Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 435609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1455 -: Януари 09, 2012, 04:44:28 pm »
Е са прочетох в ФБ , че един колега от университета , станал даскал , яко смех  :freak: :doh:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен SOLO

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -8
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Solo
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1456 -: Януари 09, 2012, 04:56:01 pm »
:dohh:

как го измислих и аз незнам  :woot:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1457 -: Януари 10, 2012, 02:13:36 pm »

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1458 -: Януари 10, 2012, 05:16:41 pm »


Tраш метъл: Студентът влиза залитайки в аудиторията, изяжда билета си, отговаря не по темата и си излиза.

Хеви метъл: Студентът пристига, яхнал чопъра, кьоркютук пиян, при влизането допива бутилка бира, хвърля я на катедрата, изтегля си въпрос, оригва се звучно, отговаря и си излиза.

Дет метъл: Студентът влиза, убива преподавателя и си излиза.

Блек метъл: Изпитваният пристига късно вечерта, завързва преподавателката и я провесва от тавана, след което жестоко я измъчва, оцапвайки масата, върху която е нарисувал пентаграма с кръвта на младенец.

Гор метъл: Влиза залитайки в аудиторията, изнасилва преподавателката, след това я убива, изнасилва я още веднъж, изкормва тялото и изяжда вътрешностите, размазва останките по цялата аудитория и отново я изнасилва.

Дум метъл: Студентът си изтегля билет, но осъзнава, че никога няма да отговори на тези въпроси, изпада в депресия и се самоубива. Трупът му е изнасилен от всички присъстващи.

Прогресив метъл: Студентът пристига с китарата си и изсвирва 26-минутно соло, в следствие на което професорът умира от скука.

Глем метъл: Преподавателят пада от стола си от смях при вида на студента и му поставя отличен. Студентът събира козметични продукти от присъстващите момичета и оцветява изпитните билети в розово.

Грайндкор: Студентът пристига, минута-две размахва ръце и реве нещо нечленоразделно, след което си тръгва.

Ню метъл: Панталоните на студента се закачат за вратата и той не може да влезе в аудиторията.

Индъстриъл: Студентът пристига целият в кал и мръсотия, псувайки на майка, и охраната го изхвърля.

Готик метъл: Студентът пристига с черна карета, влиза в аудиторията, като си поправя грима и демонстрира патос, изпада в депресия и се разплаква. После си спомня за смъртта и още веднъж изпада в депресия. Изтегля си билет, вижда, че въпросите не са ИСТИНСКИ, и изпада в патосна депресия. Преподавателят също разбира това и също се депресира. Всички останали се депресират и заплакват. Изпитът не се състои, светът не е съвършен.

Пънк-рок: Студентът пристига облечен в черно сако, пиян като кирка и без зъби, плюе на пода, изпикава се върху масата с билетите, като опръсква леко преподавателя, оригва се и заспива.

Руски рок: Влиза група студенти, които постоянно си отстъпват място един на друг и се черпят с бира, събират по 2-3 рубли от всеки присъстващ, после всичките седем отговарят на един билет и си заминават с трамвая, като го клатят.

Пауър метъл: Студентът идва в елфически доспехи, отговаря на всички въпроси от билета и на въпросите на преподавателя и си тръгва на бял кон.

Фолк метъл: Студентът влиза, свирейки на цигулка, акомпанира му тълпа от други като него, но с най-различни инструменти. Като свършат със свиренето, си тръгват, без да отговорят.

Викинг метъл: Студентът тегли билет, веднага изгонва отговарящия преди него, сяда на мястото му и разказва за подвизите си, като размахва брадвата, а после убива преподавателя. На тръгване обира бижутата на всички и подпалва университета.

Батъл метъл: Нахлува орда студенти в доспехи, които убиват всички наред и чупят всичко по пътя си, след което пробиват стената и си отиват.

Хардкор: Студентът разбива вратата с глава и започва бясно да се тресе и да търчи из аудиторията, крещейки нещо, след това се трупясва на пода

 :freak:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1459 -: Януари 10, 2012, 09:57:08 pm »
Цитат на: Иво Сиромахов
И под най-красивата паунова опашка се крие обикновен кокоши гъз.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1460 -: Януари 10, 2012, 09:59:36 pm »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1461 -: Януари 11, 2012, 08:21:22 am »
Вчера един колега разправя такъв : идеалните мерки за мъжът , според жената са 80x40x20 , демек , на 80 години , с 40 градуса температура и 20 милиона в банката  :cool:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен SOLO

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -8
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Solo
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1462 -: Януари 11, 2012, 05:12:23 pm »

Гор метъл: Влиза залитайки в аудиторията, изнасилва преподавателката, след това я убива, изнасилва я още веднъж, изкормва тялото и изяжда вътрешностите, размазва останките по цялата аудитория и отново я изнасилва
Това е брутално  :no:

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1463 -: Януари 11, 2012, 07:04:07 pm »
Просташко е и не е походящо за лица под 18 години, но се смях доста с тези подивелите.
The pain is my best friend.

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1464 -: Януари 13, 2012, 06:14:29 pm »
100 поста !!!  :)

Неактивен SOLO

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -8
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Solo
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1465 -: Януари 13, 2012, 08:02:08 pm »
34 поста  :up:

Неактивен Deeppain

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: -23
  • ISP: EVO
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Backnot
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1466 -: Януари 13, 2012, 08:56:37 pm »
Куп хейтЪри, които да ми дават - на EVO Karma.. много се радвам всеки ден да се виждам със един минус повече  :smart:

Неактивен SOLO

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -8
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Solo
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1467 -: Януари 14, 2012, 11:26:43 am »
Куп хейтЪри, които да ми дават - на EVO Karma.. много се радвам всеки ден да се виждам със един минус повече  :smart:

каква е тая евокарма?

Неактивен Deeppain

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: -23
  • ISP: EVO
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Backnot
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1468 -: Януари 14, 2012, 01:45:26 pm »
каква е тая евокарма?
Хората с над 100 поста те оценяват и ти дават -1 или +1 и е нещо като репутация...
Така може да се разбере (разбира се, не напълно точно) дали пишеш добри постове във форума или повече ненужни неща (но винаги има hater-и от играта и никога няма да е точно)
Не е писано от мене, а от Abken и както каза той тва изобщо да не те интересува, тука има само хейтЪри ..  :-)

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1469 -: Януари 14, 2012, 01:46:41 pm »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard