WOTLK > [NPCS]

[NPC][Voidwalkers]Summoned by spell 12746

(1/2) > >>

untaught:
Предлагам временно(докато не се локализира и оправи проблемът) да се премахнат тези петове от NPC-тата, които ги призовават, защото в момента са станали адски неконтролируеми, дори по-зле и от предишните ревизии. Сега освен, че гонят безкрайно, което беше проблема преди, те и нападат от другия край на зоната. Това прави невъзможно вдигането на нови герои в съответните земи, защото постоянно от някъде изкачат по 10 пета.
Има и доклад в Trinity, но просто събира прах и на никого не е ясно от къде идва проблемът.

Това е всичко което трябва да се направи:

--- Код: ---DELETE FROM `creature_ai_scripts` WHERE `action1_param1`=12746 AND `action1_type`=11 AND `creature_id`<>3771;
--- Край на кода ---
Изключвам NPC с ID 3771, защото там се променя и фазата, в която се намира евента, което може да доведе до счупване на скрипта му.

Ако има и други подобни петове Ви приканвам да ми посочите къде, за да бъдат премахнати. Естествено ако това предложение бъде одобрено.

Roguetype:
Не знам сега как е, но преди петовете биеха прекалена голяма щета за нивото (най вече Imp).

untaught:
Мда, тази подробност съм я пропуснал. :cap:

Bl1zAlkA7a:
Имповете в инстанцията The Blood Furnace правят по около 2-3к на хит с магиите си, което е доста завишено за сметка на това, което би трябвало да бият.

untaught:

--- Цитат на: Bl1zAlkA7a в Декември 24, 2012, 09:31:04 pm ---Имповете в инстанцията The Blood Furnace правят по около 2-3к на хит с магиите си, което е доста завишено за сметка на това, което би трябвало да бият.

--- Край на цитат ---
И по коментарите може да разбереш, че това е нормално.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия