Автор Тема: Роуге Тактики  (Прочетена 20973 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Роуге Тактики
« Отговор #30 -: Април 28, 2009, 12:24:46 pm »
Аз и Holyview сме те били.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re:Роуге Тактики
« Отговор #31 -: Април 28, 2009, 01:02:19 pm »
Възможно е да сте били. Арена не значи да си играеш на биенка. Няма непобедими тимове. Има такива които не са се научили да губят и малко по-трудно го преживяват.  ;-D

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Роуге Тактики
« Отговор #32 -: Април 28, 2009, 01:09:46 pm »
Аз и Holyview сме те били.
За тебе помня друго - как друид от алианса те наливаше на острова да не умреш. Помня и как нападна в гръб когато биехме Doomwalker и почти успя да провалиш хора от собствения си гилд на които помагахме. Но това е друга тема за друго място, която не искам да захващам. Определено може да се каже, че в Horde има много стабилни играчи и нека не звучи странно, но добре се разбирам с тях. Дано да продължаваме все така.
For the aliance and horde. :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #33 -: Април 28, 2009, 02:51:37 pm »
Мисля че се оклоняваме от темата  :blink:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:Роуге Тактики
« Отговор #34 -: Април 28, 2009, 04:15:51 pm »
Мисля че се оклоняваме от темата  :blink:
Сериозно ли?

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #35 -: Април 28, 2009, 05:04:22 pm »
Сериозно ли?
Не съм се замислял никога колко прости хора има  :-) :doh: :freak:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:Роуге Тактики
« Отговор #36 -: Април 28, 2009, 05:16:34 pm »
Не съм се замислял никога колко прости хора има  :-) :doh: :freak:
Е замисли се според мен виждаш един всеки ден в огледалото  :clover:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Роуге Тактики
« Отговор #37 -: Април 28, 2009, 07:48:06 pm »
За тебе помня друго - как друид от алианса те наливаше на острова да не умреш. Помня и как нападна в гръб когато биехме Doomwalker и почти успя да провалиш хора от собствения си гилд на които помагахме. Но това е друга тема за друго място, която не искам да захващам. Определено може да се каже, че в Horde има много стабилни играчи и нека не звучи странно, но добре се разбирам с тях. Дано да продължаваме все така.
For the aliance and horde. :clover:
Аз говоря за арени ти подхващаш за horde поведението ми. :freak:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Роуге Тактики
« Отговор #38 -: Април 28, 2009, 07:56:55 pm »
 Еми то и аз за арени говорех, но той го обърна на 1в1, за което не съм и споменавал.Да, 1в1 не мога да те бия с роуга-за това си имам паладин,маг,прийст и уорлок.Да не се отклоняваме повече от темата-малко неуважително е към човека, който е написал темата. :clover:
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #39 -: Април 28, 2009, 09:03:11 pm »
Аз говоря за арени ти подхващаш за horde поведението ми. :freak:
Щях да виждам ТЪП човек всеки ден, ако ти ми беше отрацение!  :no: :doh: Но както и да е... Днес се бих с пладин 66лв, използвах добри тактики, но не и срещъ него.Почти не излезе от срън но на няколко пъте се хлена.Маната му почти свърши и таман да му набия кидни шот(беше излязал от ЦД) той се хелна с магията, която му зима цялата мана.Паз бях намалко кръв и ме уби.Какво да правя за да избегна подобни хелвания.По-точно каква тактика ми трябва срещу хелър ?
« Последна редакция: Април 28, 2009, 09:12:00 pm от Xdiv »
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #40 -: Април 28, 2009, 09:13:01 pm »
Е замисли се според мен виждаш един всеки ден в огледалото  :clover:
Щях да виждам ТЪП човек всеки ден, ако ти ми беше отрацение!  :no: :doh: Но както и да е... Днес се бих с пладин 66лв, използвах добри тактики, но не и срещъ него.Почти не излезе от срън но на няколко пъте се хлена.Маната му почти свърши и таман да му набия кидни шот(беше излязал от ЦД) той се хелна с магията, която му зима цялата мана.Паз бях намалко кръв и ме уби.Какво да правя за да избегна подобни хелвания.По-точно каква тактика ми трябва срещу хелър ?
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Роуге Тактики
« Отговор #41 -: Април 28, 2009, 09:19:25 pm »
Щях да виждам ТЪП човек всеки ден, ако ти ми беше отрацение!  :no: :doh: Но както и да е... Днес се бих с пладин 66лв, използвах добри тактики, но не и срещъ него.Почти не излезе от срън но на няколко пъте се хлена.Маната му почти свърши и таман да му набия кидни шот(беше излязал от ЦД) той се хелна с магията, която му зима цялата мана.Паз бях намалко кръв и ме уби.Какво да правя за да избегна подобни хелвания.По-точно каква тактика ми трябва срещу хелър ?
значи не е толкова добър.Тази магия е за екстремни ситуации например танка омира на 25к на илидан но не и на дуел.На дуел балоните са приемливи но не и преди директно да влезеш в инса с ЦД-та.А за тактика аз роуг не мога да играя не се и слагам но ще ми е интересно да се науча от роуговете в ЕВО които според мен има доста добри играчи

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Роуге Тактики
« Отговор #42 -: Април 28, 2009, 09:48:41 pm »
Не са много добрите роугове в ЕВО но се нядявам да стана еин от тях  :freak: :lol:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Роуге Тактики
« Отговор #43 -: Април 28, 2009, 09:56:36 pm »
Паладина слабо е играл. Да си чувал за кик и блайнд? Има и гарот и +че е добре някой път да си пазиш стъна точно като спел интеръпт.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:Роуге Тактики
« Отговор #44 -: Април 28, 2009, 10:04:13 pm »
Не винаги може да се интеръптва, но много зависи и от поизаните подходящо подбрани са добро решение за повечето случаи за дуел с паладин, колкото до ферал друидите на мечка ако не допусне грешка е почти не възможно да го биеш нито със стън нито с блийд ефекти единствения вариант е як стън и да се чака грешка.