Автор Тема: какъф е смисъла на wsg  (Прочетена 16733 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мanaburn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #45 -: Декември 10, 2009, 09:48:19 pm »
Нямам ринг нито донейт итеми,като не вярваш си е твой проблем мен не ме бърка казваш къде и кога и веднага правим дуела.  :cap:
Едит:Нека не се отклоняваме от темата пиши ми ингейм:Osran.

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #46 -: Декември 10, 2009, 11:04:36 pm »
Нямам ринг нито донейт итеми,като не вярваш си е твой проблем мен не ме бърка казваш къде и кога и веднага правим дуела.  :cap:
Едит:Нека не се отклоняваме от темата пиши ми ингейм:Osran.

1. Знам кой си  :freak:
2. Вече не играя wow
3. Въпросът не е дали имаш донейт итеми, а дали някой ти е дал, дори и за малко.
Айде стига оффтопици наистина. :clover:
ПП: без лоши чувства, нали? :)
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен Amaru

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: 5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Afeni(del)/Neitiri
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #47 -: Януари 10, 2010, 01:35:26 am »
Темата е доста забавна :) а скрииновете с паладините ме разбиха хахах , доста са изнервя6ти с тея балони :)
I refuse to be a role model
I set goals, take control, drink out my own bottles

Неактивен peio

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #48 -: Януари 10, 2010, 05:51:40 am »
С извинения  , но абе да еба майка му оправете роговете и ще видите каво значи OP да е ба и скапаните ннобкси паладини и висчко останало дадасдасдсадас дсдфжсжьдг ц
Never retreat , never surrender !
Phor ...

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #49 -: Януари 10, 2010, 08:54:45 am »
С извинения  , но абе да еба майка му оправете роговете и ще видите каво значи OP да е ба и скапаните ннобкси паладини и висчко останало дадасдасдсадас дсдфжсжьдг ц

Виж, то си е и до човека, който играе със съответния герой. Ако роуга си знае работата паладина няма шанс, но все пак паладина има невъзможни работи като балон и Lay on hands.. Така че ако тези две неща са в куулдаун наистина роуг може да бие паладин, но иначе е само въпрос на шанс (поне аз така мисля - докато свърши маната на паладина роуга трябва да се държи..)  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #50 -: Януари 11, 2010, 10:19:01 am »
rogue  :lol:
тези ги убивам с един удар,когато ме нападнат де,иначе не обичам PVP  :confused:
« Последна редакция: Януари 11, 2010, 10:22:46 am от Abrucci »

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #51 -: Януари 12, 2010, 03:46:33 am »
http://prikachi.com/images.php?files/1198515d.jpg ето как Va*inka  (пак хийл, с което стават 6) през цялата игра беше с Fllipy...

Извинявам се, но не се здържам да попитам на тази снимка... http://prikachi.com/images.php?files/1198515d.jpg Va*inka ... Видях нещо което не ми се побира в ума... Значи... Той/тя е хеалер... Не се ли заглеждате в бъфовете... Първо  Beacon of Light, което ти трябват поне 50 точки в холу дървото, за да го имаш, второ Redoubt, за което трябва да имаш поне 35 точки в протекшън дървото, трето Gurded of the Light за което ти иска 40 точки в протекшън дървото...  Или аз не мога да гледа, или това не са неговите/нейните бъфчета, но ако са са много очудващо и нямам представа как може да има поне до 50/40/0 точки освем ако при хордите дървететата с двойни таланти не бачкат и да си ги сменя... Просто някой по умен от мен, да ми обясни, че да не взема да се объркам, а и Beacon of Light в последно време до колкото гледах се показва и на други в райд/парти групата като има хеалер който си я е кастнал. Обяснете моля, че не разбирам... :( (сигурен съм, че съм объркал нещо, но нека го оставя на специалистите)
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #52 -: Януари 12, 2010, 09:44:54 am »
Извинявам се, но не се здържам да попитам на тази снимка... http://prikachi.com/images.php?files/1198515d.jpg Va*inka ... Видях нещо което не ми се побира в ума... Значи... Той/тя е хеалер... Не се ли заглеждате в бъфовете... Първо  Beacon of Light, което ти трябват поне 50 точки в холу дървото, за да го имаш, второ Redoubt, за което трябва да имаш поне 35 точки в протекшън дървото, трето Gurded of the Light за което ти иска 40 точки в протекшън дървото...  Или аз не мога да гледа, или това не са неговите/нейните бъфчета, но ако са са много очудващо и нямам представа как може да има поне до 50/40/0 точки освем ако при хордите дървететата с двойни таланти не бачкат и да си ги сменя... Просто някой по умен от мен, да ми обясни, че да не взема да се объркам, а и Beacon of Light в последно време до колкото гледах се показва и на други в райд/парти групата като има хеалер който си я е кастнал. Обяснете моля, че не разбирам... :( (сигурен съм, че съм объркал нещо, но нека го оставя на специалистите)

Бекона може друг да му го е сложил.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #53 -: Януари 12, 2010, 10:08:41 am »
rogue  :lol:
тези ги убивам с един удар,когато ме нападнат де,иначе не обичам PVP  :confused:
Да,роджетата наистина са много ощетени от към таланти,което ги прави доста неподходящи за ПвП...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #54 -: Януари 12, 2010, 10:13:36 am »
Това,едно на ръка....има доста хорадето не са с добре подреден билд,не добре облечени според класа сои и само мрънкат...там е проблема, а не само да се мрънка,че някой си бил бъгав,само,защото е по-силен от друг  :cap:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #55 -: Януари 12, 2010, 02:00:31 pm »
Бекона може друг да му го е сложил.


Да, ама нали викат, че е на холу, не на холу/прот....
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #56 -: Януари 12, 2010, 08:23:34 pm »

Да, ама нали викат, че е на холу, не на холу/прот....

Те и на мен викаха, че съм бил на холи(само защото съм хилър) ама бях прот с хийлинг итеми. :)
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен otnovohigh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: 4
  • bokluk
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #57 -: Януари 19, 2010, 06:39:46 pm »
Никакъв  :blink:

Неактивен peio

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
Re:какъф е смисъла на wsg
« Отговор #58 -: Януари 19, 2010, 11:41:15 pm »
Виж, то си е и до човека, който играе със съответния герой. Ако роуга си знае работата паладина няма шанс, но все пак паладина има невъзможни работи като балон и Lay on hands.. Така че ако тези две неща са в куулдаун наистина роуг може да бие паладин, но иначе е само въпрос на шанс (поне аз така мисля - докато свърши маната на паладина роуга трябва да се държи..)  :clover:

Хахах и как смяташ рога да се държи докато на паладина ми свърши маната , това да не е да береш череши , стегини се  :doh:
Never retreat , never surrender !
Phor ...