Автор Тема: Нереално бъгав феар?!  (Прочетена 2254 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Нереално бъгав феар?!
« -: Септември 08, 2010, 01:47:13 am »
Такам.За какво става въпрос? -> феар който те хваща през балон и който не може да бъде махнат с балон нито с пвп тринкет и в който нищо не можеш да правиш абсолютно нищо. Тия идиотчета ми скачат и незнам кой от 2мата ми го пуска и картинката е следната -> спам феар бой спам феар бой и така до края... и както казах това нещо те хваща постоянно и няма кулдаун и просто е оувърпауър?! Ето и въпросните скрийнове
http://prikachi.com/images/919/2486919x.jpg
http://prikachi.com/images/920/2486920f.jpg
http://prikachi.com/images/922/2486922R.jpg
http://prikachi.com/images/923/2486923R.jpg
http://prikachi.com/images/927/2486927Z.jpg
http://prikachi.com/images/928/2486928Q.jpg
http://prikachi.com/images/929/2486929X.jpg
http://prikachi.com/images/930/2486930E.jpg
Фохо го сполетя същата съдба като моята и ще подтвърди! На какво прилича това!?
Тия "умници" ми свиха сърмите 4 пъти така че и кампят лапетата  :doh:

П.С. След много мъки открих че се маха като собствен бъф с райт клик но не всеки път и то даже да го махнеш получаваш веднага нов така че нещата продължават да си стоят по същия начин.Просто казвам ако някой има спречкване с такова нещо да има некав мизерен шанс поне.
« Последна редакция: Септември 08, 2010, 02:13:06 am от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен BlackKnight

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -1
  • DND
  • ISP: bulsatcom
  • Side: For The Horde
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #1 -: Септември 08, 2010, 02:21:55 am »
На снимките ясно се вижда магията която е яко бъгава. Може да бъде премахната с right click  или с обеца, но ефекта е за стотни от секундата и Enomine я каства отново и отново. Определено знаят за бъга и се възползват пълноценно. Явно е от бъгъв куест итем ... Убиха мен няколко пъти и Glorche.. :down:

П.П Ето го куеста http://thottbot.com/i38467  и магията http://thottbot.com/i38467

« Последна редакция: Септември 08, 2010, 02:27:48 am от BlackKnight »

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #2 -: Септември 08, 2010, 07:34:03 am »
е такива лапета,така наречените бъгери, не заслужават да играят тази игра тук.
Все гледат с нещо да бъгнат че няма да могат да спът спокойно. (finger)
Timewizard

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #3 -: Септември 08, 2010, 10:03:00 am »
Не мисля да ги банвам заради абюс с куест итем.Ще им го изтрия като вляза  :clover:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #4 -: Септември 08, 2010, 10:46:35 am »
ти тъп ли си? това си е чист abuse! това, че някой те е фармил, не е забранено. винаги можете да излезнете за 10 минути и няма да ги има. а това че си толкова малко кръв не е негов провлем. пречиш му и като може защо да не те махне от там? или си с имунитет. един съвет: като те е толкова яд, изяш му шортите :freak: не е редно с бъгване да се саморазправяте, това си е детинска наглост

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #5 -: Септември 08, 2010, 11:08:57 am »
ти тъп ли си? това си е чист abuse! това, че някой те е фармил, не е забранено. винаги можете да излезнете за 10 минути и няма да ги има. а това че си толкова малко кръв не е негов провлем. пречиш му и като може защо да не те махне от там? или си с имунитет. един съвет: като те е толкова яд, изяш му шортите :freak: не е редно с бъгване да се саморазправяте, това си е детинска наглост
Много добре изказано ! браво +1 имаш от мене. А относно ств защо не спомена как ващте 60ки и 80ки обикаляха там и харвеха нашите герои с боомз които бяха лоу левел? Я се скрий въобще не е нужно да ти се обеснявам играем в пвп сървър с правилото на джунглата-> по силния побеждава. И да пречехте ни да ни избивахте и ви премахнахме. Точка по въпроса и мойто писане по темата. Само искам да кажа на Иво, че има доста други хора с този бъгав куест итем (това го разбрах в последствие от други хора),казвам го с идеята че най - вероятно ще се появят и други такива теми,даже до колкото разбрах може да се ползва и в арена ,но за това не съм сигорен.
Make love ,not warcraft     :freak:  Поздрави  :clover:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #6 -: Септември 08, 2010, 01:11:49 pm »
Виктор май пак се е забавлявал без мен :lol:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #7 -: Септември 08, 2010, 09:08:24 pm »
Много добре изказано ! браво +1 имаш от мене. А относно ств защо не спомена как ващте 60ки и 80ки обикаляха там и харвеха нашите герои с боомз които бяха лоу левел? Я се скрий въобще не е нужно да ти се обеснявам играем в пвп сървър с правилото на джунглата-> по силния побеждава. И да пречехте ни да ни избивахте и ви премахнахме. Точка по въпроса и мойто писане по темата. Само искам да кажа на Иво, че има доста други хора с този бъгав куест итем (това го разбрах в последствие от други хора),казвам го с идеята че най - вероятно ще се появят и други такива теми,даже до колкото разбрах може да се ползва и в арена ,но за това не съм сигорен.
Make love ,not warcraft     :freak:  Поздрави  :clover:

