Автор Тема: Свръх DAmage на WSG  (Прочетена 1444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен brumbrum

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: -29
  • evo fan
Свръх DAmage на WSG
« -: Февруари 22, 2010, 10:41:16 am »
http://prikachi.com/files/1382446r.jpg гледайте damage done
Ais/Unholy Death Knight/
Dzvera/Retoration Druid/

Неактивен EvIL_SHaDoW

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Свръх DAmage на WSG
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2010, 01:27:53 pm »
Здрашейте! Аз съм Leerooy въпроснич паладин и в моя защита ще кажа , че незнам и аз какво беше станало в това WSG явно съм се бил бъгнал нещо. (не е умишлено) Но след като ударих 1 ДК със Shield of Righteousness ме дисконектна от сървара. След което 1 фр ми показа снимка пак на дмг-а ми... и аз не знач какво е станало... Извинявам се за "злополуката" ^_^ . Уверявам ви , че не е умишлено с цел бъгване на сървара или нещо от сорта... Пак казвам и аз незнам какво се сличи...  :confused:

Неактивен BlackLegend

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 157
  • EVO Karma: 20
  • The Calm Before The Storm
Re:Свръх DAmage на WSG
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2010, 07:48:17 pm »
Здрашейте! Аз съм Leerooy въпроснич паладин и в моя защита ще кажа , че незнам и аз какво беше станало в това WSG явно съм се бил бъгнал нещо. (не е умишлено) Но след като ударих 1 ДК със Shield of Righteousness ме дисконектна от сървара. След което 1 фр ми показа снимка пак на дмг-а ми... и аз не знач какво е станало... Извинявам се за "злополуката" ^_^ . Уверявам ви , че не е умишлено с цел бъгване на сървара или нещо от сорта... Пак казвам и аз незнам какво се сличи...  :confused:
  да въпросното дк бях аз направо останах без ума и дума като ме свали с един удар холи пала за съжаление комбат лога ми се беше бъгнал и не успях да снимам само да не стане 2-ри път че ще почна се съмнявам в паладините  :freak:
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 07:50:14 pm от BlackLegend »

Неактивен EvIL_SHaDoW

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Свръх DAmage на WSG
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2010, 08:05:02 pm »
BlackLegend Извинявам се отново , не съм го направил умишлено  :confused: И аз останах без ума и дума когато видях тази снимка  :confused:

Неактивен BlackLegend

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 157
  • EVO Karma: 20
  • The Calm Before The Storm
Re:Свръх DAmage на WSG
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2010, 01:06:02 am »
BlackLegend Извинявам се отново , не съм го направил умишлено  :confused: И аз останах без ума и дума когато видях тази снимка  :confused:
  никакъв проблем Leerooy не го виждам за 1-ви път този дмг  :-) незнам как става но явно става понякога какво да се прави само дано да не го виждам по често вредно е за здравето  :clover: