Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 435546 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1530 -: Февруари 11, 2012, 09:00:45 am »


1) Ми защото са неемоционални разговорите ми по телефона  :wink:
2) Само куфар - 2 бр. бельо и т.н. При жените има и: презервативи, интимни кърпички, интимни попивателчета (знам ли как се казват, това което попива, когато се възбудят на обществено място), шампоан, лусион, парфюм, аксесоари към дрехите, няколко модела дрехи, гримове и т.н. Красотата си иска грижа - забележете момичетата колко аксесоара имат по дрехите си + пиърсинг + всичко останало, и колко имат момчетата...  Аз ако се накича така, миии няма да ме приемат много добре   :cap:
3) Ми то в мъжката тоалетна пикаеш, миеш ръцете и излизаш, малко да се пооправиш и толкова. Разговори - миии, ако не си комуникативен, и на площада да си, пак няма да завържеш разговор.
4) Че то вече има капачки като консервите - дърпаш и готово. А има и отварачки за бутилки/лъжица/ръба на масата/някое друго чудодейно приспособление.
5) То и при момичетата не им дреме, а се чувстват комфортно и има солидарност - еее, кви са готини  :up:
6) Подстригването - само с машинка и айде, мда, по-евтино е, ама друго си е да си те галят с коса и цункат, нали...
7) А 5 лева, тука е 13 евро 3 бр. боксерки...
8) То и при момичетата не е фактор - в България може да е фактор, но навън не е. Мда, готини цици <=> "Вашето CV ни заинтересува много"   :wink:
9) И при момичетата са, а ако ти прави благо да ти каже хубави думи, само се радвай И не питай   :up:
10) То има и много момичета, които не носят чантите си, а има едни малки малки чанти дето са много стилни!
11) Че и те ходят сами - "И сам война е войн"

А сега да коментираш 21ва точка , щом си толкова отворен :D
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1531 -: Февруари 11, 2012, 01:28:42 pm »
ем аз ще кажа,че познавам достатъчно момчета, които ходят на кола, а съм говорила с козметичката си и тя ми е казала,че мъжете използват почти всички услуги,които и жените ;) А дори познавам и момче,което ползва епилатор, така че и тя отпада ;)
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1532 -: Февруари 11, 2012, 05:14:47 pm »
Говориме за хетеро сексуални мъже , а не за метро сексуални или там както се наричат тия невероятно комплексирани същества . Единствената причина , поради която читав мъж си обезкосмява краката е , ако се занимава с някъкъв спорт който го изисква тва . Например един колега се занимава с ММА и разправя , че ако не се обезкосми , опонентите го скубат по крачката при хватките  :freak: А като много "мъже" ползват ползват всички козметични услуги като жените , дали си обезкосмяват и цепките отзад , ми е интересно , и дали ти се вижда мъжествено тва ?  :freak: :doh: :devil:
« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 05:52:11 pm от IvoArsov »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1533 -: Февруари 11, 2012, 06:24:14 pm »
метро сексуални или там както се наричат тия невероятно комплексирани същества
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82  :clover:
Wiki: Пример за метросексуален мъж са редица известни личности: футболистът Дейвид Бекъм, актьорите Том Круз, Брад Пит и много други.
Не мисля, че мъжете-горили са
               мъжествени

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1534 -: Февруари 11, 2012, 06:44:05 pm »
Добре бате , отивай да си обезкосмиш "геврека" и краката веднага  :freak:
Ако си " горила " , демек да си вунясал , ама яката по гърба и гърдите , и си между 20 - 30 години , айде , може да се обезкосмиш , ама за крака и ръце .... е не , нема нужда да сме толкова толкова големи перфекционисти. Или да ходиме на козметик да ни маха пъпките , ако имаме такива . Според мене , мъжът трябва да не подържа тялото си по подобен начин , фитнес и квартални мачлета са напълно достатъчни.Все пак от нас се очаква да не впечатляваме жените само с външен вид . Другото е чиста компесарщина , независимо , кои извесни личности са се обезкосмили. Така де , един читав мъж , не би трябвало да подръжава на Бекъм , Брат Пит или Джони Деп.

P.S. Обаче само колко готино се гониме из форума . Обожавам да споря  :cool:


Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1535 -: Февруари 11, 2012, 07:02:19 pm »
Добре бате , отивай да си обезкосмиш "геврека" и краката веднага  :freak:
Ако си " горила " , демек да си вунясал , ама яката по гърба и гърдите , и си между 20 - 30 години , айде , може да се обезкосмиш , ама за крака и ръце .... е не , нема нужда да сме толкова толкова големи перфекционисти. Или да ходиме на козметик да ни маха пъпките , ако имаме такива . Според мене , мъжът трябва да не подържа тялото си по подобен начин , фитнес и квартални мачлета са напълно достатъчни.Все пак от нас се очаква да не впечатляваме жените само с външен вид . Другото е чиста компесарщина , независимо , кои извесни личности са се обезкосмили. Така де , един читав мъж , не би трябвало да подръжава на Бекъм , Брат Пит или Джони Деп.

P.S. Обаче само колко готино се гониме из форума . Обожавам да споря  :cool:




Johny Depp - Ах тази ексцентрична горила...  :freak:  :freak:  :freak:
Е не казвам да се ходи при козметиците и да сияеш от красота...
То си е и до човек... Знаеш ли какво значи горила... Не си виждал и така говориш... Ти като отидеш на море лятото можеш ли да се покажеш с твоя личен пуловер ? А краката ти да завират от твоя личен чорaпогащник...
Не е нужно да си епилиран на mах и да приличаш на някакъв... Но не бих казал, че това е лошо, винаги си има мяра за всичко...
Също много селски ми изглеждат някви дебели чичковци на 40-50 години с някви бради, бакембарди, мустаци, ми извинявай, ама ако това го приемаш за нормално...
Нали имаше едно сравнение за англичаните и българите, когато отиват на среща: Англичанинът е винаги избръснат до синьо и леко пийнал, а българинът е пиян до синьо и леко избръснат (ако е за среща с приятели е брадясал като български поп на задушница)...

P.S: Това, което ме накара да се усмихна е, че в момента имам спор в различни теми с един опонент и накрая той се предаде !!! (offline e...)  :freak:  :freak:  :freak:
« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 07:04:15 pm от Abken »

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1536 -: Февруари 11, 2012, 07:19:39 pm »
Все пак от нас се очаква да не впечатляваме жените само с външен вид

искаш да ми кажеш,че жените не можем да впечатляваме с друго и за това се поддържаме? И не ти говоря за метросексиални мъже, говоря ти за нормални момчета,които се поддържат в един приличен и спретнат вид :) И да ти кажа не само на вас не ви е приятно да плюете вълма косми :) If you know what I mean  :-)
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1537 -: Февруари 11, 2012, 07:50:47 pm »
Абкене , ТИ ЧЕТЕШ ЛИ КВО ПИША , бе бате  :freak:
Махайте си пуловерите , ако искате , говоря за по слабо окосмени индивиди , като мене такива , дето си купуваме пуловери , щото си немаме естествени  :cool:
Махането на косми от краката , е ненужно , защото , тва не е до спретнатост ( според Ванина) а до некакво позьорство. Обяснете ми , защо аджеба , един мъж , който има хубава професия , стабилна приятелка и т.н. ше тръгне да си епилира краката ???
Ванина , много добре знаеш мнението ми за жените и с кво трябва да ни впечатлявате . Простия пример - сегашната ми приятелка е висока почти колкото мене ( 1.90м според мен е много за жена ) с фиксатори за зъби ( нищо че е на 23 , сега решила да си ги оправя ), с ебати огромния нос ... абе не е типичната хубавица , ма нема лошо , разбираме се . Но е прието жените да се подържате малко повече , прическа , маникюр , ала бала . И да знам какво имаш впредвид. Аз ви говоря за мъжко обезкосмяване на крака ( не знаех че си падаш по така наречения food fetish , та да плюеш вълна на поразия ). Най-общо казано се обезкосмяват интимни части , подмишници , лице , може и гръб , гърди и пръсти . Не се обезкосмяват ръце , крака , задник . 
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1538 -: Февруари 11, 2012, 08:04:12 pm »
Ивайло земи и ти да четеш малко.Аз говоря за цялотно обезкосмяване, никога не съм уточнявала,че става дума за крака :) и ебахти описанието хвърли на девойката  :smart: не държа мъжа да е с изчистени крака,но пък и няма нищо лошо да си ги изчисти ако иска :)
The weak will always obey the master

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1539 -: Февруари 11, 2012, 08:20:38 pm »

Cегашната ми приятелка е висока почти колкото мене ( 1.90м според мен е много за жена ) с фиксатори за зъби ( нищо че е на 23 , сега решила да си ги оправя ), с ебати огромния нос ... абе HE е типичната хубавица...
Аз пък не мисля, че заслужава такова отношение, поне като се разбирате няма да и слагаш такава злобна характеристика...
А и ти ако не и отпускаш финанси как искаш да
                                                                                       се подържа малко повече , прическа , маникюр , ала бала .

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1540 -: Февруари 11, 2012, 09:03:56 pm »
Хаххахахах верно , малко грубичко прозвуча , аз съм си брутално прям , тъкъв ми е стилът просто , ко да правя . Не че тя не ме затапва доста брутално , ма както и да е. Ако видите как се хулиме с компания , не знам кво ше си помислите  :freak: Така де , не сме толкова финни хора , че да си бръснеме краката , и да провеждаме разговори от типа на " Добър ден , какво правиш , какво мислиш за еди кво си? "  :doh: По скоро " Каде си бе , бастун , ае да ходиме там и там "  :freak:
Хахха миналата седмица тя ми се явява с нова прическа , нали пита ме , харесва ли ти ? Аз - Не , преди беше по добре !! :) тя - простак идиот ....
Е тва е разговор , а не некви банални реплики .
Да , груб съм , ма нема как иначе да е . Половината рода са металурзи , другата половина - миньори :D Например ето тоя цитат е доста показателен за мен
"Да се напиеш , да имаш вземане - даване със случайни жени от кръчмата и да пишеш за метафизика е част от живота " из "Лайла" на Пърсиг.
 Едното не пречи на другото и така .  :cool:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1541 -: Февруари 11, 2012, 09:21:56 pm »
абе доколкото ви познавам права си е девойката да ви нарежда  :smart: ама аз пак си ви обичам  :freak:

пък по темата : днеееес май нищо не ме е накарало да се усмихна;/ ама има още време не съм изгубила надежда  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1542 -: Февруари 11, 2012, 10:27:21 pm »
абе доколкото ви познавам права си е девойката да ви нарежда  :smart: ама аз пак си ви обичам  :freak:

Да ти кажа , ти хич не ни познаваш ама айде . :freak: Все пак се радваме , че си ни обичаш  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1543 -: Февруари 12, 2012, 01:15:25 am »
Тя обича всички :Р
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1544 -: Февруари 12, 2012, 01:35:27 am »
не е лъжа  :smart:  айде наздраве ви  :freak:
The weak will always obey the master