Автор Тема: For The Horde!  (Прочетена 13960 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #45 -: Юли 13, 2009, 05:46:10 pm »
Според мен трябва нещо като Battleground organizer  :confused:

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:For The Horde!
« Отговор #46 -: Юли 13, 2009, 05:49:39 pm »
Не приемай поста ми като нападка, но би ли показал трейнинга си срещу двукратно превъзхождащ те противник. Тогава ще оправдаеш напълно ника си - Corpses. В битките 10 vs 10 сме равни.

Нищо равно няма, нещата при алитата са трагични. Лично аз толкова слаби алита не съм срещал никъде другаде.
Преди си играх с али, ако се бях логнал и тук с алианс досега щях да остана без нерви.
При все струва ми се че работата малко ще се пооправи и то не защото ще се организирате по добре, ами защото в БГ за щастие ще започнат да влизат и хора които ги бива в ПВП-то. Не искам да обидя никого > напротив аз самия желая да правим колкото се може по - интересни БГ - та. Оттука веднага се местя да постна и своето мнение в темата за най-добрите, че като я четох ми се струваше като за заглавие ........... Най-близките ми или Най - .................... 

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:For The Horde!
« Отговор #47 -: Юли 13, 2009, 05:50:05 pm »
Не приемай поста ми като нападка, но би ли показал трейнинга си срещу двукратно превъзхождащ те противник. Тогава ще оправдаеш напълно ника си - Corpses. В битките 10 vs 10 сме равни.
Всъщност, моя пост прозвуча леко като нападка, а не е. Това го казах, като свидетел на 10v10 WSG, няколко часа след като вдигнах 80... И във въпросното WSG наблюденията ми бяха следните (а като хийлър мога само да седя и да наблюдавам действията на дпс-тата които хийлвам) :
1. ДПС-тата им все1 таунтваха нашите, като ги караха тотално на пренебрегнат наличието на хийлър в противниковия отбор.
2. И да види хийлъра отзад, опита му да намали ефикасността му беше само като се пробва да му налее някаква доза дмг.. която явно не беше достатъчна, докато "пазачите" на хийла го сваляха. Никъв опит за CC/Interrupt или нещо по креатижно, просто ДМГ ДМГ ДМГ.
3. Стрес и изгубване на контрол тип "A сега какво?!" след някоя друга проява на противника.

... и т.н.
Демек, липсва опита. Целта не ми е да покажа някаква надменност или нещо от сорта, просто споделям факти, защото в ордите се наляха бая хора навикнали на интензивно пвп... нещо което при али-тата липсва. 
Това е и причина за нежеланието на някои да влизат въобще...

п.с. тва си е лично мое виждане в/у проблема

едит: Joff, малко остана до "Join as group" бг-тата!  :twisted:
« Последна редакция: Юли 13, 2009, 05:54:17 pm от Corpses »

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:For The Horde!
« Отговор #48 -: Юли 13, 2009, 06:13:24 pm »
И преди докато аз още играех в ЕВО го имаше този проблем, но доста често се събирахме 10 в 10 и ставаха хубави БГ-та.Друг е въпроса колко нерви съм изхабил по БГ–тата, когато нямаше никой, които да знае какво да прави.Сигурно 100 пъти съм умирал с флага в УСГ в нашата база след като не съм видял и 1 хийл от страна на другите в бг-то.НО като почнах да си пиша с КАПС и да се опитам да им обясня какво да правят се получаваха понякога нещата.Има много хора, които слушат и разбират какво им се говори.Има и такива, които не трябва да им обясняваш и си знаят какво да правят.Просто трябва някой по-опитен да се нагърби да организира хората в БГ–то, да им казва какво и как да правят и да изхаби доста нерви.Няма да стане от 1 път няма да стане и от 10, но ще стане.Трябва практика и комуникация.Ако всеки си прави каквото си иска няма как да стане.Вярвам, че бившата ми фракция в ЕВО има сили да се противопостави на ордите в БГ-тата.Успех. :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:For The Horde!
« Отговор #49 -: Юли 13, 2009, 07:35:52 pm »
Според мен трябва нещо като Battleground organizer  :confused:
На това съм съгласен. Аз преди го предложих, но беше отхвърлено от сегашния ГМ...
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #50 -: Юли 13, 2009, 08:14:39 pm »
В такъв случей предлагам на Алеин (незнам кой ти е отхвърлил препожението ) да се избере по 1 такъв за алианс и хорд и те да организират батъулграундите и да наблядават за проблеми и спорове :)

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:For The Horde!
« Отговор #51 -: Юли 13, 2009, 08:32:37 pm »
И в какво ще се състои работата на въпросния организатор? Ще напише съобщение в чат канала "Запишете се за УСГ."?Или ще накара на сила да се записват хората?Пак Ви повтарям-не сте малки сами да се организирате.Просто нямате желание за това.Ако Алеин сметне, че такава длъжност ще е от полза, да направи по 1 отговорник за всяка фракция.Но за мен е напълно безсмислено, защото ВИНАГИ можете да се организирате, ако имате желание.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #52 -: Юли 13, 2009, 08:56:29 pm »
Oтчасти прав, отчасти не  :cap:
На някой хора определено им трябва организатор, особено за алианса е много необходим, благодаря за мнението все пак  :fun:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:For The Horde!
« Отговор #53 -: Юли 13, 2009, 10:54:16 pm »
Опаа
Хорди писали всг 13 алианси 2  :smart: :smart: :smart:

Skullboy

  • Гост
Re:For The Horde!
« Отговор #54 -: Август 19, 2009, 03:49:26 pm »
Ураааа... парвият ми отговор ''така няма и пострадали, поне физически.'' да ама има много психически пострадали.И ми е чудно едно за какво алитата се вартят из Northrend като мохи без глави?Като могат да направят 1 раид до OG или UC или кадето искат?
BTW още сам малак левел честоя стоя в OG но нито веднаж не сам виждал алита да ни нападнат

Неактивен kennelcrash

  • Knight
  • *
  • Публикации: 41
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:For The Horde!
« Отговор #55 -: Август 19, 2009, 04:13:03 pm »
Паника е прав. Нямах за цел да ви обиждам,а да покажа, малко или много, че не ви пука особено. А за Джак ще кажа...
1. На въпроса "Каква чест, какви 5 лева?!" ще отговоря така: В реалния живот чест няма, дай поне във виртуалния да се залъгваме, че съществува. Половината неща от тези, които правиш в УоУ, не можеш да ги направиш в живота. Къде другаде ще пребиеш тия дето те дразнат. Никъде... +тва така няма и пострадали, поне физически.
2. "Ако денят Ви се осмисля от това колко боса или "противници" сте убили, положението е трагично." И тук си в грешка. Денят ми не се осмисля от това. Играта ми се осмисля от това. А колко трагично е погледни точка 1. Като няма къде другаде то поне в УоУ да може. То и затова УоУ е толкова играна игра... защото те привлича с това, че ти си там.
Момче иди в некой бар ,напии се , забии некоя **** ,че като гледам си изгубил интерес към реалния живот!  :woot:

Byakuya

  • Гост
Re:For The Horde!
« Отговор #56 -: Август 19, 2009, 04:17:09 pm »
Момче иди в некой бар ,напии се , забии некоя **** ,че като гледам си изгубил интерес към реалния живот!  :woot:
Може и да е загубил интерес, но е напълно прав. А и той си казва, че не е така, но колко го вярва де...