Автор Тема: най мирния сервер или да  (Прочетена 12737 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

goadwe

  • Гост
най мирния сервер или да
« -: Юли 27, 2009, 02:09:34 am »
Много интересно ми беше докато си дигах героя , забавлявах се истински до като вдигах в СТВ И Танарис, алита/хордаци на всяка крачка бой е**н и сръбска музика ... , картинката се нарушаваше единствено от някои дебилен 80-ти левел алианс които сигурно си мислеше за големия мъж като те убие с 1 удар.... дигах и си мислех еха тука сигурно не се спират с БГ-тата ...
Да обаче останах разочарован..... за близо 2 месеца на тоя сервер съм играл само WSG и то някаква смешна броика от сорта на 5-6 , и то не защото не съм записан а чисто и просто няма опоненти .... случвало се е да има записани по 20 хордаци и о миракъл броиката 4-5 алианса....
не мога да разбера този сервер ПвЕ ли е само ..... и ако искам да поиграя малко ПвП трябва да дебна като дебил герои с 40 левела под мен или да си оставя един герой 40-ти левел и да си правя ПвП-то в Бооти Бай. Преди това играх в сървер поне наполовина по малък като хора ( поздрави на сички krowow-ци [  малко не мога да го напиша на БГ]) и всеки ден се правеха Бг-та случвало се е да има 2 WSG i 1 AB  по едно и също време.
Заради това скъпи Манекени ( Алианси) обърнете малко внимание и на другия аспект на играта .... Ние сме хордата , писна ни от дуели писна ни от арени, писна ни от инстове искаме малко кръв ...... ще ви чакаме на Battleground !!!
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 02:15:49 am от goadwe »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #1 -: Юли 27, 2009, 02:16:16 am »
В сървъра е мания да 'събират' итеми. И повечето са на мнение от рода на 'За какво да се бием, като нямаме full сетове'. Друго явление е, 'за какво да ходим да се бием, като не познаваме останалите си съотборници.' Ставал съм свидетел на такова мислене в сървъра не веднъж и явно това никога няма да се промени. Един съвет, намери си гилдия или си създай и вкарай в нея само хора, които наистина знаят как да се забавляват.

goadwe

  • Гост
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #2 -: Юли 27, 2009, 02:17:49 am »
Защо си мислиш че вече не сме го направили  :cap: изместихме целия гилд и пак сме си заедно просто търсим малко разнообразие ....

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #3 -: Юли 27, 2009, 02:18:51 am »
Защо си мислиш че вече не сме го направили  :cap: изместихме целия гилд и пак сме си заедно просто търсим малко разнообразие ....

Е значи сте стабилна гилдия и ще знаете как се провокира да ви мразят.  :freak:

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #4 -: Юли 27, 2009, 10:42:34 am »
Просто, трябваше няколкото хордски гилдии от Кро да санат , алиански гилдии тук и щеше да се получи чудесен баланс, сега стана тъкмо обратното. Тук и преди великото преселение от кро хордата са били доминиращата страна, а сега и ние като се включихме станана тотален превес. До някаде ги разбирам алиансите, и аз да ида на няколко БГ-та и да не зема никакав хонор, и да ям само бой , и на мен ще ми мине мерака за ПвП .
« Последна редакция: Юли 27, 2009, 11:26:57 am от xukc »
Ironya
<Destiny>

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #5 -: Юли 27, 2009, 11:11:01 am »
Заради това скъпи Манекени ( Алианси) обърнете малко внимание и на другия аспект на играта .... Ние сме хордата , писна ни от дуели писна ни от арени, писна ни от инстове искаме малко кръв ...... ще ви чакаме на Battleground !!!
Мммм... проблема ти може да се реши. Правите си Алианси цялата ви гилдия и веднага сте на БГ. От Ордата винаги има записани, така че ще улесниш и нас от Алианса които чакаме да се попълнят ....5 бройки за БГ. :cap: Алейн оправи проблема с равновесието в бройките Алианс/Орда които участват, другото е до желаещи и организация в БГ. Не мога да разбера как става така, че си зарязват хийлъра(Алианс), пръскат се из цялото поле и после се чудят защо стана така, че пак паднахме. От значителния си брой БГ(Warsong Gulch) стигам до извода че БГ-то продължава, докато на Ордата не и хрумне да се качи горе(след10тата мин. игра) или докато някой не се отпише и бройката падне под 5. Така че си направете Алианс, ако искате БГ. Рядко ми се случва да участвам в БГ с тотален превес на Алианс. Не че не става, но след 21 часа това е най-честата картинка на БГ. Приятна игра на всички. :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

FireSoul

  • Гост
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #6 -: Юли 27, 2009, 11:17:39 am »
Проблема се решава с това да минете към алитата. Така разбира се ще има баланс. Зависи обаче кое обичате повече - играта или ордата?

goadwe

  • Гост
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #7 -: Юли 27, 2009, 11:43:02 am »
като чета оставам с впечатление че алиансите са 15 човека ... как си правите раидовете бе хора ! ;-D

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #8 -: Юли 27, 2009, 12:01:36 pm »
като чета оставам с впечатление че алиансите са 15 човека ... как си правите раидовете бе хора ! ;-D
Райдовете са повече от успешни, благодаря. Но не всички са фенове на pvp и battlegrounds. Някои си падат по репутации, други си правят куестите.
Определено ще обичат играта повече, но на кой му се разделя с герой, пък бил дори и 30ти - 40ти левел. Каква дилема за решаване имат само. От друга страна социалните им контакти няма да пострадат, защото цялата гилдия може да се премести. Каквото и да си решат, избора им ще е труден.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #9 -: Юли 27, 2009, 12:57:21 pm »
Алиансите са пре пре достатъчно, вингаи имаме 40 80ки онлайн след 21ч. Винаги пиша в World "айде wsg, им хорди" и получавам или нещо от рода - на накс сме, е** си майката само хонор им прайме - не рабра ли че всички алита са простаци и не могат - зарежи пич, няма сми  :freak: Много много рядко имаме WSG с предимсво и то е ако, наистина облечени и сподобни играчи се присъединят и не се отделяме от цялото. И пак е момента да повдигна темата, че според мен е също малко безсмилен БГ, когато имате 3 паладина както стана преди дни - Unholypower,  Jasa (според мен чудесен хийлър) , Litafort (или нещо подобно) , и тримата се пробвах да ги убия, 1балон, 2ри балон на третия идват другите и ме убиват :) Как можем да убием хийлър, който с тая охрана можем само Роугове и Друиди да го убием (Stealth) като той е 24 секунди ИМУН !
Айде приятна ви игра дано тази вечер или някоя скорощна такава има свястно БГ :)

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #10 -: Август 04, 2009, 01:23:03 am »
скука сте алиансите според мен  :doh: :doh: :doh:
 До сега  от както игая wow сам очаствал само в 2-3 свестни бг и то пак нямахте шанс.Според мен не само бг не стават то и мелета покраи градовете няма ако ние не доидем кам SW няма и да се сетите да се отбиете кам наще градове ваобще някои има ли черна боина мечка ( for the aliance) таи де земете се в раце и покажете какво можете ще ви чакаме елате ни на гости  :wink: :wink: :wink:

Неактивен Enjoy_m

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 257
  • EVO Karma: 12
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #11 -: Август 04, 2009, 02:03:11 am »
Скука сме,така е.Много рядко се организираме сериозно за някое ПвП.Всички гледат да ходят на Нахх или да вдигат няква реп.Имало е БГ-та,в които и Алианса сме печелили,но се броят на пръсти(на едната ръка :freak: ) ... Какво да можем?Някои могат,но колкото и да е 3-4-5+ vs. 1 не опира до ПвП билд или умения... :clover:
Последно помня в ББ 4в5 А/Х и хордите викат още 5 "желета" ... можете-викате.Ние сме малко и едвам се събираме  :smart:
THIS...IS...MADNESS !

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #12 -: Август 04, 2009, 02:54:46 am »
епа не сте толкова малко Alliance: 13450 (46.84%)  Horde: 15265 (53.16%) 
и то не е само в броя като няма желание за  бой няма как да стане !!! на сила нестава
пак и тряа малко организация !!!!
« Последна редакция: Август 04, 2009, 02:56:35 am от edinakaa »

Неактивен edinakaa

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 190
  • EVO Karma: -10
  • Side: For The Horde
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #13 -: Август 04, 2009, 02:59:18 am »
скоро може да има великото преселение на народите (хордите)  :wink: :wink: :wink:
пак като доидем в sw  ви щете-нещете ша доидете!!!!

Неактивен thetruth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 114
  • EVO Karma: -4
Re:най мирния сервер или да
« Отговор #14 -: Август 04, 2009, 03:33:25 am »
Аз лично предлагам да се организират по често турнири 2ки 3ки 4е и 1в1 за да може алианса някак си да са примамят кам БГтата  :freak: инак ще си кибичат в Накс и ще се радват на безполезните си предмети защото , скъпи алианси основната идеа на World of Warcraft е да стават мелета  :wink: :wink: :wink: Живнете малко !! :exclaim: :exclaim: :idea: :lol:


 :clover: