Автор Тема: 3v3 set  (Прочетена 14921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
3v3 set
« -: Октомври 21, 2009, 11:34:12 pm »
Един вид допълнение на темата на колегата, с оглед и на провеждащия се event, ще ми е интересно за 3v3 какво мислите:

Мойте фаворити са:

1. Disc priest / rogue / arcane magge ( не визирам тукашните които са леко OP в момента )
2. Holy pala   / rogue / affly lock
3. Resto shaman / DK / warrior

Та ако имате някакви предпочитания да споделите.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:3v3 set
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2009, 11:38:06 pm »
Holy Paly/Warr/DK
Holy Paly/Warr/Hunt
Holy Paly/DK/Hunt
Prot (holy) Paly/Prot Warr/Prot (retri) Paly
Prot (holy) Paly/Prot Warr/Feral
Brute Force FTW!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2009, 12:01:06 am »
Resto Sham / Lock / Hunt
Ele Sham / Enh Sham / BM Hunt
Rogue Frost Mage (направо задължително) Priest
Healadin / dk / warr

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:3v3 set
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2009, 12:23:19 am »
Холи пала/прот пала/ретри пала-Pwning  :freak: :freak: :freak: (joke)
В ево-arcane mage x3 може да е интересно.Три аrcane barrage и пада по 1 от противниците.Owned.
Иначе сериозно-rogue/mage/priest  :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:3v3 set
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2009, 04:50:09 am »
уор/ ретардин / друид (ресто)

Уор/ретардин - предимно заради плейт армора, което ги прави трудни за убиване от всеки мелее дпс клас.уор/ретардин правят добро дуо при дпс и имат няколко магии с които да пазят хийлъра си.Ресто друида е избран предимно заради мобилноста си и трудното забавяне на този вид клас - комбинирано с издръжливоста на дпс-тата това му дава повече свободно време което му е нужно за бягане и разбира се циклон.Тук целта е обикновено да се завлекат вражеските дпс-та в безцелна игра на криеница около колоната където да бъдат разпиляни от верните пазачи на друида.Трудност могат да представляват тийм с много контрол (стандартни роуг/маг/прийст или дори роуг/маг/лок) защото трудно могат да бъдат завлечени в ситуация която е извън контрола им - слабо място на друида е липсата на диспел, което значи че тази роля се пада на паладина (което може да бъде както + така и - )  => основна цел за контрол ще е паладина (който не е лесен за контрол) за да може да бъде контролиран и уора и от там друида свободен за убиване.Разбира се възможни са и други развития на ситуацията - началото винаги е важно, обстоятелствата също.Дпс-то също е вид контрол.Ако вашите дпс-та са под тежък обстрел хийлъра ви е принуден да се покаже.





Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:3v3 set
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2009, 08:33:18 am »
Rogue/mage frost/disc priest държат челните позиции просто защото имат няколко типа игра и могат бързо да се нагаждат според ситуацията дали ще е CC или ще е nuke.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:3v3 set
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2009, 10:11:15 am »
Rogue Druid Hunter- Невероятно добро комбо ...
SP Affliction lock Restokin - По-добро от RMP ...
Hunter Restokin Elemental shaman - Доста добро комбо...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2009, 07:49:00 pm »
За ШП/ СЛ лок/Ресто друид трябва да си маниакално добър.Много труден сетъп и ако не си много над посредствен ще ви газят като ливади.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:3v3 set
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2009, 12:34:04 am »
Ти играеш друид ама май си нямаш идея какво е restokin нали ?  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2009, 08:08:59 am »
Лицето Monlew,знае какво е рестокин и го намира за пълно безмислен избор на таланти.Лично мнение,но освен няколко сайленсчета и фийър, които има поне 5 магии да се маха няма никакъв крауд контрол.Не броя изсмукания от пръстите рестокин билд, глупаво е.Или си Муункин или хийлваш.Следователно и билда не ми допада.И не знам кой те е вкарал във филма, че е много добър.Докажи ми го - на бас, че няма да можеш.И сигурно знам нещо за класа си - ей-така, допълнително.Колкото до душевните излияния - не се обиждам, не съм такъв човек.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:3v3 set
« Отговор #10 -: Октомври 23, 2009, 08:56:44 am »
Лицето Monlew,знае какво е рестокин и го намира за пълно безмислен избор на таланти.Лично мнение,но освен няколко сайленсчета и фийър, които има поне 5 магии да се маха няма никакъв крауд контрол.Не броя изсмукания от пръстите рестокин билд, глупаво е.Или си Муункин или хийлваш.Следователно и билда не ми допада.И не знам кой те е вкарал във филма, че е много добър.Докажи ми го - на бас, че няма да можеш.И сигурно знам нещо за класа си - ей-така, допълнително.Колкото до душевните излияния - не се обиждам, не съм такъв човек.

 Личи си колко си играеш друида и колко си пробвал Restokin... SP/SL-SL lock с Unstable affliction и подходящи таланти ги пръскате от бой.../Рестокина просто мачкаааа... Пробвай и ще видиш...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2009, 10:04:57 am »
Silence на Шадоу Прийст, Фиър на Лока и на Прийста  ? Какво не разбра ?
пс:И аз не знам на кАде отива света.
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 10:18:22 am от monlew »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2009, 05:41:16 pm »
Фист, пробвал съм с Афликтор и не ми хареса сетъпа.Може и аз да съм виновен - просто явно няма и много такива тиймове да видя, за какво представлява.Ако можеш постни 1 линкче, поне да видим какво представлява:
ПС:Акриос - има :)

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:3v3 set
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2009, 05:49:01 pm »
Rogue/Mage/ DSC Priest

Ench Shaman / Holy Pala / BM hunter

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:3v3 set
« Отговор #14 -: Октомври 23, 2009, 07:39:28 pm »
Фист, пробвал съм с Афликтор и не ми хареса сетъпа.Може и аз да съм виновен - просто явно няма и много такива тиймове да видя, за какво представлява.Ако можеш постни 1 линкче, поне да видим какво представлява:
ПС:Акриос - има :)

Не съм виждал клипове с този сетъп но на живо съм виждал как мачкат абсолютно всичко наред...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!