Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 435343 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #660 -: Май 19, 2011, 11:12:02 am »
Зa първи път, от двe ceдмици нacaм, нe мe боли нищо в ycтaтa :Д
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #661 -: Май 19, 2011, 12:00:20 pm »
Обаждане от вчера....планирали са ме за един съботен запой  :up:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #662 -: Май 19, 2011, 12:13:27 pm »
Е как , то ти казаха , требва си повод , иначе доста тегаво за избухване вече  :freak: поне при старите кучета  :cool:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #663 -: Май 19, 2011, 01:29:44 pm »
Е как , то ти казаха , требва си повод , иначе доста тегаво за избухване вече  :freak: поне при старите кучета  :cool:
Вярно си е...
Ем...в събота ще си припомним старите времена  :namasa: :drink2:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #664 -: Май 19, 2011, 02:27:19 pm »
http://maitapi.com/lyubopitno/1207-rakovodstvo-na-savremennata-kifla
Хахахахахха това ме убииииии  :freak:  :up:
Ти ме разби ХЕАХЕАХЕХАХЕ
БТВ : Тоя коментар мноо ме израдва - "тази с космите на ръцете е уникална повечето от останалите също..гарги и лейдита дерзайте смело - "  :dohh: LOOOL :D
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #665 -: Май 19, 2011, 02:35:23 pm »
http://vbox7.com/play:e3c7ceda Гледайте , човекът си казва някои фундаментални истини  :freak: :freak: :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #666 -: Май 20, 2011, 09:34:41 am »
Днec нa половин рaботeн дeн и cлeд товa 4 почивни дни, бeз cлyжeбeн тeлeфон. Понякогa cи e хyбaво  дa cи държaвeн cлyжитeл.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #667 -: Май 20, 2011, 01:06:12 pm »
Една майка влиза в стаята на дъщеря си и забелязва на леглото и писмо. С треперещи ръце отваря плика:

"Скъпа мамо!
Не се тревожи, аз заминах със своя нов приятел. Най-после намерих мъжа на мечтите си! Има обици по цялото тяло и халка на устните, освен това и огромен мотоциклет! Но мила мамо, това не е всичко... Бременна съм и Ахмед каза, че ще бъдем много щастливи в неговия старичък фургон сред гората. Той иска много деца и аз мечтая за същото. Най-накрая разбрах, че марихуаната на никого не вреди и затова ще направим малка плантация в гората както за себе
си, така и за приятелите на Ахмед. Те пък ни обещаха, че ще ни снабдяват с кокаин и екстази. Моля се учените по-бързо да намерят лекарство против Спина, защото Ахмед се влошава с всеки изминал ден, той заслужава по-добра участ! Не се притеснявай мила мамо, вече съм на 15 и мога сама да се погрижа за себе си. Ще се опитам по някакъв начин да ти дойда на гости за да ти покажа внука!
Твоя дъщеря Ани

P.S. Скъпа мамо, това беше шега! Аз съм на гости у съседката. Исках просто да ти напомня, че има много по-лоши неща от писмото от директора на училището и заповедта за изключване, които ще намериш в горното чекмедже на масата. С любов, Ани."


Писмо за развод

Скъпи съпруже, Пиша ти това писмо, за да ти кажа, че те напускам. Бях добра съпруга седем години, и ти по никакъв начин не го оцени. Последните две седмици бяха ад. Днес се обади шефа ти и каза, че си напуснал работа и това беше последната капка. Тази седмица се прибра в къщи и дори не забеляза, че съм си направила прическа и маникюр, наготвила съм ти любимото ястие и дори носех ново бельо. Прибра се, наяде се набързо и отиде право в леглото след мача. Вече не ми казваш, че ме обичаш, не ме докосваш, нищо не правиш. Или ми изневеряваш, или просто вече не ме обичаш, което и да е аз си отивам.
 П.П. Ако искаш да ме намериш, не се опитвай. Аз и БРАТ ТИ се преместихме в Западна Вирджиния заедно! Живей си живота! > Твоята Бивша жена *********************************************************** Скъпа бивша жено, Твоето писмо днес направо ощастливи деня ми. Вярно е , че с теб сме женени от седем години, но това което ти беше е много далече от добра жена. Гледам толкова много спорт, за да заглушя твоето постоянно мрънкане. Много жалко, че не действа. И забелязах, че си си отрязала цялата коса, първото нещо което си помислих беше “Изглеждаш като мъж!” Майка ми ме е възпитала да не казвам нищо, ако не мога да кажа нещо хубаво. Когато наготви любимото ми ястие, сигурно си ме объркала с БРАТ МИ, защото аз не ям свинско от седем години. Легнах си да спя когато те видях с бельото, защото етикета с цената беше още на него. Искрено се надявах да е чисто съвпадение, че брат ми взе 50 долара на заем тази сутрин от мен, а твоет бельо струва $49.99. Въпреки всичко, аз все още те обичам и реших, че можем да се справим с това. За това когато разбрах, че съм спечелил десет мильона от лотарията, напуснах работа и ни купих два билета за Ямайка. Но като се прибрах в къщи теб те нямаше. Всичко си има причина предполагам. Надявам се, че ще получиш пълноценния живот, който винаги си искала. Адвоката ми каза, че с това писмо, което си ми оставила, няма да получиш нито цент. Хайде със здраве.
П.П. Не знам дали съм ти казвал това някога, но Карл, моя брат се роди Карла. Дано това не е проблем. Поздрави : Безумно богат и свободен!

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #668 -: Май 20, 2011, 01:30:50 pm »
ебати фермана , нали се сещаш , че много малко хора ше го прочетат цялото  :freak: :freak: :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #669 -: Май 20, 2011, 03:41:30 pm »
Ето едно по кратко...
Бал... пиене... жени... пиене... пиене... пиене... евентуално жени... а да - бал :D
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #671 -: Май 23, 2011, 11:29:27 am »
Ебати мързела ме е налегнал , имам 6 тона работа , а си седим и си разцъквам игрички , абсолютен кибик  :freak: :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #672 -: Май 23, 2011, 01:36:00 pm »
3-ти минал изпит. още 1 и ще се отрежа  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #673 -: Май 23, 2011, 05:46:02 pm »
Тука по родните ВУЗове си имаме лафче : " Полят изпит - взет изпит " Вземи мерки !!!
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #674 -: Май 23, 2011, 05:59:34 pm »
Тука по родните ВУЗове си имаме лафче : " Полят изпит - взет изпит " Вземи мерки !!!

взела съм споко :-)
The weak will always obey the master