . Kogato opraviha reita otnovo na 1500 starting , to4no togava si resnahme otbora , kakto i vie i vsi4ki ostanali predpolagam ? T/e nie sme po4nali naravno , i ot togava ne sme go pipali. Aide stiga si izmislql veche shtoto se izumqvam ot vuobrajenieto vi.Kakto i da e veche ne igraem wow i vi pojelavam uspeh shtoto za men 2ria team bqhte vie i predpolagam suvsem zaslujeno dominirate v momenta . Vse pak uspqvam da sledq foruma ponqkoga i gledam che vse po orqzano stava , ne vijdam kuv skill veche moje da se pokaje .I za final , nie zapo4nahme da pravim tepurva areni minalata godina kraq na lqtoto , kogato si doidoh ot moreto t/e septemvri sam presmetni za 3 meseca kak sme se oblqkli kato sme si praveli po 15 maximum areni na sedmica  , i sme minali nai dobrite tbc i neznam si kvi igrachi . Chao.

Неактивен Sabrac

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 51
  • EVO Karma: -4
  • me pro? kk
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #41 -: Март 13, 2010, 05:40:21 pm »
Незнам за най-добрите отбори. Обаче аз и Chaoswizard бяхме достигнали 2170 рейтинг бяхме 4-ти по ранк. Иначе Maiya i Agile, Akrios i Ovis, Power i Jackhammer, Ovis i Flawless bqha sila.
СМЯХ 1 вапрос тогава кои маге небеше 2000+ ? като правеше по 20к че и повече  :doh:
Hellspawn and Swiftshift number one? ха ха  "НАИІДОБРИТЕ" са донатори -_-
Crush i Coxy жалко че неиграят вече едначе биеха всички наред все пак имба комбо.. а няма други герои които работят добре че да имат шанс като маге.приест.рогуе,дк,афф лок затова в ЕВО холу,армс >ALL  :cap:
И все пак ми е интересно има ли други над 1900 които не са paladin + warrior освен мен и lightpaladin  :)
« Последна редакция: Март 13, 2010, 05:51:17 pm от Sabrac »

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #42 -: Март 13, 2010, 06:04:46 pm »
СМЯХ 1 вапрос тогава кои маге небеше 2000+ ? като правеше по 20к че и повече  :doh:
Hellspawn and Swiftshift number one? ха ха  "НАИІДОБРИТЕ" са донатори -_-
Crush i Coxy жалко че неиграят вече едначе биеха всички наред все пак имба комбо.. а няма други герои които работят добре че да имат шанс като маге.приест.рогуе,дк,афф лок затова в ЕВО холу,армс >ALL  :cap:
И все пак ми е интересно има ли други над 1900 които не са paladin + warrior освен мен и lightpaladin  :)
Ти,к'во,мислиш си че си по добър от тях?    :blink:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #43 -: Март 13, 2010, 06:06:29 pm »
Да има и други аз (Allyhaterr) и Kanibal   :clover: GL
N1 ;)

Неактивен Nightblade

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #44 -: Март 13, 2010, 06:37:38 pm »
Hellspawn and Swiftshift number one? ха ха  "НАИІДОБРИТЕ" са донатори -_-
:lol: Чак си жалък.....  :doh: Това чи имам 4 релента си е напълно нормално мойто момче   :wink:
 1. Все пак си пазех арена поинтса от доста дълго време....
 2. Ако бях донатор щях да съм 5/5 релент
 3. Никога не бих дал парите си за 1 игра
 4. При донейт, според мен се губи смисълът на играта... Моята цел е да предам завършеност на героя си... Но не по такъв жалък и "нуубски" начин  :-|


 Та да бъдем наясно.... никога не съм донейтвал итеми  :clover:
Hellspawn