WOTLK > Предложения

Rage/Mana regeneration rate

(1/3) > >>

frosmourne:
Предлагам rage и mana regeneration rate-овете да бъдат смъкнати на 1x Blizzlike, тъй като дават някои много нечестни предимства на някои класове, като най силно засегнати са Warrior-ите. Още от първия си удар рейджа им е пълен, което им дава възможност да използват абсолютно всяко умение което им е под ръка.. това доста се отклонява от стила на игра на обикновения войн, като го доближава до "безмозъчно" помпане на 3-4 бутона.  Относно маната - почти обезмисля използване на магии като Viper string (hunter), Mana burn (priest) и Mana Drain (warlock). Просто ПвП-то става доста небалансирано...

Sparrow:
Мана Бърн не е на мейдж а на прийст. +тва различните удари дават различен рейдж. Мана регенерейшъна зависи от итемите. Питай някой малък левел (60-65) как му е мана регенерейшъна и да видим. Относно моя мейдж мога да кажа че не регенва като луд, а съвсем нормално - на 2 моба пия мана.

Requiem_1:
Sparrow, за Warrior съм напълно съгласен  :excl:. На 1 удар е с пулен rege и позволява използването на всичко и е много гадно на Fury съвсем  :no:

frosmourne:
Извинявам се за грешката. Беше много късно и съм хванал грешна мисъл. Пак казвам, че главната ми цел е да се нормализира рейдж реген-а. Относно маната - склонен съм да се съглася, че така си е добре (даже съм напълно съгласен), но война е в тотално превъзходство над всеки друг клас.

mythical_sword:
Warriorа си е Warrior. Преди всеки го ...ше(биеше) и освен за танк, за какво  друго ставаше?(с малки изключения, разбира се). Сега нормализираното състояние ви се струва превъзходство. Ако не Ви отърва така, правете Warriorи и се възползвайте от превъзходството им. :clover:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия