Автор Тема: Арени  (Прочетена 4859 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Арени
« -: Март 20, 2012, 10:55:30 am »
Очевадно е за от както началния рейтинг е 1000 има огромен спад на 2v2 в сървара и общо взето PVP-то е под всякаква критика за PVP сървар. Анкетата цели да видим колко от потребителите мислят като мен .
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен naffarforii

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: -11
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Undyiing,Didenceto
Re: Арени
« Отговор #1 -: Март 20, 2012, 11:07:51 am »
По скоро 1300-400 мах. 1500 е много според мен  :clover:

Неактивен Woll

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 89
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Арени
« Отговор #2 -: Март 20, 2012, 11:36:02 am »
1300 !

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Арени
« Отговор #3 -: Март 20, 2012, 02:18:54 pm »
Пвп-то спадна, да така е. Дали причрните не са,че повечето ги мързи да си играят с героя. По трудно е да си вземеш итем с арена точки, не е като прквиш тим,1 арена-2 и оп коланче или ботуши 264-ти левел. Или ти (примерно) си меле,и ти цъфне някой клотер и от 20 твои атаки виждаш 9доджа,10миса и ф има един хит я не (т.е. хъбиш ръни, раге,енерджи,вкарваш си магиите в СD и смучиш солеьт). Както и да е.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Арени
« Отговор #4 -: Март 20, 2012, 02:24:54 pm »
Колко такива теми имаше досега ? МНОГО
Колко бяха взети под внимание ? отговорете си сами

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Арени
« Отговор #5 -: Март 20, 2012, 02:32:32 pm »
Аз не виждам спад нито в pvp играта нито в популацията.

Не знам от къде ги вадите вие тези статистики но аз имам доста повече информация от вас за това какво се случва.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Арени
« Отговор #6 -: Март 20, 2012, 03:19:36 pm »
Аз не виждам спад нито в pvp играта нито в популацията.

Не знам от къде ги вадите вие тези статистики но аз имам доста повече информация от вас за това какво се случва.

Да кажем, че преди нова година при записване на BG веднага ме вкарваше. Сега като запиша бг чакам минимум 20 минути, случвало ми се е и да чакам над час и половина за да направя едно BG. Да не говорим, че след като чакаш 40 минути за едно BG, влезе и те пусне такова, което няма необходимия брой играчи и се затвори след 5 минути, ми се изпарява всякакво желание да пиша BG-та. За арените нямам наблюдения, но доста играчи ми споделиха че и там е същата работа. Това ако не е спад в pvp-то, не знам кое е. Та от къде ги вадиш ти тези наблюдения? И каква информация имаш, след като тука всички посетители във форума ти казват, че pvp-то в сървъра се губи все повече и повече?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Арени
« Отговор #7 -: Март 20, 2012, 03:30:15 pm »
Арените: раздават се повече точки от преди.

Популацията: за последните 2 месеца има 10-12% нови редовни играчи.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Woll

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 89
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Арени
« Отговор #8 -: Март 20, 2012, 04:12:30 pm »
Първо да се направи така , че при направата на allyance герой да бъде даван някакъв бонус , който да подтиква хората да си правят повече allyance герои
 , защото в момента както каза realcrazy разликата в популацията при хордите и алитата е фрапантна .
Второ - Алейн не мисля , че някакви статистики , които ти виждаш трябва да ни говорят нещо - най - малкото , защото ние сме хората , които ако имаме време си го губим в играта и реално виждаме каква е ситуацията и ти съобщаваме да можеш да предприемеш нещо , че даже и варианти ти предлагаме .. Все пак според мен потребителите трябва да имат думата за това как играта да им бъде по - приятна и ти да се вслушваш в тях , а и не мисля , че идеята за 1300 стартов рейтинг е лоша .

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Арени
« Отговор #9 -: Март 20, 2012, 04:52:47 pm »
В сървъра от както спадна началния рейтинг pvp-то намаля драстично. Преди ми се налагаше по 10-15 мин максимум да чакам докато сега чакам поне 2-а часа за през деня. Поне вечерно време след 22ч. има някакво раздвижване макар и слабо и за малко време.

На хора с повече от 1 герой (като мен) ме помолят за нещо да им дам (на някой, независимо кой) и това което иска ми е в друг герой к"во трябва да направя ? Да му кажа ще чакаш 2-а часа да ме викне БГ  за да не изпусна бг ако случайно викне.

Сървъра може да го обявиш вече за PVE защото няма нищо общо с pvp сървърите.


ПП: Нищо лично Алейн, но не ми гледай статистиките на новите играчи а поиграй 1-2 дена..запиши бг и в края на деня напиши тук за цял ден колко бг-та си направил. 2-ря ден прави арени, сподели колко си успял да направиш от тях след това статистиките който си изкарал по горе може да ги сравниш с новите ти.

пп: Лично аз и да имам желание за "Бг" да запиша ми се изпарява желанието  като знам, че трябва да вися 2-а часа само за 1-но да направия което ще бъде затворено в рамките на 5 мин или ще се изиграе за 15 мин.

Неактивен soldman

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: soldman
Re: Арени
« Отговор #10 -: Март 20, 2012, 05:26:25 pm »
Арените: раздават се повече точки от преди.

Популацията: за последните 2 месеца има 10-12% нови редовни играчи.
Интересно ми е с какво тази информация помага на сървъра, като в момента арени се правят рядко а бг-та се правят изключително рядко.
Не ме разбирай погрешно не казвам, че трябва да се направи рейта 1500 или 1400, но поне да се дават подобаващи точки при победа/загуба. Не е реално на 1000 рейт победа/загуба да носи 12-13/12-13 точки.

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re: Арени
« Отговор #11 -: Март 20, 2012, 07:57:03 pm »
Alein не ме разбирай погрешно, но мисля, че най-доброто мнение за това кое е по-добро за сървъра е това на потребителите --> редовните играчи. Не казвам, че гледайки статистиките не си правиш верни изводи, но това са субективни изводи.

В момента аз съм в ранг "5" 2v2 отбор --> много добре знам какво е положението с арените и то е много по-лошо от преди. Да не кажа, че е безинтересно понеже хората без ПвП сет МНОГО трудно могат да се сдобият с такъв, а и да вземат се падат срещу нас --> Full Wrath и така един нов играч колкото и да е добър не може да се надява на нищо повече от едни ръкавици.  :clover:
Winter is coming ....

Неактивен victor?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -6
  • wow user
Re: Арени
« Отговор #12 -: Март 20, 2012, 08:00:42 pm »
ми не знам колко се играят арени но махнахме си отбора преди 1 месец ,сега като погледна топа отборите са мръднали с 10-20 рейт за 1 месец, и ми кажете че се играят арени :freak:
ево те кара да бъдеш изобретателен ;)

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Арени
« Отговор #13 -: Март 20, 2012, 09:00:28 pm »
Не  играя арени за  това  мисля  че мнението ми е  обективно,начален рейтинг от 1300 е златната  среда....
ПП: Това е само мнение не  препоръка,съвет,още по-малко искане.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Арени
« Отговор #14 -: Март 20, 2012, 09:51:04 pm »
Какви бг-та искаш в момента има 23 алита и 64хорди... как да стане номера според вас,като хордите са 3пъти повече от алитата.Причината е че всички решиха да играят хорди и неостанаха алианце

15:55:29 следобед ти колко искаш да има? Всички ученици са на даскало, всички работещи са на работа.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database