Автор Тема: Mind Control на арена??  (Прочетена 10099 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #15 -: Август 01, 2009, 01:28:12 am »
Май тук пишат хора които нямат приест.Магията се интеръптва и се маха при всеки дмг на прийста, след това 4 или 5 сек не може да бие приеста :) магията се маха с тринкет и върху играч действа 10 декунди, после се интръптва + това не излиза реалния спел бар ами някакъв измислен ..... :freak:
Като сме тръгнали да пишем да кажа , напследък много ме дразни шаман спела хекс.Според мен е бъгнат, при всеки демидж върху таргет под хекс трябва да те извади от хекс както мага, но при шамана аз си оставам в хекс, 8 секунден хекс който не пада никак  :doh: Ако е бъг  моля да се оправи ако може ако не трийте магията, а ако не е бъг - извинете ме  :cap:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #16 -: Август 01, 2009, 01:45:10 am »
Ако може, драги ми господине, че те подразнила магията, да изтрият даша на друида.Готов съм ако махнат хекса на шаман, да изтрият и даша на друида.Съгласен ли си?Комплексарията ти до никъде няма да стигне.Разбра се, че понякога е бъгава, просто пазиш тринкет и така.Далеч, не е толкова, OVERPOWERED, че на Ваше Преосвещенство Да Ви пречи, колкото си мислиш.Дайте на шамана 1 CC, 2 ма мърльовци почват да мрънкат и толкова.Като не те устройва, 160 лева е от озон играта, и нямаш проблеми.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #17 -: Август 01, 2009, 07:45:01 pm »
Мерси, за инфото долна суга моя   :doh:
Ако не вземат ДРУГИ мерки тогава да ги трият, нямам претенции за даша, да го изтръят ама хекса ти е много по бъгав, равно е на 10 секунден стън в който те млатят :) И аз в момента не говоря от името на друид, а на Уориър, Маг, и колкото да ти е странно ШАМАН ! Туй че си свикнал да пбеждаваш само с бъг, не е мой проблем. Дано се ъпдейтнем скоро и да е оправен, няма да ти отговарям на следващия пост  :cap:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #18 -: Август 01, 2009, 11:57:41 pm »
хекса си е наистина голямо предимство имайки предвид че ако си на елементал тива са един flame shock(100% крит на lava burst)+lava burst+ chain lightning+ lightning bolt+(ако е останало време пък и да не е пак си аут) lava burst и това спокойно смъква герой с 25+К животец пък било то с арена предмети или не

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #19 -: Август 02, 2009, 12:50:22 am »
хекса си е наистина голямо предимство имайки предвид че ако си на елементал тива са един flame shock(100% крит на lava burst)+lava burst+ chain lightning+ lightning bolt+(ако е останало време пък и да не е пак си аут) lava burst и това спокойно смъква герой с 25+К животец пък било то с арена предмети или не

Ало нашия ти по колко спела едновременно cast-ваш е  :doh: Иначе ми са струва , че говориш наизуст напрао .... В арената и тебе та бият , хелваш съотборника ( като си със шаман говоря ) и още доста фактори ти тва го представяш в идеалния вариант положението .

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #20 -: Август 02, 2009, 12:56:09 am »
И аз ти говоря от името на Паладин,Лок,Войник и ДК.Но понеже си един пълен провал и си на ресто, където даш не ти трябва много, на заколение.Въпроса е, че после ще плачкате, къде ви е дашчето, че сте толко нърфнати.И без хекс на арена си ми на 3-4 критикала, така, че не е въпроса, че хекса ни прави богове.Алейн го каза, че сто пъти проблема не зависи от него.Започнахме да ви понабийваме шаманите, и веднага големия рев се започна, а аз какво да кажа, за воина, който в блейдсторм слага и мортал страйк и слам?Или за паладина с трите абсорба един след друг ?С леко удълженото времетраена на фийъра ? С вашия даш, който не веднъж се спасявате?И не, не съм свикнал да побеждавам.Шаманът иска умения, аз не смея да кажа, че го владея,но просто не си ти човекът, който ще ме съди.Да, и аз очаквам ъпдейта с нетърпение, защото и с хекс и без хекс, пак ще те бия на тупан.
ПС:И спазвай учтивия тон!Аз не те обиждам, така, че си запази селските епитетчета за пред блока.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #21 -: Август 02, 2009, 08:59:17 am »
Ало нашия ти по колко спела едновременно cast-ваш е  :doh: Иначе ми са струва , че говориш наизуст напрао .... В арената и тебе та бият , хелваш съотборника ( като си със шаман говоря ) и още доста фактори ти тва го представяш в идеалния вариант положението .
едва ли ще си хийлър на елементал както съм написал или пък на еnchancement един хийл и мана 0
и + е за последователност не за едновременно
ако погледнеш малко по от близо ще забелеших това
« Последна редакция: Август 02, 2009, 10:08:22 am от N0MAD »

Неактивен Fifita

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 54
  • EVO Karma: 6
  • evo user
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #22 -: Септември 15, 2009, 11:23:19 pm »
Will of the forsken не маха Mind Control,но ина4е с един два удара наистина може да се спре!

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #23 -: Септември 24, 2009, 02:39:00 am »
Позволете да се намеся и аз  :-)
Не съм проверявал какво пише на спел-а от ево шаман :excl:
Но от близард знам, че от там о6те е малко по (OverPowered) отколкото sheep-a na maga (с изключение на CD-то) :excl:
На spell-a си пише.. "damage MAY interupt the efect" (цитирам по спомен)  :excl:
Което ще рече "щети МОГАТ да прекъснат ефекта"
"могат" не значи "ще" и за това е много яка магия.. но тук няма никакъв шанс да се прекъсне освен с тринлет или расово :excl:

А относно по темата.. съжалявам но само веднъж са ми cast-вали Mind Control и аз веднага го махнах с расовото.. и не знам как работи тук :excl:
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 02:41:06 am от BerserkeR880203 »
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #24 -: Септември 25, 2009, 04:14:18 am »
Will of the forsken не маха Mind Control,но ина4е с един два удара наистина може да се спре!
Хмммм... Every man for himself го премахва..
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #25 -: Ноември 20, 2009, 08:56:38 pm »
 Аз съм Human и си го махам.. който не е си има тринкет съответно.. Който няма тринкет.. къде е тръгнал PvP без едно много важно умение
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #26 -: Ноември 22, 2009, 03:23:03 pm »
Аз съм Human и си го махам.. който не е си има тринкет съответно.. Който няма тринкет.. къде е тръгнал PvP без едно много важно умение

Еми тръгнал е да си вземе съответния тринкет. :doh: Как без ПВП ще си вземе тринкет за 32к хонър
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2009, 11:48:51 am »
щом ви бият приест и мейдж значи не сте добър тиим, вярно мага не е толко слаб но приеста пада от уориър за секунди независисмо резилънса

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #28 -: Ноември 28, 2009, 07:46:03 pm »
щом ви бият приест и мейдж значи не сте добър тиим, вярно мага не е толко слаб но приеста пада от уориър за секунди независисмо резилънса
Тези изводи,който важат за теб няма смисъл да разпространяваш на целия сървар.Мейдж/Приест е най-доброто 2вс2 комбо.И приеста не пада за секунди и резилънса има значение.

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Mind Control на арена??
« Отговор #29 -: Декември 07, 2009, 01:48:43 am »
Позволете да се намеся и аз  :-)
Не съм проверявал какво пише на спел-а от ево шаман :excl:
Но от близард знам, че от там о6те е малко по (OverPowered) отколкото sheep-a na maga (с изключение на CD-то) :excl:
На spell-a си пише.. "damage MAY interupt the efect" (цитирам по спомен)  :excl:
Което ще рече "щети МОГАТ да прекъснат ефекта"
"могат" не значи "ще" и за това е много яка магия.. но тук няма никакъв шанс да се прекъсне освен с тринлет или расово :excl:

А относно по темата.. съжалявам но само веднъж са ми cast-вали Mind Control и аз веднага го махнах с расовото.. и не знам как работи тук :excl:

Hex-a na shamana raboti na principa na Fear-a na Lock-a. Sled opredelen dmg efekta se premahva. A tazi duma "MAY" v opisanieto na hex-a (dokolkoto si spomnqm) izobshto ne e ot zna4enie, zashtoto ne raboti. Ot lichen opit go znam shtoto na 1 BG bqh hex-nat izmejdu 5-6 hordi, koito me nalivaha qko, dokato za gyrba mi imashe Holy Pala, koyto spameshe heal... i, povqrvayte mi, toq hex me dyrja 10 sec bez da uspeq da izbegna efekta...
Rini shi va izrini!