ти защо не излезе за 10 минути?както ти каза по-силния печели това че оня е с допинг натъжи ли те? "доколкото знам" бяхме фаворити за квалификационната ни група за евро 2012 а така съвсем невинно сме с две загуби и голова разлика 0:5 ако имаше подобни произшествия определено щеше все някой с лабави нерви и >6 часа прекарани на компа щеше да ипищи с снимков лог и/или филм

бтв защо трябва да се банне човек който просто иска да се отърве от някъф върл пвп фен? няма хора че всеки лоу левел да си има охрана

айтема може да се изтрие(не може ами трябва щото ще има срязани вени)

може ли да се измисли идея да не се нападат хора които са 10 левела под теб?писна ми от пумияри в стартовите зони
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #8 -: Септември 08, 2010, 10:14:19 pm »
Има си PvP OFF функция и ако не ги атакувате първи нищо немогат да ви направят. :clover:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #9 -: Септември 08, 2010, 11:02:47 pm »
curvylan, не знам дали разбираш, ама в момента оправданието ти е: да, виновен съм, ама какво толкова, като той играе повече от мен, така мога, така играя <- напълно грешно :doh: едно време докато сте вдигали каквото било било, така правите неравностойна игра, или да споменавам, как си хийлвате танковете на SotA, което не трябва да може да става? Много сте отворени, когато се защитавате. Стига си спамил, защото са идиотщини. Играем във PvP сървър, така че онова е без значение, ама в какъвто и сървър да играем - предметът е забранен, защото можеш да го пуснеш на какъвто и да е target, а трябва да е само за въпросният куест. Ако може и кутийката от DB да се премахне ще е прекрасно :)

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #10 -: Септември 08, 2010, 11:30:43 pm »
Хора това е просто една игра. Само намирате за какви глупости да спамите. Като правите тема я правете за даден предмет, не за даден играч. Играча, че бил виновен ясно и какво толкова, ако има гм трие итема и сте на кеф. За няколко кил да направиш 10 снимки и да кажеш: "бате, бате, ама тоя ме уби с бъгав итем, ще може ли да го бан, а бате?" Направо не вярвам, че сериозни играчи, почнаха да пускат такива теми. Не защитавам никой, тва е просто една игра. Все пак сме българи бе хора! Тва да не е някой мангал от улицата да го налагате за дето е различен. Честно казано играя и от двете страни на фронта и двете си приличат. И в двете има момичета/жени, и в двете си има бъгери и в двете си има свестни хора. Нали знаете има и хора, които си траят за всичко, ама са от хората дето ви знаят кирливите ризи и могат с лека рака да ви ликвидират, а не го правят защото са свестни. И както казах, тва е просто една игра. Излесте пийте по една биричка, охладете страстите и се върнете в играта с добри чувства.Всички сме равни в тази игра, няма най,най. Щото както се пееше в една песничка. "A higher rating doesn't mean you have a bigger p***s" Отнася се за арена и бг маниаците. :D

Айде лека ви вечер. И всичко хубаво. Без лоши чувства хора. :P  :clover:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен Kali Ma

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 754
  • EVO Karma: 45
  • sha lq lq lq :)
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #11 -: Септември 09, 2010, 02:29:33 am »
В STV не съм убил нито 1 хорда... те са тия дет се закачат сеш ли се, и некво много тъпо да ми дойдеш с безсмъртния си паладин и да се правите на велики с ония маге, многоо пораснало няма що бегай не ми горвори така или иначе тая пръчка няма да я използвам повече, както казах... аре със здраве!

Хай Ви,таа, до колкото знам сървъра се води PvP и "закачането" не е забранено,а само част от играта.Това че паладинът му е труден за убиване не го прави безсмъртен - просто ти си по слаб,а както той си е облякъл героят така можеш и ти...както и всеки...иска се малко организираност иии нерви под ключ  ;-D - бъгването е просто нелепо оправдание ...
Всяко парченце шоколад оставено без надзор е потенциална жертва c(-:

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #12 -: Септември 09, 2010, 09:55:14 am »
Човек видял си, че е бъгав и си играл ,няма кфо да се преказва повече. А тва че по силен те е бил , не е приятно, но го има в играта и винаги може да потърсиш някои по-силен от твоита фракция да ти помогне и си правим BG в STV  :up: .
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Нереално бъгав феар?!
« Отговор #13 -: Септември 10, 2010, 03:20:32 am »
Едно е да те убива играч, защото иска, друго е да ползваш бъг срещу него.