Автор Тема: Обща информация и разяснение относно свещенниците.  (Прочетена 10621 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stormscream

  • Гост
Свещенникът(The Priest)

Свещеници са господарите на лекуването и запазването, възстановяват щетите на техните ранени съюзници,, защитаващи ги в битка,, и възкресяват дори техните паднали в битка другари. Както те имат много предпазващи способности,свещеници могат също така да причинят страшно отмъщение на техните врагове, използвайки силите на сянката или свещената светлина за убиването им. Те са разнообразен и мощен клас, изключително желани в която и да е група, способни са да изпълняват много роли.

Раси : Human, Dwarf, Night Elf, Troll, Undead, Blood Elf, Draenei
Могат да носят: Cloth
Могат да използват:One-Handed Maces, Daggers, Staves, Wands

Превод:Stormscream,Bgthinker.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Браво. Ако намерите интересна иформация за начините на развиване техники и т.н. ще се радвам да ги постнете.

Всичко в тези категории ще е в помощ на новите играчи в съвръра и тези които са новобранци като цяло в играта.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Collins

  • Гост
Пийст.. Това е така да се каже - перфектния мейн хийлър в рейдовете, ако се развие с правилните таланти и играча усъвършенства своите умения.. Поп-а е герой който обикновенно има малко HP и малко армор, което в рейд ситуация води до смърт след 2-3-4 хита.. Винаги стойте колкото се може по далече от битката ( но не толкова, че да неможете да хийвате танка).
Аз лично играя само Хоули/Дисиплин Прийст в ПвЕ.. Отностно гиър-а ( item-ите ) се гледа най-вече Спирит ( което е много важно за мана регена ), Интелект ( мана ) и стамината.. друго не ви трябва.. оръжия със голям spell power/haste, по възможнст горепосочените атрибути..
В рейд е много важно да знаете как да хийвате:
-Преди бой, пуснете на всички бъфове и настоявайте, всички от партито да ви пуснат каквото могат, всичко е от значение..
-ТАНКА е най-ВАЖНИЯ човек, първостепенния, хийвате него, защото умре ли той, умирате всички.. после вие сте важен.. хийвайте вас, ако ви бият, защото без вас, също няма да има Рейд.. другите обикновенно също страдат, но за тая работа си има съпорт хийлър.. ако няма Вие трябва сами да прецените дали можете да отклоните вниманието си от танка и да пуснете един хийл на пострадалия..
-МАНАТА, важно за регена, карайте го на Renew и Flash Heal, за да не хабите много мана.. ако танка изпадне в критично състояние, флаш хийла няма да го спаси, трябва - Greater Heal.. но той има голям каст тайм, затова - Power Word: Shield + Greater Heal и ако се наложи още 1, след това пак си го карайте спокойно..
-АГГРО, тъй като хийла прави огромно агро НЕ прекалявайте, НЕ правете така наречения Overheal. Ако оберете аггрото, НЕ мърдайте, НЕ скайчайте и НЕ обикаляйте наоколо, стоите и чакате другите да ви спасят, хънтъра с трапове, мейджа с фрост нова и cone of cold и който с каквото може, ако би бият, хийвайте се, това довежда до голям threat, затова позвайте Fade. Паладина също помага като пуска Хенд ъф Салвейшън(май тва беше през 2 мин, а и уарлока с soulshatter ( май така беше, не помня )..
-Винаги ходете с Mana Potion-и на рейд.. прийста трябва винаги да е подготвен със всичко, не очаквайте другите да ви дадат, щото някой са шматки и недават..  :smart:
-Важно е да ползвате - Dispell Magic, когато има дразнещи ефекти на танк-а.. но това може да го прави паладин с Cleanse, ако имате такъв в групата..

Така, винаги може някой да умре, без да можете да го спасите, не се впрягайте много, неможете да спасите всички, най-важен е танка..
Обикновенно DPS-a като обере аггро, трябва да спре да бие и вие да му пуснете 1-2 хийла, после да се върнете към танка.. Ако DPS-то не бие по правилния моб, по този които танка бие и обере агрото го оставете да умре.. сам си е виновен.. в допълнение.. ако го хийлнете, може да оберете вие аггрото, което може да доведе до объкркваща ситуация и да прецакате целия рейд..

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Priest - Unstoppable
PvP - shadow RLZ
Raid main healer - the best

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Priest - Unstoppable
PvP - shadow RLZ
Raid main healer - the best
Да ти кажа в 25-ци попеца го ползват за Group Healer.Main healer е този, който държи MT-то.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Collins

  • Гост
Зависи, вярно, че е страхотен парти хийлър с CoH, но е и много добър и като мейн хийлър. ;)

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Аз само ще ви подскажа,че какъвто и танк да имате 1 прийст не може да свари сам да го държи ако босовете си удрят както трябва ... Така с по 1 хелар на танк не става ... в 5-6 различни гилдии в близзард не съм видял да са такива напомпани чудовища(Имам предвид че си имат най-добрия гиър) които да бутат с по 1 хелар на танк босове и още повече траша ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Collins

  • Гост
Хм.. тук си прав, забравих да спомена, че гайда ми е за 5 ман рейд..
Както каза в 25-те са повече разбира се.. танка го държат спамерите като пала с Flash of Light и прийст с Flash Heal например.. докато 3тия пуска Greater Heal от време на време.. може да се ползва и друид разбира се.. зависи..
Отделно си има и парти/рейд хийлър на CoH..

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
В близзард на ТБЦ нахлуванията протичаха с 3/4 танка, 8/10 хелара(зависи кои танкове и кои хелари ни бяха онлайн) и останалото дпс ... Имахме по 2 хелара на танк на траша и по 3 хелара на МТ на бос, 2 хелара които държат ОТ-тата и роуговете . Имахме и райд хелари(шамани,друиди) които хелват целия райд с масови хелове (Шаманите с Chain Heal ,а друидите с един бърз tripple Lifebloom и това ти е играта...  :clover:   
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Попа никога няма да бъде главен лекуващ в дадената райд група.Паладини и друиди играят важната роля,за да спасят (Паладина да държи МТ,а друида райда).Попа влиза м/у тези два класа понеже лекуващите му магии изискват твърде много мана.Но като погледнем от към хубавата страна в Wow.evo.bg 1 приест държи 24 играча  :freak: .
Ако имате въпроси относно този клас,бих могъл да ви помогна с каквото и да е.Мога да кажа,че съм го научил до болка :)
 :clover:

Collins

  • Гост
Попа никога няма да бъде главен лекуващ в дадената райд група.Паладини и друиди играят важната роля,за да спасят (Паладина да държи МТ,а друида райда).Попа влиза м/у тези два класа понеже лекуващите му магии изискват твърде много мана.Но като погледнем от към хубавата страна в Wow.evo.bg 1 приест държи 24 играча  :freak: .
Ако имате въпроси относно този клас,бих могъл да ви помогна с каквото и да е.Мога да кажа,че съм го научил до болка :)
 :clover:

Много, много не съм съгласен с теб, прийста може да бъде найстина добър хийлър и да държи МТ с Грейтър Хиъл.. и може преспокойно да си сържи МТ-то.. а май незнаеш, че обикновенно има спамери с флаш хиъл или флаш ъф лайт на МТ, дето стоят там, за да може главния да си регенерира маната през 5 сек.. На друида магиите искат почти същия процент мана като на прийста.. И нека разбия глупавите представи за хийлър - Това не е човек, който хийлва нон-стоп без да спира и за 1 секунда! Така правят тези които не са играли повече от 1 рейд..

Извинявай, ама колко опит имаш в 25ман рейд с прийст?

Разбирам, че може да те слагали за CoH Priest.. ама ако не си бил на МТ.. или ако си гледал само 1 прийст на 25 рейд да хийва МТ.. то тогава рейда е бил пълен с шматки..

И един Пала неможе сам да оправи танка.. не и на босове които кастват магии както трябва.. не и на 25 рейд..

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Колинс изказваш се леко неподготвен. Само да ти кажа, че друида е спамер, и то най-вече на ХоТове. Маната му свършва в пъти по-бавно от тази на прийста. Въпреки това смятам прийста за добър МТ хийлър.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Извинявай, ама колко опит имаш в 25ман рейд с прийст?
Имам чувството, че отговора няма да ти хареса.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Collins

  • Гост
Искаш да кажеш, че пала нестава за спамер? Знаеш ли колко пъти съм виждал пала спамер на МТ танк? С Флаш ъф Лайт на палата маната държи изключително много..
Разбира се, и друида става за спамер, да съм казал, че нестава? И той и прийстамогат да държат без проблем в ръцете на добър играч..

Collins

  • Гост
Имам чувството, че отговора няма да ти хареса.

Хм, може да съм разбрал грешно коментара ти по нагоре, но от ти казваш, че Прийста го ползват само за CoH.. е.. не съм съгласен..