Автор Тема: Ressurect v arena ?!  (Прочетена 12004 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен speakercho

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: -11
Ressurect v arena ?!
« -: Октомври 05, 2009, 09:44:33 pm »
Искам да попитам дали е позволено да се ресва в арената,защото доста хора ми казаха ,че банвали за такива неща и реших да репортна 1 такъв юнак .

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 10:52:20 pm от speakercho »

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2009, 10:39:29 pm »
Няма забрана за подобно действие (все още).

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2009, 10:31:25 am »
Искам да попитам дали е позволено да се ресва в арената,защото доста хора ми казаха ,че банвали за такива неща и реших да репортна 1 такъв юнак .
Защо да е забранено. Ако тези срещу които играя са достатъчно тъпи да ме оставят да го съживя... не виждам проблем. Редмпшъна и резуректа имат 10 сек. каст, което е достатъчно време да очистиш някого.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2009, 10:41:13 am »
Паладин - балон който е 12 секунди спокойно си съживява партна.Доколкото знам в близард това не може да се прави затова и минава към бъговете.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2009, 12:17:11 pm »
Сигурен си че не може да се прави?

Мисля че може да се забрани магията да се ползва на определени зони само искам някой да ми потвърди че не може и в близард.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2009, 12:18:16 pm »
90% съм сигурен че не може макар да не сам играл ама нека jack каже със сигурност

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2009, 12:32:25 pm »
Сигурен си че не може да се прави?

Мисля че може да се забрани магията да се ползва на определени зони само искам някой да ми потвърди че не може и в близард.
Toчно, че тук явно не са забранени във арените, а би трябвало по моя информация.Нека все пак и jack да се изкаже как е в близ.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2009, 04:37:42 pm »
Вече имаше тема, в която бях обяснил как стоят нещата.И в близзард може да се рескаш, но тук и там има разлика във влизането/излизането от комбат.Ще пусна тикет да ми обяснят как точно стоят нещата-дали веднага като си пуснеш дивайн трябва да излизаш от комбат;дали, ако си в дивайн, но продължават да те бият, не тряба да стоиш в комбат и т.н.Като ми отговорят ще Ви дам най-точен и подробен отговор. :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2009, 05:37:48 pm »
Всъщност тук ако си с дивайн не излизаш от битка. Само ако се пожертва паладин за теб излизаш от битка.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2009, 06:04:20 pm »
В клипа ми за контеста съм показал единствения начин за успешен ресърект в ЕВО... излизане от комбат, веднага след което се пуска балона и се почва ресъректа. Разликата м/у близард и тук, е че докато ресъректваш и те вкарат в комбат трябва да ти спре каста, а тук докато си в балон не можеш да влезеш в комбат. Иначе в близард е разрешен резъректа и дори на турнири се е случвало да има ресъректнати...
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 06:06:04 pm от Corpses »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2009, 06:12:13 pm »
Цитат
Разликата м/у близард и тук, е че докато ресъректваш и те вкарат в комбат трябва да ти спре каста, а тук докато си в балон не можеш да влезеш в комбат
И тука вече се явява проблема.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #11 -: Октомври 06, 2009, 07:57:07 pm »
Не съм сигурен, но ако си в балон каста ти няма интеръпт.Следователно е мноого трудно да го интеруптнеш.Има резърект, но рядко се случва, защото в арени примерно никой няма да те чака да излезнеш от комбат, визирам хийлърите.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #12 -: Октомври 06, 2009, 08:09:11 pm »
Не съм сигурен, но ако си в балон каста ти няма интеръпт.Следователно е мноого трудно да го интеруптнеш.Има резърект, но рядко се случва, защото в арени примерно никой няма да те чака да излезнеш от комбат, визирам хийлърите.
Какво ще те спре да излезеш от комбат, ако си ЛОС-нал противника? ("пилар хънтинг" и т.н.)
А и говорим за ресърект интеръпшън, не за нормален каст. Доколкото се интересувах навремето дали това е бъг, из форумите пишеха това което казвам: Ресърекшъна се спира при влизане в комбат, тоест комбата го интеръптва, а балона не предпазва от комбат.. тоест и да си в балон, докато те атакуват -> не ти правят нищо освен да продължават да те държат в комбат, което тук не работи.
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 08:13:21 pm от Corpses »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #13 -: Октомври 06, 2009, 10:49:01 pm »
Да влиза се в комбат и каста се спира.Иначе е бъг.

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Ressurect v arena ?!
« Отговор #14 -: Октомври 07, 2009, 05:07:02 pm »
Пак не слушате внимателно ! сега ще го повторя и аз . Ако си в комбат и си пуснеш балона в близ неможеш да го дигнеш !(в ево можеш) но ако излезеш от комбат и си пуснеш балона в близ можеш да дигнеш парт-ра си