WOTLK > Bug Tracker

Mooncloth Tailoring

(1/2) > >>

Snatch:
Става на въпрос за спезиализирането в професията Tailoring на Mooncloth Tailoring. Куеста е следният - Дават се една чанта, която има в нея парче плат и някакъв компот. Задачата - Да се потопят в Moonwell-a в Cenarion's Refugee, Zangarmarsh. Целта - да се направи "Sample ot Primal Mooncloth" и да се върне на quest giver-а. Не е голям проблем, ако не мога да се специализирам в Mooncloth, проблемът е самият Moonwell. За да се направи парче Primal Mooncloth, то изисква да съм на точно този well, а то не го зачита изобщо. Крайната ми цел е изработката на Primal Mooncloth Bag, но тя изглежда неосъществима на този етап.
Извинявам се, че не мога да постна Скрийншотове, но това е поради причината, че ми излиза някакъв проблем при снимането. Та... бихте ли могли да го погледнете или пък да изтъкнете ако имам грешка някъде, или не съм доразбрал нещо...   :rolleyes:

Snatch:
Оказа се, че само Moonwell-a в Cenarion's Refugee е бъгнат, отидох в Dolanaar, Teldrasill и там успях да си направя Primal Mooncloth, но за мое голямо съжаление се оказа, че cooldown-а е 4 дена ...  :confused:
Куеста за специалисация си остава все още бъгнат де... забелязвам, че не всички moonwell-ове са бъгнати и в крайна сметка ще мога да си свърша работата, макар че това ще е догодина ...   :-)

pres:
като те видя в игра ми кажи точно какво иска куеста и ще се постарая да го изпълниш  :-)

Snatch:
Няма нужда, мерси. Не мисля да чакам 32 дена за едната чанта ...  :-)

The Blood Falcon:
Ако се специализираш ще са само 16 дни, защото ще правиш по 2 парчета Primal Mooncloth, а не 1 като неспециализиран.  :lol:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия